EMPLOYEES

PAYROLL

HIGHEST SALARY

2017

LAST NAMEFIRST NAMETITLEFISCAL YEAR 2017
WINFREE L J VISITING JUDGE 2682.55
LEON BOBBIE D COURT CLERK II 33775.64
CHRISTENSEN KIMBERLY A DEPUTY 59953.36
SHAW BILLIE LYNN ADM ASSISTANT I 41300.04
SWANK ANDREW JAY SERGEANT 71839.8
SHERLOCK STACY LEE DETECTIVE 63552.28
ELIZONDO ROY ENVIRONMENTAL INVEST I 63216.65
HOWELL DOUGLAS WARD VOTER CLERK 717.36
MARTINEZ MARGARITA V VOTER CLERK 3790.12
SPECHT RITA LOU VOTER CLERK 3139.97
MENEFEE ROSE LEWIS COURT CLERK II 32073.25
POWELL JR ROBERT VAUGHN NETWORK/OPS DIV MGR 110991.2
AARON MATTHEW ALLEN DEPUTY 56513.54
CLIFTON CLINTON EDWARD DEPUTY-DETENTION 51386.91
WINFORD ZACHARY ROBERT DEPUTY 56383.74
FAGAN APRIL MICHELLE ADMIN MANAGER I 60336.31
FAVORAT CRAIG WILLIAM DETECTIVE 64763.59
FRUGE JR GARY ALAN DEPUTY 59729.03
HAMILTON-RAGSTON LINDA DENISE JUV SUPERVISION OFF SUB 12296.99
JAMIESON CYNTHIA MARIE PLANNER-HL SECURITY 76094.39
WHITE ARLEN DAVID DEPUTY 58103.75
CHASTUN HEATHER MICHELLE COURT CLERK II 37955.91
CHUMLEY MICHAEL DENNIS COMM SPEC/RADIO TECH II 52939.54
JAMES ANDREW D CHIEF PROSECUTOR 123886.62
CLEMENTS LARRY A OFFICER-CIVILIAN DETEN 40771.52
WARD CHANTAL MARIE CORPORAL 64633.66
BURCHAM DEBORAH J DISPATCHER 46968.13
LOGUE TERI C ACCOUNTING ASSISTANT 41926.88
KELLEY PAMELA JO CLERK IV 30994.41
MURRAY MATTHEW COMPUTER ANALYST III 67235.76
FAUGHT RICHARD L DEPUTY-CONSTABLE 58547.54
CALHOUN ADAM B DEPUTY 50326.07
GREGORY JOHN CHRISTOPHER DEPUTY-DETENTION 49074.74
MITTAG BRYAN DOUGLAS DEPUTY 58315.04
MITCHELL OTIS RAY OPERATOR II 43598.54
KADER JEREMY NEAL DETECTIVE 64602.61
BURNETT JR BILLY LEROY DEPUTY-CONSTABLE 62534.96
SWATZEL DESTINY LYNN JUVENILE PROB OFFICER 41257.85
GUTIERREZ GUSTAVO PEREZ OPERATOR I 37445.19
HOMEYER LAUREN ASHLEY DEPUTY-DETENTION 47192.44
PHILLIPS GILMER LAMONT VOTER CLERK 659.35
PHILLIPS IVA NELL VOTER CLERK 4167.41
BENNETT GARY SNIDER PT FIRE INSP/ARSON INV 25886.04
NICHOLS TERRY JOE OFFICER-SECURITY 19950.86
MARTINEZ RUBEN CHIEF SANITARIAN 84771.27
JOBE DYLAN N DEPUTY-PATROL 59467.56
HERMAN JAREE ELLEN COURT CLERK II 32226.74
LOVIN BETTY LYNN ACCTS PAYABLE ASST 41720.91
MCCOWN JANIE LEE DEPUTY-CONSTABLE 81623.04
SCARBOROUGH KIMA NICOLE ADM ASSISTANT I 45192.91
SPENCER JEFFREY S LIEUTENANT 85989.64
BROWN LINDA ANN CLERK III 33761.36
COLLINS COREY RASHAUD COLLECTION SPEC I 38915.28
SANDOVAL MONICA LEIGH CERTIFIED NURSE AIDE 37845.26
DELABRA JR ROGELIO FAC/GROUNDS WORKER 31298.77
ARCHBOLD MEGAN LIBRARY ASSISTANT II 14000.52
EASON DAVID E DETECTIVE 64740.67
BIBLE JR DARWIN DALE DEPUTY-PATROL 62270.75
BIRCH DAVID K SERGEANT 77932.8
LAWYER COLLEEN ELAINE LEGAL ASSISTANT II 41153.71
NEILL DOUGLAS S ENGINEERING ASST 72957.9
SIPES MELANIE A ADM ASSISTANT II 80300.22
MAYES PEGGE J OFFICE SUPERVISOR I 34472.47
HAYWOOD LINDA F COURT CLERK IV 34397.16
ERICKSON MELVIN ADOLF MECHANIC III 55162.77
ORTIZ SAUL DEPUTY 67190.27
HILL KIMBERLY BETH COURT CLERK IV 38131.22
WILSON WANDA PEEPLES CLERK II 32809.26
OUGHTON MELISSA ANN FINANCIAL ANALYST 71689.53
LYON CAROL M PART-TIME CLERK 756
ESCUDERO DEBRA H LIBRARY ASSISTANT II 23042.3
HODGES MITCHAEL Q PARK ATTENDANT 39227.87
MASON JR DOYLE E OPERATOR I 38708.18
JOHNSON ERNEST GENE OFFICER-ANIMAL CONTROL 39846.84
BLUMHOST KIMBERLY ANN COURT CLERK III 36554.39
CURRY CLINT E DEPUTY 61129.59
WILLIAMS LARRY KEVIN SERGEANT-PATROL 91548.68
LINDSEY AUNDREA LEIGH ADM ASSISTANT II 48045.08
CANNADY CHARLES JUV SUPERVISION OFFICER 35413.1
FENSKE LANCE ANDREW SHIFT SUPERVISOR-JUV 58270.31
KARM LINDSEY H COURT COORDINATOR II 64791.93
STEWART JEANIE ANN ADMIN MANAGER I 71220.93
ROE KIMBERLY RENA CHIEF DEPUTY-OPERATIONS 100600.83
CURRY SHELBY LYNN CLERK II 32809.26
RAMSAY MASON A COORDINATOR-SPORTS FACIL 64331.42
EPPERSON T PHILLIP DEPUTY-PATROL 54745.82
SNIDER DAVID L DEPUTY-DETENTION 51263.31
KORNEGAY EVERETT N LIBRARY ASSISTANT II 14935.36
SCHMIDT REBEKAH A RECORDS SPECIALIST I 38240.56
MATAMOROS GEOVANY JUV SUPERVISION OFF JJAEP34666.44
ASHTON STEPHANIE RENEE COURT COORDINATOR I 52020.45
JACKSON JAMES SCOTT OPERATOR II 43187.63
CROSS BRIAN ADAM ASSISTANT FIRE MARSHAL 101618.83
GAUNCE TIFFANY RENEA CLERK IV 31959.24
WARREN IRENE DATA CLERK/RECEPTIONIST 37681.59
FOOTE KATHLEEN COURT CLERK IV 34989
HINSON VALERIE B COURT CLERK IV 39899.57
DALHAUS NYLA SUE DESIGNATED REP II 59915.3
BICKLEY MATTHEW FRANKLIN SUPERINTENDENT 67330.24
JOFFRION KELLY MARIE DISPATCHER 49205.33
GORDY III IRWIN JOSEPH DETECTIVE 64873.7
MEADOWS CHERYL ANITA SHELVING CLERK I 8151.45
RAMON JOAQUIN OPERATOR I 38040.29
BECKER MARSHALL LEE SYSTEMS ADMIN/TRAFFIC 74363.11
SMITH KIM ANDRE OPERATOR II 39002.1
RICHARDSON II GARY W DEPUTY-DETENTION 56798.11
DEWEY JON ALLEN DEPUTY-PATROL 63794.2
BRIDGES JOHNNY CLYDE VOTER CLERK 2963.83
CAUSEY MERLE HAYWOOD VOTER CLERK 80.75
FESSENDEN CHERRY A VOTER CLERK 2817.69
JONES JANET LODEN VOTER CLERK 102.48
LOO LIAN SIM VOTER CLERK 3813.34
MERRIMAN LINDA W VOTER CLERK 710.04
SCHERWITZ DEBORAH DUNNING VOTER CLERK 4237.59
CRANDELL BRAD D DEPUTY 61891.29
MOODY WALTER HARVEY OPERATOR II 45914.9
NICHOLS AMY S REFERENCE LIBRARIAN 52530.51
MENDEZ SHANA AMBER OFFICER-CIVILIAN DETEN 41653.66
VERCHER ZACHARY JOSEPH DEPUTY 55627.85
GALLAGA AURORA CUSTODIAN I 31272.82
ECHOLS GALE LYNN INVESTIGATOR II 74804.64
NAVA EDUARDO ALARM DETAIL SPECIALIST 41286.09
ST JOHN SCOTT A DEPUTY 53673.29
BOHANON KELLEY ANNE DEPUTY SPECIALIST IV 42070.48
PEKARCIK JANINA D OLAH LIBRARY ASSISTANT II 27498.74
KORFEH FAYAH GEORGE OPERATIONS SPECIALIST III81343.89
COMPTON JOHN G MECHANIC III 54843.92
ORT ERYKA CAITLYN CLERK I 29185.03
ODELL KENDRA LEANE LEGAL ASSISTANT I 38607.95
PUGH DUSTIN WAYNE DEPUTY 71737.63
WALTERBACH TAMMIE RENE HR SPECIALIST I 51307.08
KERNAN JEAN R LIBRARY ASSISTANT II 28804.56
HOLLAND TAMARA EDEN ATTORNEY III 91282.62
LOWRY LARRY G ADMIN MANAGER II 83258.41
LITTLE ALEXIS KIMBERLY OFFICER-COMM SUPERVISION 46026.54
ASHTON NYLA E LIBRARY ASSISTANT II 27393.56
PARKS TIMOTHY H COURT COORDINATOR I 56920.88
GRANT PHILIP A DISTRICT JUDGE 18000
LAIRD CLAUDIA LEE CT-AT-LAW JUDGE 179203.83
FREYER JR ROBERT ARNOLD CHIEF PROSECUTOR 131194.01
DELMORE III WILLIAM JAMES CHIEF PR APPELLATE 138094.24
APPLETON MELISA GAYLE DA ADMINISTRATOR 99849.35
OSBORN MARY E COURT CLERK IV 45001.56
GILBERT TRACY ALLEN DISTRICT JUDGE 18000
ARMSTEAD JR RAY FINANCIAL SYSTEMS SPECIAL105061.01
SEALS MARK DAVID CAPTAIN-CONSTABLE 111036
CRUZ DANIEL CUSTODIAN II 39796.38
MERREL DORIS M LIBRARY ASSISTANT II 27696.38
JENNINGS MARILYN SUE LIBRARY ASSISTANT II 13577.62
CAVANAH FRANK W OPERATOR II 44069.63
YANCY ROY AHMAD OFFICE SUPERVISOR I 50973.03
MARTAKOVA NATALIA IVANOVNA SHELVING CLERK I 11105.69
JONES RYAN SCOTT DEPUTY 56859.09
ENAX BLAKE E CHIEF PROSECUTOR 114000.86
HUFFMAN MARY NAN CHIEF PROSECUTOR 103259.88
SANFORD TIANA JEAN CHIEF PROSECUTOR 113738.35
GONZALES IRVING FERNANDO SHIFT SUPERVISOR-JUV 56775.05
WAGNER ERIC P DEPUTY 54622.73
DANA AMBER A COORD-VICTIM ASSIST 49107.55
RODRIGUEZ JACQUELYN BERNICE COURT CLERK IV 52480.32
SCHATTE TROY L OPERATOR I 38604.66
GARNER RACHEL B CLERK IV 32802.51
FAUSEK JUSTIN SCOTT DIRECTOR-SPRING CREEK NAT63758.83
HAMMONS JASON EARL DETECTIVE 60463.95
ORT VICKEY D DEPUTY SPECIALIST IV 40845.17
SPRINGER DELORES JEAN PART TIME CLERK 16605.09
AMENDT DANIEL GLEN OPERATOR I 39826.14
BAINES REGINA RAESHAWN COLLECTION SPEC I 32976.96
WRIGHT JESSICA DAWN SUPV-PROPERTY & EVIDENCE 52972.71
ALLEN STEVE DANIEL BUS SYS COORD II 57964.97
BOUDREAUX III ADOLPH GEORGE DEPUTY-CONSTABLE 61014
LOOZA ARTURO MORALES LIEUTENANT-CONSTABLE 110067.75
SENN ANDREW LAWRENCE DEPUTY 50038.8
LESTER ANDREEA KOVACS CONSTRUCTION PROJ COORD 53982.02
COLEMAN ECHO ESTELLE ATTORNEY II 82198.34
VOSS ANGELA MARIE DISPATCHER 20194.42
WALKER LESLIE KAY DISPATCHER 46961.69
HATCHLEY CHARLOTTE ELAINE ADMIN MANAGER I 63479.83
BEATHARD LANA SUE ADMIN MANAGER II 71635.98
WILKERSON JUSTIN LANE SERGEANT 73194.42
ROSALES JR MARGARITO DEPUTY 69614.86
FITZGERALD CURTIS L SAFETY OFFICER 85409.63
KLINK STEPHAN EDWIN OPERATOR III 56880.84
MATHIS RYAN LOUIS DEPUTY-PATROL 57546.19
SEE KENITH WAYNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 43247.78
DIETRICH MICHAEL ROY COMM SPEC/RADIO TECH II 55362.27
WALKER GARVIE ALTON MAINTENANCE TECH III 48768.34
HAYES LYNDA K CLERK IV 35254.94
CHRISTIANSEN KELLIE ANNE DEPUTY-PATROL 57886.37
BARTOSKEWITZ BRANDON W DETECTIVE 66738.43
ALBRITTON KYLE W DEPUTY 65874.05
LAWSON TRAVIS DWAYNE DEPUTY 53872.24
BOOHER ALLEN T DEPUTY-CONSTABLE 57794.35
DURBIN RICHARD L SERGEANT 70792.12
HOLDEN DAVID L INVESTIGATOR-CR SCENE 63250.02
MARTIN CALVIN LACOREY OFFICER-COMM SUPERVISION 51357.28
RACHAL JUDY A ADM ASSISTANT I 41552.88
EPPRIGHT KRISTI K CATALOG TECHNICIAN 30078.17
MEREDITH JANE F PART TIME CLERK 17285.22
DOWELL JR ROBERT C DEPUTY 56369.05
MEADOR WILLIAM ALVA ADMIN MANAGER I 69676.92
LOWE TORI E CRIME ANALYST II 46559.21
CASTRO VANESSA CUSTODIAN II 30930.31
PORTER NORMA OFFICER-CIVILIAN DETEN 46612.56
EPPERSON JESSICA W DETECTIVE 42656.22
EVANS PENNY AURIE OFFICER-ANIMAL CONTROL 39814.01
BASS LORI LEANNE ADM ASSISTANT II 64095.08
MCRAE TAMMY MCCONNELL TAX ASSESSOR 146788.16
IVEY THOMAS KEVIN SUPERVISOR-SIGNS 41794.15
PETERSON TERESA EDDINGS DEPUTY-DETENTION 53648.67
KLOSE CONNIE ANN CSO ASSISTANT 34580.72
LAMENDOLA SUSAN MARIE SENIOR BUYER 50709.23
CRISP MELISSA ANNETTE COURT CLERK II 37955.91
ROBERTS CHRISTINA MARIE DISPATCHER 48915.46
COMEAUX GINA SCHWINTZ COURT CLERK II 30180.49
ARNOLD CHRISTOPHER TODD DEPUTY-PATROL 52310.97
ROONEY MICHAEL WILLIAM OFFICER-CIVILIAN DETEN 40888.25
MORRISON MARIA DEL ROSARIO CLERK II 7155.7
PANGARAKIS PAIGE DAMARA ADM ASSISTANT II 50175.15
HALEY AUTUMN LYNN FED ASSIST PROG CASE MGR 47676.81
SANTINI VINCENZO J CHIEF PROSECUTOR 114122.11
STALINSKY SUZETTE M DISPATCHER 45994.56
NAVA KIMBERLY KAY DEPUTY SPECIALIST IV 40845.17
JUAREZ CESAR OPERATOR II 39069.35
INTROLIGATOR SARAH JANE LEGAL ASSISTANT II 51204.17
BENITEZ CARLOS ANTONIO KENNEL TECHNICIAN 26823.64
BRUMMETT COREY V DEPUTY 53571.06
CHASTAIN APRIL ANN CLERK III 15089.92
CURTIS BRADLEY SCOTT DETECTIVE 66170.69
MARTINEZ KAREN A DEPUTY 57079.96
VAZQUEZ GILBERTO DESIGNATED REP I 45914.61
LAMBERT III THOMAS EDWARD DETECTIVE 53367.06
GAINES ERIC VAUGHN OPERATOR III 46911.99
PARK AMBER D COORDINATOR, PROBATE 52985.52
IRVINE CHRISTOPHER A DEPUTY 55215.01
ROSS TERI A DETECTIVE 66235.38
CARLE CONNIE L CLERK IV 43336.4
PORTER III THOMAS JOSEPH DEPUTY 49444.76
PIERSON ARIAS EDLECIA DANIELLE DEPUTY SPECIALIST II 27303.59
EVANS MICHAEL DARRELL CORPORAL 69766.05
STONE TERESA ANN MARIE RECORDS SPECIALIST I 37172.6
MOORE SANDRA HORN ADM ASSISTANT II 54229.78
FRANCIS JAMES L DEPUTY-DETENTION 53212.29
LOGAN JOHNATHAN SEVERO DEPUTY 54424.82
GILBERT JAMES ODELL VOTER CLERK 190
BORCHARDT DAVID JOSEPH CORPORAL 65538.35
SCHAEFFER JOHN WOODS VOTER CLERK 871.36
BLACKBURN RICHARD K DIVISION CHIEF-DA 136105.75
MERLOS JONATHAN ALI DEPUTY 47905.13
WARD DENNIS LEE INVESTIGATOR II 72935.3
WALKER STEPHEN LINSEY MASTER PLUMBER 61178.17
AGUILAR BRIAN CHRISTOPHER DEPUTY-PATROL 61205.56
WONG RICHARD SUN-GOK TRAFFIC ENGINEER 122976.5
ALCOCK VICKI BARNHART CUSTODIAN 19472.64
DUDLEY JR GORDON B PM INTAKE ATTORNEY 113727.79
HORTON DAVID WINTER COURT CLERK II 33709.67
BARTH JR LLOYD GENE MASTER AC 58606.48
BUTLER MARY LOUISE COURT CLERK IV 41442.24
FOREMAN DAVID LAWRENCE DETECTIVE 65076.41
PRINCE JASON MARLIN DETECTIVE 68737.98
GUITON ROCHELLE L ATTORNEY III 92328.72
SPENCER DEBRA R CATALOG TECHNICIAN 30078.17
COLLINS TRENIA L TECH/PROPERTY & EVIDENCE 40108.82
POORMAN JASON MATTHEW DEPUTY 53253.18
STONE KYLE EDWARD DEPUTY 60996.45
NASH JAMIE BELLAMY COURT CLERK II 28832.16
SLATTER LANDON P CORPORAL 59632.56
DUNN BRIAN J INVESTIGATOR II 64135.82
MONTES ALEXIS ELIAS DEPUTY-DETENTION 48826.45
POE CORTNEY DEAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 2289.28
TAVAREZ CARLOS A DEPUTY-PATROL 22758.87
LAZO MARYLU CUSTODIAN I 30431.76
GARDNER WENDY KAY CT LIAISON OFF/PSI 58679.9
WILKINSON ROBERT C COURT CLERK II 31919.76
MUENCHAUSEN RICHARD L ENGINEER I 64974.97
STOKES RAY EDWARD JURY/STORAGE SUPERVISOR 47885.88
BAUER RAMONA ANN COURT CLERK II 31950.41
DAVENPORT STEPHANNE HOPE COUNTY TREASURER 135629.25
LEIVA AMANDA MARINA REFERENCE LIBRARIAN 50089.5
MCQUAGGE STEVEN C OPERATOR I 37730
VERA FRANCISCO OPERATOR I 37931.3
HOFFMAN RONALD E OPERATOR II 53188.76
BLACKWELDER AMY NICOLE DEPUTY 55123.36
STOVER JESSICA HEARD CLERK IV 34438.77
KENNELLY BRAD ALLEN DEPUTY-CONSTABLE 54971.48
HUERTA MARIA SYLVIA REFERENCE LIBRARIAN 50089.5
JONES STEPHEN A DEPUTY-PATROL 64901.76
SQUIER STEVEN WADE DEPUTY 57475.82
MCHUGH ERIC PAUL SERGEANT CONSTABLE 89247.86
DAVIS BRIAN KEITH INVESTIGATOR II 94232.28
KELLDORF APRIL ESCARENO CLERK IV 37775.16
REYES HEATHER LAUREN ADMIN MANAGER I 59305.7
GREGORY JOHN ALEC FOREMAN 47484.97
MILLER PATRICIA JEAN LEGAL ASSISTANT II 51204.17
QUINTANILLA JEFFERY T JUV SUPERVISION OFFICER 36274.57
BEATTY SHAWN MICHAEL DEPUTY-PATROL 58320.06
EVANS LISA CHRISTINE LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
WRIGHT ADAM JOSEPH MAINTENANCE TECH III 54011.09
VALDEZ MELISSA M CLERK III 27805.16
LEE STEPHANIE MARIE DEPUTY-PATROL 49929.47
HENDERSON VIRGINIA RUTH LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
DAVIS ELECHIA SUPERINTENDENT 49757.53
SPJUT SWEN ERIC INVESTIGATOR II 73415.64
DEWALT CLEGG E ADMIN MANAGER I 62570.59
HALL SHAROLYN GRACE CT LIAISON OFF/PSI 51357.28
DAY AARON JOSEPH DEPUTY-PATROL 55367.43
CRAWFORD LINDA F VOTER CLERK 3896.29
MARTELON ADELINA M VOTER CLERK 1862.46
MARTELON JAMES PAUL VOTER CLERK 1717.27
SAEGUSA SESCO YOSHIHITO VOTER CLERK 846.85
SHEFFIELD JENNIFER LYNNE VOTER CLERK 16948.57
VOELZ PATRICIA PRITCHETT VOTER CLERK 447.14
VILLANUEVA CELIA ISABEL OFFICER-COMM SUPERVISION 54809.24
REEGS CHERIE LYNNMARIE COURT REPORTER 84403
LOGAN BRETT J DEPUTY 72659.07
MORRIS KENNETH RAY DEPUTY 48491.99
BOWEN JOHN JOEL SIGNAL TECHNICIAN I 50814.48
BARRERA ANGELA CUSTODIAN I 19757.32
CENDRICK DANIEL THOMAS JUV SUPERVISION OFFICER 35167
KIEFER REBECCA RENEE JUVENILE PROB OFFICER 39038.5
RIOS JESSICA MARIE SALAZAR CLERK III 33979.77
MENDOZA NANCY MARIE COURT REPORTER 84403
SIDERS DUSTIN CRAIG KENNEL TECHNICIAN 27314.74
HAWKINS LARRY H VOTER CLERK 2573.73
EAVES SYBLE MARIE COURT CLERK II 11932.62
MASON JUDY DIANNE VOTER CLERK 779.53
HILL RONALD W MECHANIC II 45615.92
MARIN MICHELLE G REFERENCE LIBRARIAN 49107.03
ZARATE MARIA NATIVIDAD CUSTODIAN I 30115.14
LAURENT NATALIE CHERISE ADMIN MANAGER II 76809.15
VEITH APRIL RENEE DISPATCHER 47742.39
SMITH LISA MARIE OFFICER-CIVILIAN DETEN 37865.32
CAMMACK NOEL A REFERENCE LIBRARIAN 49107.03
BERNARD REGINALD DAWAYNE JUVENILE PROB OFFICER 41610.21
DAMICO PAUL VINCENT ASSOC JUDGE-GOVT CODE 54A151995.93
MYERS ANNE MARIE CLINIC/VET TECHNICIAN 23327.8
ABDELBAKY MOAMEN MOHAMED DEPUTY-PATROL 64056.59
SWENSON MARTIN R REFERENCE LIBRARIAN 52618.29
LEE MICHAEL DAVID DETECTIVE 54971.12
SOLOMON TINA ARLENE ASST COURT COORD 41344.34
MILLIFF KIMBERLY D CATALOG TECHNICIAN 14249.48
ROBIN JENNIFER JAMES DISTRICT JUDGE 48391.15
HOHL JEFFREY LAWRENCE ATTORNEY III 92148.44
LEWIS REBECCA KATHLEEN COURT REPORTER 87030.71
BILLIRIS KEITH MIHAIL DEPUTY 46968.23
STROZER JEFFREY COMPUTER ANALYST I 46050.51
NEELEY NICOLETTE INVESTIGATOR II 73510.2
ATKINSON GINA LYNNETTE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41201.33
CHAVEZ VICTORIA ELIZABETH COURT ADMINISTRATOR 74495.11
BROWNELL LAURA LEE BRANCH MANAGER-LIBRARY 57393.94
RAMIREZ TINA A ADM ASSISTANT II 49451.03
GAYTAN TOMAS OPERATOR II 37778.46
VISOSO ALMA DELIA CUSTODIAN I 20338.7
GALCZYNSKI ANGELICA MARIE INVESTIGATOR-CR SCENE 62879.41
MURPHY TRACY ANN FINANCE ASSISTANT 44593.01
SCHUESSLER KIMBERLY ANN HR SPECIALIST II 54363.22
REDWINE SHANNA RENEE ATTORNEY III 92612.53
THOMPSON BEVERLY MCKELLAR COURT CLERK IV 39132.39
SEAY SHEILA MARIE LIBRARY ASSISTANT II 12636.56
HENSON JASON WAYNE DEPUTY 66566.07
HOWELL DANIEL SIGNAL TECHNICIAN I 42747.55
ERWIN PAMELA DALHAUS DEPUTY SPECIALIST IV 40850.08
FIELDS LESLIE A COORDINATOR-PAYROLL 53853.59
BOWERS CHAD ALLAN DEPUTY-PATROL 54930.71
SLIGER MARC E OPERATOR I 36840.72
BOEREMA TIMOTHY J DEPUTY-PATROL 58825.54
RASCOE JONATHAN R DEPUTY 67895
FREEMAN JEREMY J DEPUTY-DETENTION 48886.59
LULY MICKEY BRIAN SERGEANT CONSTABLE 66515.58
MORENO DANA MARIE RISK ANALYST 53636.39
MOORE KENNETH MASTER ELECTRICIAN 57607.21
ANSLEY REBECCA ELIZABETH ADMINISTRATOR-GRANTS 75928.97
ADAMICK BARBARA S DISTRICT CLERK 126047.56
LEE KEVIN WAYNE OPERATOR III 52770.88
SMITH KASEY LEE LAW LIBRARY ASSISTANT 40211.74
GEORGE RAYMOND DALE OPERATOR II 44014.12
GRIMES KELLY LETH ANN REMITTANCE PROCESS SUPV 48626.3
GARCIA DORA ALICIA COLLECTION SPEC II 35665.54
NUNLEY DOROTHY JEAN LIBRARY ASSISTANT II 27163.24
SOSA STEVE JACOB REFERENCE LIBRARIAN 39164.05
SIGNORELLI PAMELA FULLER COORDINATOR II-FACILITIES50339.69
FORMAN CHRISTOPHER MARTIN DEPUTY-PATROL 51500.91
PIERCE KIM MARIE COORDINATOR-VOLUNTEERS 53120.05
GARCIA MILTON CUSTODIAN I 31005.6
WEDD SARAH WILLIAMS ATTORNEY I 70812.7
MARTINEZ LACI RENEE REFERENCE LIBRARIAN 47549.76
NEWMAN TARA LEIGH BUYER IV 47040.52
HURTADO JOSE ALFREDO FAC/GROUNDS WORKER 38542.58
LOPEZ URIEL G FAC/GROUNDS WORKER 34296.22
EISENMENGER JACOB J DEPUTY 58595.99
HILADO JOSHUA S DEPUTY-PATROL 68889.98
HOWELL SHELLENE MORGAN CLERK III 35232.21
PLAKE DANIEL D ATTORNEY II 85772.68
FULLER CONNIE DEBORAH DEPUTY SPECIALIST IV 40845.17
PROESCHER MARY M DEPUTY SPECIALIST IV 40845.17
BROOKS AMANDA LYNN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
BURK JUSTIN TYLER DEPUTY 57383.51
JONES RYAN DONALD DEPUTY 48391.38
PEARSON FRANK C DEPUTY-PATROL 57524.72
REITZEL CALEB JOSHUA DEPUTY-CONSTABLE 49269.07
BRISCOE KARIE LYNN MANAGER-NATURE CENTER 54844.42
RUIZ EMERITA Y CUSTODIAN I 36777.23
CAROLAN CHRISTOPHER SHAYNE DEPUTY-CONSTABLE 28757.51
CHERRY PATRICK SHANNON DEPUTY-PATROL 57468.22
VILLEDA OSCAR FAC/GROUNDS WORKER 35900.38
TURNER JENNIFER CAROL CT LIAISON OFF/PSI 56119.7
ESTRADA HECTOR RACIEL DEPUTY 59069.74
O'CONNOR BRODERICK JEFFREY DETECTIVE 57771.03
OWEN DEENA RENEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 36050.66
DIETRICH JR MICHAEL ROY COMM SPEC/RADIO TECH II 56185.17
KOVACH ZACHARY STEPHEN PRESTON OFFICER-CIVILIAN DETEN 20291.87
GAGER ANDREA JULIA COURT CLERK II 31796.66
MORALES JAVIER HERNANDEZ RECYCLE TECHNICIAN I 29184.8
EVEY WAFAA RUSTOM CRIME ANALYST I 47063.02
GUSTAVSEN CYNTHIA ANN OFFICER-CIVILIAN DETEN 36798.88
HUNTER JOSHUA PAUL DEPUTY-PATROL 50643.34
VALADEZ JULISSA IVONNE JAIL LIAISON/COMPL MONITR44847.02
BEAUCHAMP LUKE JOSEPH DEPUTY 46982.95
WARREN JR JOHN KEVIN DEPUTY 47318.29
MARTINEZ PRISCILLA DEPUTY SPECIALIST IV 40845.17
PEREZ STEFANIE ANN JUVENILE PROB OFFICER 40778.43
SANGSTER DANELL DEPUTY-DETENTION 51506.81
MCLANE ADAM COLE ATTORNEY III 92474.49
BLACKBURN NIKKI MARIE JUVENILE PROB OFFICER 38324.16
FLAKE ANNA CECILE CLERK IV 35254.94
ZAPF RILEY R DEPUTY 53155.51
WOOLERY MICHELLE ANN COURT CLERK IV 41511.84
CUEVAS ARISTEO MAINTENANCE TECH II 50417.4
WALLBANK TRACEY CLERK II 9652.44
LACKEY JR JEFFERY TERRELL DEPUTY-PATROL 52608.54
JENKINS BARBARA ANNETTE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.32
RUPERT ILDA MARTINEZ COORD-VICTIM ASSIST 51057.17
SIKES LAUREN ELIZABETH MOCK RECORDS SPECIALIST II 35446.84
SINGLETON BRENDA PHILLIPS PART TIME CLERK 3553.26
MCCLINTOCK RYAN JAMES DEPUTY 50202.69
OCHOA JAVIER EDUARDO DEPUTY-PATROL 53395.23
COLE EUGENE C SHELVING CLERK I 7288.18
STEWART LISA RENEE ATTORNEY III 102942.28
BURNETT MICHAEL CHARLES DEPUTY 54971.98
JANKE KONRAD ALEKSEI DEPUTY-PATROL 54646.97
ROSE CHRISTOPHER JASON DEPUTY 48324.31
SHARMAN II WILLIAM JOSEPH DEPUTY 51856.54
TREILLE BRIAN CURTIS DEPUTY 70360.44
COOKE NICHOLAS TYLER DEPUTY 49762.03
LOWERY CODY REID DEPUTY 50766.73
GORDON AMANDA RENEE TECH/PROPERTY & EVIDENCE 40485.56
SHETSKY CANDICE LEIGH SUPERVISOR 60870.66
TURNER JASON EDWARD OFFICER-CIVILIAN DETEN 40931.33
CAIN SCOTT E COORDINATOR-PLATS 49696.05
CAUSEY JAMES MICHAEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
JACKSON RICHARD D DEPUTY 67888.02
RICHARDS JR WELDON D INVESTIGATOR-CR SCENE 63269.11
WATERS KAY WENKSTERN COMM FACILITIES WORKERS 6179.82
COLLINS LYNDA KAY SHELVING CLERK I 2101
DOYAL LINDSEY N COORDINATOR-PAYROLL 64668.04
AGUIRRE ALFREDO DEPUTY 53033.92
STEIN RICHARD ALLEN DEPUTY 55254.48
REEVES KANNIE DELORES CONTRACT ELECTION CLERK 41805.68
MAYES JR WILLIE LEE DEPUTY 55060.44
RUPERT ENRIQUE I DEPUTY-CONSTABLE 52699.42
MCKAY MICHAEL KEVIN OPERATOR III 47777.8
FREY PHILLIP EDWARD DEPUTY 50431.83
KOOMAR MARTHA D COURT REPORTER 84403
VARGAS-SANCHEZ EULICES MAINTENANCE TECH II 48847.55
ST CLAIR CATHERINE ADM ASSISTANT II 51485.18
JOHNSON JEREMY LEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 42193.54
AVALOS DANIEL NOEL OFFICER-ANIMAL CONTROL 34776.47
HERRICK RUTH EARLENE VOTER CLERK 1622.82
HERRICK TOMMIE LEE VOTER CLERK 1626.48
KERWICK MARY G VOTER CLERK 553.88
KURLAND KAREN ESTHER VOTER CLERK 500.2
KURLAND THOMAS CHARLES VOTER CLERK 500.2
LINDNER GAY COOPER VOTER CLERK 806.65
MAHLE KAREN ANN VOTER CLERK 4352.56
MOORE DARLENE A VOTER CLERK 234.24
COROIESCU STEPHANIE DAWN DEPUTY-PATROL 51001.73
SCHERWITZ LINN WALLACE VOTER CLERK 1354.2
VIVAR LEAH VOTER CLERK 875.91
ADAMS DEE ANN DEPUTY SPEC III 36274.57
BRYSON TAMRA ASHLEE JUVENILE PROB OFFICER 40778.43
CUELLAR MARIA ELENA VOTER CLERK 2205.96
SMITH MACKENZIE JOEL DEPUTY-DETENTION 48346.06
TOLIVER JR MAX JOSEPH DETECTIVE 52871.56
DUNMIRE NATHAN CURTIS JUVENILE PROB OFFICER 39635.18
SANCHEZ MIREYA BUYER III 37961.3
BOND LAURA CHRISTIAN ATTORNEY III 87248.52
GILBERT SHAWN E DEPUTY-CONSTABLE 53432.31
ROUSE LILLIE BEATRICE VOTER CLERK 762.69
KRING III BILLY J OPERATOR I 34303.89
FRISINA ANTHONY NICO DETECTIVE 52861.3
ECKERT STEPHANIE LYNN GRANTS REPORTING ACCOUNT 56759.86
MOORE ERIKA RENEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40633.11
UTLEY AARON R DEPUTY 58551.8
KELMAN DAVID AARON DEPUTY 49797.28
SAVAGE DANIEL DUSTIN SERGEANT 56926.71
JANES JENNIFER DAWN CLERK IV 36003.94
STARUSKA EDDIE GENE OPERATOR II 38840.67
STRAUGHTER SEWANDA YVETTE COLLECTION SPEC I 34382.58
EVANS BRANDON J DEPUTY 47117.08
LARA DAWN LYNNETTE DEPUTY-PATROL 47532.88
MANNING NURAHDA D DEPUTY 50290.82
STANHOPE RYAN JOHN DEPUTY-PATROL 47733.16
THIERRY VIOLA MAE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
VAN HAM MEGHAN ELIZABETH CLERK IV 38351.57
DODSON SHEILA ANNE COURT CLERK II 24438.34
SUTTON JOHN RICHARD TRAINING COORD-JUV 52104.37
DAVIDSON JASON K DETECTIVE 58291.95
BAROS-THOMPSON CAROL ANN MANAGER-FINANCE 101650.05
MOORE JOANNE LINNEY ADMIN MANAGER I 52713.2
BANE ERICA A DEPUTY SPECIALIST IV 40845.17
CALES CHARRON SUZANNE TEMPORARY DATA CLERK 11083.39
CUEVAS ARISTEO FAC/GROUNDS WORKER 34339.68
DOUGLAS KEVIN D DEPUTY 47653.64
PRADO ERIC LEE INVESTIGATOR I 62180.25
ROGERS JUSTIN RAY OPERATOR I 39385.4
CALDERON II ENRIQUE ANTONIO OFFICER-CIVILIAN DETEN 40518.61
COMBS JONATHAN CHASE DEPUTY 60657.19
CAMPBELL JUSTIN WAYNE CARL DEPUTY 47184.14
PENA ROBERTO REG SANITARIAN II 69477.54
VASQUEZ ERIN ELIZABETH DEPUTY-PATROL 58112.95
SLACK JAMES E SERGEANT CONSTABLE 70617.17
TUCKER BEVERLY H LIBRARY ASSISTANT II 12470.45
FAULKNER BELINDA LOU CLERK III 32703
CURTIS II JAMES DALE OPERATIONS SPECIALIST III51510.86
LIGHT SUSAN ELAINE RECORDS SPECIALIST I 37406.2
WALLING CHAD YATES LIEUTENANT-CONSTABLE 102306.25
BRANHAM SAMANTHA JO CLERK IV 36060.65
MACARENO MIGUEL MAINTENANCE TECH III 56902.89
CARNEY CRAIG ALLEN DEPUTY-DETENTION 47326.4
FAIRCLOTH DEANA LASHAY CLERK II 30377.25
GAUTREAUX PAMELA J CLERK IV 38785.42
KOVACS BRIAN SCOTT DEPUTY-BAILIFF 49397.75
PRATT ELVIRA LYNN BRANCH MANAGER-LIBRARY 60687.44
NOACK JR JAMES L COMMISSIONER 168618.24
DEISS CHRISTOPHER PHILLIP OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
CHENEY MARION GREY COURT REPORTER 87281.33
COSELLI JR JOHN A VISITING JUDGE 69.23
COBERLEY LORI KAY CLERK IV 35662.18
HINDS BEVERLEY G CLERK III 38000.06
ROLLINS WILLIAM WAYNE DEPUTY 52098.42
ANDERSON JANET B DEPUTY SPECIALIST IV 40845.17
RODRIGUE MATTHEW CLAUDE CHIEF DEPUTY-CONSTABLE 123711.4
GABLE RYAN M CONSTABLE 130446.13
HIARKER KAREN LIBRARY ASSISTANT II 13182.81
KORTLANG JR ROBERT J MECHANIC III 50342.76
PAGE GRADY ALLEN ENGINEERING ASST 72957.9
DEVILLIER ROBERT DALE DISPATCHER 45750.17
SHERMAN MANDY L DISPATCHER 46345.44
WADDLE AMY SHARON FANCHER ATTORNEY III 86737.62
GRIER CHRISTOPHER MICHAEL DISPATCHER 47846.35
HOLLEY MICHAEL R 1ST ASST DIST ATTY 138737.59
MILES SETH CATO ENVIRONMENTAL INVEST I 59527.77
CLAY AUDRE GAY LEGAL ASSISTANT II 38988.77
ATKINS MICHAEL PAUL LIEUTENANT-CONSTABLE 101142.1
OLSEN BRIAN D DEPUTY-PATROL 50863.06
VELA MELISSA ADM ASSISTANT II 50552.19
MACIAS LUIS DEPUTY 52348.89
POTTER MICHAEL WAYNE EXTENSION AGENT 43752.09
DRODDY ROBERTA L R REFERENCE LIBRARIAN 31255.3
BECKHAM JR ALLEN B OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
WOMACK DEBORAH TURLEY COURT COORDINATOR II 52307.42
SKAGGS MICHAEL LEE OPERATOR II 38216.51
BULLINGER JESSE R DEPUTY-CONSTABLE 63321.13
HOLMES MACIE FITE COURT CLERK IV 34666.18
MATHEW SHOBIN CHERIAN DEPUTY SPECIALIST IV 40845.17
BRENEK DAVID SCOTT VOTER CLERK 816.92
BRENEK JANET GOULD VOTER CLERK 1965.29
CASHMAN ANA H VOTER CLERK 1222.44
CASHMAN RAYMOND L VOTER CLERK 1222.44
DUDLEY BARBARA S VOTER CLERK 1111.3
ELLIS REGENA ARLENE VOTER CLERK 1099.22
HELTON BRENDA KAY VOTER CLERK 1506.46
HORN JANET LOUISE VOTER CLERK 1062.38
LEWIS ELSIE PEARL VOTER CLERK 2179.42
POWELL JUDITH DAY VOTER CLERK 3881.7
STROMATT CAROL BOOK VOTER CLERK 952.91
WAY MELINDA THERESE VOTER CLERK 3944.54
WIND ROBERT VOTER CLERK 1723.2
WOHL ANN FINDLEY VOTER CLERK 1228.9
BELLAMY MARGARET MARLENE VOTER CLERK 1557.14
SINCLAIR ASHLEY ELIZABETH DISPATCHER 47627.32
WEIS DAVID WAYNE DEPUTY-CONSTABLE 87594.83
PIERCE JUSTIN WADE DEPUTY-PATROL 47905.64
FRUCHTNICHT MAX JAMES DEPUTY-PATROL 67911.09
TRAHAN MICHAEL STEPHEN VOTER CLERK 3649.34
HIETT KELLIE JOY ACCOUNTING ASSISTANT 31958.27
RESSLER AMY LINETTE EXTENSION AGENT 36743.59
WOODS HANNAH NICOLE COURT CLERK II 32446.14
MYERS SHARON KAYE DEPUTY SPECIALIST IV 40845.17
LEE JR DAVID WAYNE FIRE INSPECTOR 65391.44
NEIDINGER ANNE PATRICIA REFERENCE LIBRARIAN 54438.59
POCEVIC BRANDILYN P LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
CAMPOS STEVEN WAYNE DEPUTY 48986.62
NICHOLS III DONALD JAMES DEPUTY-PATROL 48133.27
PARSONS GARRETT AVERY DEPUTY 46625.25
BACHMANN JOSEPH PETER MAINTENANCE TECH III 52670.75
BOOKER BRODERICK ONEAL OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
CLARK BRIAN WILLIAM DEPUTY-DETENTION 48739.71
HALL LINDSAY CHRISTINE OFFICE SUPERVISOR I 45843.01
MCMULLEN ASHLEY ANN LANGSTON CLERK III 22024.45
MCGEE LLOYD WESLEY DEPUTY-CONSTABLE 49451.24
LAMBRIGHT J D COUNTY ATTORNEY 195944.79
DAVIS TERRY LEE DEPUTY 48845.47
PURSWELL RUBY ELAINE LIBRARY ASSISTANT II 16272.19
MAYO EDWARD A COURIER 29842.09
WHITEHEAD JO DELL HIGGINS ADM ASSISTANT I 30721.29
GRIFFIN B D 1ST ASSIST CO ATTY 132887.38
MCGRATH DIANA JEANETTE LEGAL ASST III 68311.42
FANCHER ROBBYN HACKER COURT CLERK IV 35244.81
NAPIER GEORGE ALEXANDER ATTORNEY II 83540.95
ERICKSON JACOB SUTHER DEPUTY 55496.86
COOKE COREY TAYLOR DEPUTY 46669.96
POWELL JULVON GUERRERO BOND SUPERVISION OFFICERS34065.72
INGRANDO CLAYTON E COURT CLERK II 32217.13
JORDAN JENNIFER HELENA ATTORNEY II 92439.16
JAIMES MICHAEL DEPUTY-CONSTABLE 48190.18
YOW MICHAEL CHRISTOPHER LYN DEPUTY 50563.05
COOPER MONICA A ATTORNEY III 91546.43
THORNTON BRADLEE HINES ATTORNEY II 96122.9
HOLZWARTH KIMBERLY CHRISTINE COURT REPORTER 73109.09
HORN JR BOBBY LEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 32811.07
MCDERMOTT AMANDA ROSE DISPATCHER 44494.66
BAXTER III THOMAS HAROLD INVESTIGATOR-ARSON 61709.17
FURCHES RALPH S LIEUTENANT-CONSTABLE 80167.02
LAWSON PRESTON WAYNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41121.71
CASTANON KAYLEE MICHAELA OFFICER-CIVILIAN DETEN 32872.23
BONNER CHARLES LOUIE MECHANIC 14622.78
BUTEMEYER CAROLYN A DISPATCHER 44522.89
LANGSTON JR HENRY WARREN DEPUTY-PATROL 51513.88
SHEHANE GERALD WAYNE OPERATOR I 41491.42
MARTINEZ JARED LEE OPERATOR I 30539.62
AGUIRRE JUAN JOSE JUVENILE PROB OFFICER 40778.43
BARTLEY MATTHEW MCCALLIN OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
BROWN JONEATTA ANN DEPUTY-PATROL 54196.06
DAY PAULA RENEE ELECTIONS MANAGER 53078.32
JOHNSON NICHOL AITKEN COURT CLERK IV 34666.18
HENDERSON DEREK CRAIG SUPERVISOR-PROBATION 59017.8
JANOSEC RHONDA F JUV SUPERVISION OFF SUB 9672.13
MILO III JOHN A JUVENILE PROB OFFICER 41499.72
WALLS KENESHA L JUV SUPERVISION OFF SUB 7409.16
BLACK WHITNEY LEANN DEPUTY SPECIALIST IV 40864.83
COLLIGNON KEVIN MICHAEL DEPUTY-PATROL 47687.16
BEHNKEN RHONDA GAIL COORDINATOR II-FACILITIES71151.38
FERNANDEZ JAIME HERNANDEZ CUSTODIAN II 37703.22
LOFTIN CHRISTOPHER LYNN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
LUCAS SHEILA ANN OFFICER-CIVILIAN DETEN 36604.99
HATAWAY KEVIN ANDREW DEPUTY 46776.93
COMBS ASHLEY N BOND SUPERVISION OFFICERS36013.73
HOOVER BETH A OFFICER-COMM SUPERVISION 49121.75
ORR JOSHUA WILLIAM DEPUTY-CONSTABLE 50898.37
TUNSTALL JAROD THOMAS CORPORAL-CONSTABLE 63552.82
LUMBLEY MORGAN ADAIR COMMUNITY PREP PLANNER 66706.46
ELLIOTT PAULA CUSTODIAN 30928.44
HERNANDEZ REBECA CUSTODIAN 22992.36
BARTLEY GEENA ELLEN DISPATCHER 44261.68
SHIRER SUZANNE YVONNE FINANCE ASSISTANT 40094.77
BIRD COLTON DAVID DEPUTY 47787.77
HOLCOMB TRENT DEPUTY 49781.47
SWETNAM DAVID WILLIAM DEPUTY-CONSTABLE 50898.36
ARNOLD CORY HOYT INVESTIGATOR II 58671.17
DILLARD ROCKY WAYNE MAINTENANCE TECH II 21235.26
FAGIOLI DUCH DEBORAH KATHLEEN OFFICER-COMM SUPERVISION 45430.08
TURRUBIARTES JOANNA JEANETTE DEPUTY SPEC III 37655.69
DUNHAM AMY LAUREL CHIEF GOVT AFFAIRS-CA 118243.18
STALLBERG SARAH CORINNE ATTORNEY III 87996.66
BAGWELL LAURIE KATHERINE CORPORAL-CONSTABLE 52364.88
ACOSTA ADAM ALBERT INVESTIGATOR II 59252.18
TOAL KIMBERLY CHERI FINANCE ASSISTANT 48938.95
CUNNINGHAM KAYLEE RENEE DATA CLERK/RECEPTIONIST 32272.76
PITTMON DOYLE LOGAN DEPUTY-PATROL 51629.42
ROMERO NORMA RECORDS SPECIALIST I 35893.9
FARRELL JANA SUE CLERK III 30691.86
BROWN JOSHUA CLAYTON INVESTIGATOR I 58848.75
BLUNK KATRINA THOMAS COURT CLERK IV 34666.44
JIMENEZ ANTONIO FAC/GROUNDS WORKER 34052.82
STEVENS AIMEE L ASST COURT COORD 42100.85
HARRISON LONNIE BRUCE CORPORAL-CONSTABLE 79104.27
DE LA TORRE DOLORES JUVENILE PROB OFFICER 40778.43
ISBELL JOHN PERRY MECHANIC II 55685.02
HEAD AUSTIN DANIEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 34120.91
RAMOS KEVIN OFFICER-CIVILIAN DETEN 41938.82
JACKSON LISA DIANE DEPUTY SPEC III 37655.69
BROWN CORY JAMES DEPUTY TRAINEE (CADET) 42412.41
SELF CHARLES SCOTT DEPUTY 47687.17
STEVENSON RAYMEL JERMON FOREMAN 55701.88
SKINNER TRACY ELIZABETH COURT CLERK IV 34666.44
FORD SHELBY NICOLE DEPUTY 48408.15
MISHOE COURTNEY DIANE DISPATCHER 43207.95
RASBERRY MEGAN RENE ADM ASSISTANT I 50180.26
GUTHRIE JEROMY ALLEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
PENA YOLANDA CUSTODIAN I 34197.27
SELF CRYSTAL N LEGAL ASST III 61524.24
CRUZ-LEAL GERMAN A MAINTENANCE TECH I 38343.65
GILLESPIE JAMES CHRISTOPHER MAINTENANCE TECH II 40561.71
MATA MARTHA LORENA DISPATCHER 43958.52
SELF ROBERT CHASE DEPUTY 42975.61
BRITE REBECCA CLAIRE ADM ASSISTANT II 51178.37
GREENE KYLE A OFFICER-CIVILIAN DETEN 40485.14
SMITH JOY ANNETTE COURT CLERK II 31110.51
WILGANOWSKI JACOB WAYNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41148.47
VERGARA-JIMENEZ FACUNDO CUSTODIAN I 23534.42
CAMARILLO JOCELLYN MARLEN COORD-VICTIM ASSIST 50857.55
LOWRY ERIC G SYSTEMS ADMIN III 76135.39
BOHMAN JULIE DENISE LIBRARY ASSISTANT II 32745.12
DOREMUS LISA MORRISON DEPUTY SPEC III 37655.69
TAVAREZ MARCOS A BUDGET ANALYST 41761.81
OTTER EDWARD OPERATOR II 41930.85
CROWL KYLE MATTHEW ATTORNEY II 93256.18
SPENCER LINDSAY D LIBRARIAN II 51442.33
MITCHELL MICAELLA MONA COUNSELOR 50354.83
SOROKO EVELEEN A DEPUTY 45339.78
GOMEZ AMY RACHELLE RISK ANALYST 51604.66
PARKER JENNIFER CATHERINE DISPATCHER 48428.8
LEE DEBORAH LYNN MANAGER-QUALITY CONTROL 55674.22
GODAIRE SABRENA RENEE CSO ASSISTANT 33198.53
MAYFIELD KIMBERLY ANN OFFICE SUPERVISOR I 41383.63
POWELL KELEN RAY DEPUTY-PATROL 48559.05
LITAKER BRITTANY ELAINE ATTORNEY II 91172.17
RAMSEY LYNDIA GUNTER DISPATCHER 35641.6
COOPER RACHEL R 4-H PROGRAM ASST 39215.24
GREENE HOLLIE VESLA CLERK II 30691.86
HUTCHISON TRACY LYNN COURT CLERK IV 34989
FOWLES JUSTIN MICHAEL ATTORNEY II 80115.05
CANTU JR FELIX DETECTIVE 51383.64
ROBERTS TYREE DEJUANE JUV SUPERVISION OFF SUB 15098.1
THOMPSON AVERY L ASSIST SUPV-JUV PROB 43291.38
REDMOND JR JOSEPH ROBERT LABORER 35957.48
CAKA GRACIELA IRIS COURT REPORTER 84403
RHODES JOLENE P COMM FACILITIES WORKERS 8937.5
CHING HEATHER DAWN DISPATCHER 42444.65
PARSONS MONIQUE ALEXANDRA COURT CLERK II 30691.34
GUY GINA KAYE GENERAL LEDGER SUPV 71293.7
GRICE SHELBY L OFFICER-COMM SUPERVISION 46390.87
MCNEILL MELISSA KAY COMPUTER ANALYST I 43659.9
MCKINNEY JR JOHN K ATTORNEY II 2941.96
SWIMMER CRYSTAL GAYLE REFERENCE LIBRARIAN 48870.17
DOBRASKI MICHAEL J OPERATOR I 34633.09
MONREAL NELLY CONSUELO JUVENILE PROB OFFICER 40621.42
JOHNSON JESSICA MILHOLEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
MOSELEY MILTON TROY DEPUTY 48391.38
POLATOVAS ELVINAS DEPUTY-DETENTION 44668.83
BERRY JR MICHAEL MERRIL DEPUTY 48391.38
COMERFORD ERIC JOHN RECYCLE TECHNICIAN 38536.37
MARTINEZ JASON AARON INVESTIGATOR II 79691.69
WASHINGTON JOMO KENYATTA DEPUTY-CONSTABLE 54663.16
KELLEY KATHY A T SHELVING CLERK I 10260.2
MARTIN ETHAN WAYNE DEPUTY 23822
WALTERS JUSTIN KIRK DEPUTY-PATROL 46513.47
HANKS TAMARA W DEPUTY-CONSTABLE 46068.28
WESTERFIELD MALISSA MARIE DEPUTY-PATROL 47553.03
JOHNSON ADAM BLAKE DEPUTY-PATROL 63180.38
LOBUE COREY ALLEN DEPUTY 46982.95
WRIGHT ADAM PATRICK DEPUTY-PATROL 45294.95
TEISSIER PHILIP ANDREW ATTORNEY II 81240.05
ALMAZAN JR SAMUEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 42981.47
BRYANT JAMES CORY OFFICER-CIVILIAN DETEN 41148.47
RINGO MELISSA DAWN COURT CLERK IV 41511.84
SISSON CAMBI ANN OFFICER-COMM SUPERVISION 48792.89
HILL ANDREW TOD OFFICER-CIVILIAN DETEN 41121.71
ADDICKS DEBORAH ANN DISPATCHER 44094.25
BECKMAN LORA CIBOROWSKI ATTORNEY II 77641.15
CRANDELL KATHLEEN ESTELLA LIBRARY ASSISTANT II 26549.04
ISAACKS NANCY ELIZABETH CLERK IV 34351.24
OLIVIERI MICHELINA ROSE SHELVING CLERK I 3762.7
SMITH BRIAN SCOTT DEPUTY-PATROL 47569.8
METZ CHRISTOPHER ALLEN JUV SUPERVISION OFFICER 35098.26
FRANKLIN ANGELA MARIE LEGAL ASST III 52697.06
SAGE WESLEY G DEPUTY-PATROL 44117.17
WILHITE CANDICE ASHLEY JUV SUPERVISION OFFICER 25579.86
COLLETTE WANDA DELL VOTER CLERK 3074.38
GREENAWALT YVONNE A VOTER CLERK 1063.05
SELLERS JOY ANN CONTRACT ELECTION CLERK 9587.23
HAMMETT BEVERLY GOULD VOTER CLERK 2824.74
STRONG MAGDALENA RACHELE DEPUTY 47251.22
JOHNSON BLAINE LEMARD JUVENILE PROB OFFICER 39590.78
ZUNIGA RODRIGUEZ CARLOS DAVID OPERATOR I 38994.45
NEIBARGER PAMELA ANN DISPATCHER 44816.6
ZICAFOOSE JEANNETTE KAYE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41223.85
BAKER MICHELLE CHANTELLE SERGEANT-DETECTIVES 67566.29
SALINAS ELOISA C COURT CLERK II 37955.91
REYES MARIA DEL SOCORRO CUSTODIAN 18448.18
RAMIREZ FLORA ITALIA ADM ASSISTANT I 41132.92
BERGMAN TERESA ZOFJA LIBRARY ASSISTANT II 27080.56
HARTIN TIFFANY MICHELLE COURT CLERK IV 38043.85
SHAW ASHLEE REBEKAH OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
WALLACE KAREN ELAINE SHELVING CLERK I 10167.88
CHIN RONALD P ATTORNEY III 91465.8
RUENES MARK ANTHONY NETWORK & OPS ASST MGR 94029.52
MOORE AUGUSTINA LIBRARY ASSISTANT II 13182.84
ADAMS KEVIN J OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
CORRADI SARA MICHELLE ATTORNEY I 81764.24
LEROUAX WESLEY JAMES ATTORNEY II 92540.84
CARTER DIANE M SHELVING CLERK I 10384.36
CASTANON CLAIRE DENISE LIBRARY ASSISTANT II 12482.01
MITCHELL STEPHEN J OFFICER-CIVILIAN DETEN 44513.57
DRAKE ELAINE MARIE COMM FACILITIES WORKERS 6544.38
DREESEN CAROL ANN COMM FACILITIES WORKERS 5807.52
FOSSELMAN LORREEN A COMM FACILITIES WORKERS 5750.8
WATERS BARBARA LYNN COMM FACILITIES WORKERS 10776.61
LOYD ELIZABETH RENEE DATA CLERK/RECEPTIONIST 12345
MEDINA VANESSA LYNN COURT CLERK II 32236.61
SMITH MONTREL LORENZO OFFICER-CIVILIAN DETEN 40931.33
RANDOLPH CASEY A LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
WELCH KENNETH RODNEY CORPORAL-CONSTABLE 60108.41
JACKSON REGINALD DALE LABORER 10525.47
GONZALES MEGAN TAYLOR SHELVING CLERK I 10418.8
SCHLUTER AUSTIN DEAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 41092.64
CHILDERS ASHTON ERIC DEPUTY-DETENTION 46759.38
PENA MELODY MICHELLE LEGAL ASSISTANT II 53535.77
BLAIR ASHLEY ELIZABETH LIBRARY ASSISTANT II 24414.2
WOLF KEVIN SCOTT DEPUTY-CONSTABLE 55832.23
HOGG ERICK DEMOND JUV SUPERVISION OFF JJAEP34666.44
RODGERS JACOB STEVEN DEPUTY 52784.7
TAYLOR BURDETTE WINFIELD DEPUTY 48609.34
YOUNG BRYAN ALLEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40649.93
VILLAGOMEZ JOSE LUIS FAC/GROUNDS WORKER 34145.94
ASHTON BRIAN DOMINICK OFFICER-CIVILIAN DETEN 41148.47
ORTIZ DANIELLE Y DISPATCHER 43806.31
LANDAVERDE DELMA S ASST DIRECTOR-CUSTODIAL 83225.65
SULLIVAN KYLE DOUGLAS DEPUTY 45705.21
MILLER MATTHEW JAMES ASSIST SUPV-JUV PROB 48760.16
SYMMONDS ANDRA KMIECIK CASE WORKER/MAC 45308.2
SEIGLE JOHN D PARK ATTENDANT 21137.5
CHAMBERLAIN MELANIE MILLER LIBRARY ASSISTANT II 13577.64
FISHER III EDWARD C DEPUTY 50431.83
HONS ALEXANDER MICHAEL DEPUTY-PATROL 57367.26
PULS TARA GAYLE LIBRARY ASSISTANT II 17429.3
PATTON GREGORY SCOTT OPERATOR II 42972.72
MOODY PATRICIA LYNN MANAGER-ACCOUNTING 74179.83
GRAHAM KEITH ANDREW OPERATOR I 35366.06
WOLFF THOMAS A DEPUTY-CONSTABLE 48793.52
RAYA-ROJAS MARIA GUADALUPE PART TIME CLERK 24432.37
BELINOSKI THOMAS MARTIN OPERATOR II 47920.33
GARCIA RAMIRO CUSTODIAN 23556.37
CAMMACK LISA A REFERENCE LIBRARIAN 48000.67
PEREZ CRISTIAN ROMAN DEPUTY-PATROL 46100.98
COSTA JASON ANTHONY DEPUTY-CONSTABLE 47836.14
DENBINA ERIN LEIGH LIBRARY ASSISTANT II 24023.6
RAMIREZ FERNANDO LABORER 34923.98
COLLINS NATALIE ANN LIBRARY ASSISTANT II 27052.13
GIFFORD AMBER KATHLEEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
JAMES DONNA LYNN DEPUTY SPEC III 35960.85
RAPPLEYEA CONRAD JUSTIN OFFICER-CIVILIAN DETEN 41850.65
MARTINEZ GALLAGA BRENDA G CLERK II 26349.11
MARTINEZ DE MORENO ELIZABETH CUSTODIAN 19707.69
HOWARD CURTIS TIMOTHY JUVENILE PROB OFFICER 40762.68
HUDSON MARTA L JUV SUPERVISION OFFICER 34029.27
KING PHERNANDO MARCQUEL JUV SUPERVISION OFFICER 34187.21
MCKELVEY CHRISTOPHER JORDAN JUV SUPERVISION OFFICER 34108.32
CRAVENS JESSICA DARLENE BOND SUPERVISION OFFICERS32348.01
HERNANDEZ ROXANA ELIZABETH JUVENILE PROB OFFICER 40778.43
SANCHEZ MIGUEL JUVENILE PROB OFFICER 40778.43
WIGLE JENNIFER A LIBRARIAN III 56611.38
CROWSON AMY MICHELLE DEPUTY SPEC III 35932.33
TATE PAULA A CLERK IV 34447.66
WOYCHESIN RICHARD WAYNE LABORER 4890
ALLUMS VICTORIA DAHCOTAH LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
SMITH JEREMY CALEB DEPUTY-PATROL 41583.45
ACOSTA GLADYS CRISTINA DEPUTY-DETENTION 44818.42
HERNANDEZ JUAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
RUSSELL JAMES ANTHONY HR SPECIALIST II 45200.37
PARCHMAN CASEY ALAN COMPUTER ANALYST I 47506.67
SMITH ANDREW DON FORENSICS SUPERVISOR 41660.23
KENNER TINA L LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
LEPPO CHRISTOPHER M COORDINATOR-FINANCE 54575.19
MIRAMON KATY CAROLINA ADM ASSISTANT I 41329.36
MILAN JOSEPH WAYNE FAC/GROUNDS WORKER 37031.84
CHAPELL BRENT DAVID ATTORNEY II 90846.72
STEWART CHRISTINA ROSE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
BLAIR DEE ANN ADM ASSISTANT II 62506.79
WENDT TRACY LYNN COURT CLERK II 37955.91
LEVERSTON RIACO R DEPUTY 47541.11
WALTON WHITNEY ANN RECORDS SPECIALIST II 35986.28
FAIN EMILY KATHERINE HR ASSIST II 47047.28
LEWIS CLEVELAND A MAINTENANCE TECH III 50966.1
PANKRATZ JORDAN MORRIS DEPUTY-PATROL 53512.49
CRUZ FUENTES JOSE E CUSTODIAN I 34851.2
GONZALEZ ALEJANDRA JANETH SUPERVISOR-CUSTODIAL 29299.46
MCWASHINGTON CAMARA DENISE ADM ASSISTANT I 41402.31
MURATORRI JACQUELINE ANNA OFFICER-CIVILIAN DETEN 36306.72
WLODKOWSKI DANIEL J OFFICER-COMM SUPERVISION 44589.48
STEPTOE BRIANA MICHELLE LIBRARY ASSISTANT II 27133.59
CLINE ASHTIN LEIGH ANN RECORDS SPECIALIST II 36453.74
KEITH SHAWN MARIE COUNSELOR 49554.5
ALLEN RITA ELAINE LIBRARY ASSISTANT II 9504.32
BUEHL CHRISTOPHER S DEPUTY-CONSTABLE 46999.02
CARTER ALEXANDRA JACQUI LYNN OFFICER-CIVILIAN DETEN 35330.32
MCCRAY TERAZ BERNARD OFFICER-CIVILIAN DETEN 41121.71
RAPE RYAN WAYNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40428.63
SNOWDEN COLLIN NELSON OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
THOMAS STEVEN RAY DEPUTY 54639.06
FLEMING BRIAN H DEPUTY-PATROL 54126.71
CHAUVIN BARBARA M VOTER CLERK 1206.65
CHAUVIN JR THERON CHARLES VOTER CLERK 1274.5
DIGGLE JUDY ANN VOTER CLERK 5337.84
GREEN DELORES A VOTER CLERK 1188.28
NEWMAN EVELYN T VOTER CLERK 517.28
DOGGETT ROSE ANNETTE VOTER CLERK 1646.01
WALKER KAREN ZAVATSON VOTER CLERK 1121.73
FERGUSON JENNIFER S CUSTODIAN 19647.45
GONZALEZ ELEASIR E CUSTODIAN I 19643.89
POTTER TREVOR KENTION DEPUTY-CONSTABLE 48170.7
TADLOCK MELANIE SUE BUYER IV 46111.82
ESPINOSA ROBERTO G CORPORAL-CONSTABLE 60113.64
AURIOLES MIRIAM CLERK III 40274.21
GARCIA LAURA M SUPERVISOR-CUSTODIAL 45855.92
MORRILL PATRICIA DIANNE COURT CLERK II 31919.76
WESTPHAL DENISE P LIBRARY ASSISTANT IV 36038.84
TROTT ISAIAH KANE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40518.61
CHERRY JUDITH ANN VOTER CLERK 1137.42
STEPHENS JR SIDNEY LOUIS OPERATIONS SPECIALIST III56561.98
GUAJARDO SHERRY LYNN OFFICER-COMM SUPERVISION 50643.75
FLORES JR ALEX AVILA JUVENILE PROB OFFICER 38101.02
LOVELADY LAUREN B SOFTWARE SPECIALIST 46138.3
HENDERSON SHARON LEA CLERK II 23097.75
KIRBY DANIEL PHILIP DEPUTY 48916.99
RICHARDSON NOAH A OPERATIONS SPECIALIST III48762.58
LAPPIN JUSTIN RAY DEPUTY-PATROL 41005.55
STONE KATHLEEN SUSAN VISITING JUDGE 3623.1
POWERS MARGARET M GENERAL LEDGER ASSNT 36492
WARD SHELTON JOSEPH OFFICER-CIVILIAN DETEN 40728.63
LINTON MICHAEL J FAC/GROUNDS WORKER 29151.19
ALLEN RYAN STUART SIGNAL TECHNICIAN I 34267.66
HINES MARQUIS JERROD OFFICER-CIVILIAN DETEN 40428.63
JOHNSON JR CALVIN DEPUTY-CONSTABLE 46966.18
BAILEY DEBRA C ADM ASSISTANT I 58374.46
PEACOCK DONALD WAYNE RECYCLE TECHNICIAN 38403.62
THIEM MIKKA PETTY DEPUTY SPECIALIST II 34632.32
RUMINER ROBERT D OPERATOR II 37113.18
DEYO JR BURDETTE LEROY MECHANIC III 48145.05
GUTIERREZ CHRISTOPHER ARRON DEPUTY-PATROL 41715.36
KUTZ DANIELLE NICHOL DEPUTY 46845.65
DEAN DONALD EARL MANAGER-PCT OPERATIONS 117896.1
FREDRICKS JAMES BARRON CHIEF OF STAFF 118045.93
CLARK II JIM M COMMISSIONER 168618.24
GAVRILOS PETER GEORGE DISPATCHER 46015.65
DALZELL JOHN W OPERATOR I 27398.3
KOPECKY JUSTIN DOUGLAS OPERATOR I 37357.32
LEE BILLY BOB MANAGER-PCT OPERATIONS 103487.6
BESONG EVAN MICHAEL MANAGER-PCT PROJECTS 106922.51
FRANKLIN V GEORGE DEPUTY 45788.94
BUTLER JACOB MATTHEW DISPATCHER 48102.67
FOLKES EMILY ANNE ELIZABETH OFFICER-CIVILIAN DETEN 40538.06
BOSWELL JODONNA A ACCOUNTING ASSISTANT 31941.01
GAMBINO RICHARD ALAN OPERATOR I 39946
FOLEY BRIAN PATRICK ATTORNEY I 79240.9
CURRY ELIZABETH ANN DISPATCHER 42099.33
SORIANO MORALES MAIVI ARSENIA OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
HILGERS ANDREW WILLIAM DEPUTY TRAINEE (CADET) 40421.33
CARTER DAVID RYAN DEPUTY TRAINEE (CADET) 40831.68
BRIDGES SEAN R DEPUTY-CONSTABLE 50328.05
ABRAMSKI ASHLEY NICOLE JUVENILE PROB OFFICER 32497.38
BAGWELL JAMES ROBERT INVESTIGATOR-ARSON 59956.54
FERRELL BRANDON LYNN PT FIRE INSP/ARSON INV 3723.38
ISAACKS JR KEVIN SCOTT MAINTENANCE TECH III 42891.1
PRITZ COLIN EDWARD OFFICER-CIVILIAN DETEN 42018.44
DUBOIS SUZANNE SMITH INTERNAL AUDIT LEAD 51521.71
MATTHYS CLAYTON ANTHONY PLANNER-HL SECURITY 25888.89
ABRIGHT AMANDA MICHELLE REFERENCE LIBRARIAN 48841.81
BUTCHELLO MICHAEL VINCENT SHELVING CLERK I 10320.4
PHAM SOPHIA LIBRARIAN II 54271.85
REGH ROBIN R LIBRARY ASST III 32328.79
SPARKS MICHAEL EMORY DEPUTY-PATROL 47527.35
BURKE THOMAS JOE MECHANIC III 42678.04
PICKERING MAGDALENA EDITH OFFICER-CIVILIAN DETEN 41413.54
MOLINA ABIGAIL RECORDS SPECIALIST II 35986.28
PAINTER JUSTIN W DEPUTY 48061.62
HORWEDEL DEBRA S SHELVING CLERK I 10074.4
SLIGER JASON WILLIS LIBRARY ASST III 33052.87
VALENZUELA VALERIE COURT CLERK II 24294.93
COLEMAN SARAH JEAN OFFICER-ANIMAL CONTROL 35177.4
ADAMIK TIMOTHY L OPERATOR I 35362.93
ROBSON PATRICIA HEINS SHELVING CLERK I 11255.2
BOURGEOIS ANDREW OBRIEN COMPUTER ANALYST I 46008.95
ELLIS SHANNON R SHELVING CLERK I 12553.5
DENTLER HANNAH EVA DEPUTY SPECIALIST II 34775
GIBBS MANNY HAMPTON OPERATOR I 31111.05
RODRIGUEZ JOSUE DEPUTY SPECIALIST II 34775
DONAHOE DANIELLE NATASHA DEPUTY SPECIALIST II 34775
MASKE MARJORIE JO ANN LIBRARY ASSISTANT II 7469.41
PADGETT KELSEY LYNN OFFICE SUPERVISOR I 44060.94
CRUZ NICHOLE M DEPUTY SPECIALIST II 34775
RIVERA III SAMUEL PALTAN SHIFT SUPERVISOR-JUV 46358.51
DOUCET CHARLOTTE MARIE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
WAGNER VICTORIA L REFERENCE LIBRARIAN 47951.84
COLE TYLER CHARLES OPERATOR II 35987.88
TAYLOR SHARI LYNN COURT CLERK II 26229.98
NICHOLS TAYLOR ELAINE MEDICOLEGAL DEATH INVEST 58594.43
GRANADO CRYSTAL P RISK ANALYST 48904.42
BOND SUSAN U COURT CLERK IV 39132.39
MURTHY RADHIKA DEPUTY SPECIALIST II 34775
PATTON MARIA L ASST DIRECTOR-RISK MGMT 83978.67
HAMILTON KELLY JO COURT CLERK II 32236.35
KOENIG TRAVIS DALE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40557.52
GOLOBY III GEORGE WILLIAM NATURE CENTER ASSIST 37333.55
MEURER MICHELLE N COURT CLERK IV 32529.58
ERAZO PAULETTE LIBRARY ASSISTANT II 26757.53
DAY CODY AUSTIN VOTER CLERK 2063.58
BURKETT ROBERT EARL OFFICER-CIVILIAN DETEN 41148.47
PIAZZA DEBRA M LEGAL ASSISTANT I 45102.76
KEITH TIFFANY MARIE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41425.7
LEWIS JACOB LANDRUM DEPUTY 44588.85
REISDORF SARAH LYNN ACCTS PAYABLE ASST 36031.02
HARRIS PHILIP SPENCER ATTORNEY I 86872.43
STOEHNER TAYLOR ERINN ATTORNEY I 73722.71
SAAH LUCILLE NYEBA OFFICER-CIVILIAN DETEN 42811.87
HALEY NELSON LEE OPERATOR I 37128
MEARS JONATHAN DANIEL OFFICER-ANIMAL CONTROL 35110.58
MOYA IRMA GARCIA CUSTODIAN 20292.62
SMITH CARL J REFERENCE LIBRARIAN 56164.61
HAYES LC TAYLOR MAINTENANCE TECH II 47512.55
CRAWFORD PHILLIP JOHN SYSTEMS ADMIN III 82481.55
BLANTON III CARL ALLEN DEPUTY-PATROL 47370.33
YATES SHAWN MICHAEL DEPUTY 47938.28
DICKINSON JR LEONARD ALFRED VOTER CLERK 799.1
DICKINSON MARGARET JOAN VOTER CLERK 760.06
LABODA RICHARD VOTER CLERK 219.6
REYNOLDS CARMEN LUZ VOTER CLERK 1704.94
JEFFERSON-BURNETT ANNIE VOTER CLERK 530
VALADEZ MARTHA ONOLIA CLERK IV 43531.88
HOGE NICHOLAS JOSEPH DEPUTY TRAINEE (CADET) 40435.92
MCCARTY RYAN W DEPUTY TRAINEE (CADET) 41238.44
HASKELL MARTHA M VOTER CLERK 845.41
ZEPEDA CARLON MAURICIO FOREMAN 41859.47
PAIGE JR RICHARD W AIRPORT OPS SPECIALIST 10508.33
FISHER MARY MARGARET JUVENILE PROB OFFICER 32017.83
WATSON CORY THOMAS JPO ASSISTANT 35485.18
TILLER KRISTAN RENEE ACCOUNTING ASSISTANT 32147.51
SIMPSON RYAN STERLING SERGEANT CONSTABLE 49067.66
LEWIS DANIEL WALKER OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
MOORE JUSTIN ANDREW FAC/GROUNDS WORKER 29306.79
DAY DUSTY ANN VOTER CLERK 8222.81
URESTI RICARDO M OFFICER-CIVILIAN DETEN 41097.09
STRACNER JERRY J LABORER 30144.76
MERILLAT ARMOND PAUL INVESTIGATOR II 72653.98
DAVIS JEREMY KEITH DEPUTY-CONSTABLE 52960.86
ANDERSON ETHAN CHARLES JAMES JUV SUPERVISION OFFICER 33443.39
OWEN REBECCA ELIZABETH JUVENILE PROB OFFICER 38638.49
SANFORD SONYA H COURT CLERK II 31796.66
DOBBS EMILY CHRISTINE COURT CLERK II 32220.76
KAPUR NEEL ATTORNEY I 78064.6
BELL DANIEL WADE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
SANGUEDOLCE DOUGLAS JAMES FIRE INSPECTOR 59650.36
DANIEL EMILY ANN CASE WORKER/MAC 42562.29
HARPER ASHLEY LAIN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40428.63
SCHUSTER JR RILEY DEPUTY-PATROL 46740.31
WILLIAMS JOY CHRISTINE DISPATCHER 43500.18
HOPKINS MYLISSA NICOLE DISPATCHER 45805.29
MARSHALL CATHERINE ELISABETH LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
GRIFFIN JENNIFER NICOLE DEPUTY TRAINEE (CADET) 41938.83
STEWART TIM MANAGER-BLDG CONSTRUCTION110620.1
WALLACE BRYAN CARL OFFICER-CIVILIAN DETEN 41121.71
HANISEE JANE M COORD-VICTIM ASSIST 50951.24
HELLUMS BONNIE CRANE VISITING JUDGE 4583.15
LEINWEBER NEVA KAY DEPUTY TRAINEE (CADET) 41024.44
NUNN KALEIGH RAE DISPATCHER 41274.69
MATHENY COURTNEY LYNN OFFICER-COMM SUPERVISION 50134.03
BELTRAN TONY AARON COURT CLERK II 32225.7
JOHNSON CHARLES R DESIGNATED REP I 56364.33
YOUNT RYAN S OFFICER-CIVILIAN DETEN 41141.17
HERNANDEZ AMANDA NICOLE COURT CLERK II 24131.08
BERRY IVY L LEGAL ASSISTANT II 51204.17
ELLIS JR TODD MITCHELL OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
ABDELBAKY KELLY M RECORDS SPECIALIST I 35241.13
RANDALL ALEXANDER JOHN DEPUTY-CONSTABLE 48915.28
RYAN BRENT M DEPUTY-CONSTABLE 48063.21
PAULTON JEANIE S JUVENILE CASE MGR 40322.04
ROMINE MEGAN LEIGH OFFICER-CIVILIAN DETEN 41245.74
CASTANEDA BIANCA Y RISK ANALYST 48818.37
GAVRILOS JO ANNE G DEPUTY SPECIALIST II 33646.73
JENSEN TANNER D DEPUTY-CONSTABLE 47058.48
DEVILLIER ASHTON MARIE OFFICER-COMM SUPERVISION 43353.22
LAPAGLIA BLAKE ALLEN DEPUTY TRAINEE (CADET) 40966.07
CLAUSEN JENNIFER A CRIME ANALYST I 43688.06
COOK DANA ARTHUR CLERK II 14051.12
SCHLEIDER DWAYNE EDWARD OPERATOR I 39294.84
WILSON GWENDOLYN MARIE CLERK II 30146.33
KOURKOUBES KAYLIN D FORENSIC LAB TECH I 40510.85
BROWN JAZMYNE S JUV SUPERVISION OFFICER 33778.18
CATHEY MICAH RAY JUV SUPERVISION OFFICER 33656.69
BIBBS CRYSTAL N JUV SUPERVISION OFF SUB 20496.66
LOWERY CADE E OPERATOR II 37864.81
INGRAM JOSEPH P COUNSELOR 49308.8
FOWLER KENT W SIGN TECHNICIAN 44311.19
BELLO QUINTERO YULLIE C COURT CLERK II 34449.1
HUFFMAN ANDREA L LIBRARY ASSISTANT II 26365.63
MCDONALD JR CHARLES F OFFICER-CIVILIAN DETEN 40654.79
PYLE MANDY LYNN HR ASSIST II 38397.42
DUCK MARIA L CUSTODIAN I 14085.32
CARPENTER DIMITRI M OFFICER-CIVILIAN DETEN 41323.57
HERNANDEZ ANNETTE LEAD CLINIC TECH 37313.76
CABEZA SARA KATE CLERK IV 31058.62
FIGGE CHEYENNE RENEE CLERK III 5660.68
TODD TONYA R CLERK III 2886.24
LOVE EMILIE JEAN SUPERVISOR-KENNEL 37936.68
WHITE PRESTON N CLINIC/VET TECHNICIAN 34710.86
WRIGHT REATHA JEWEL KENNEL TECHNICIAN 28474.25
ISAACKS EMMA NICOL CLINIC/VET TECHNICIAN 33626.78
THEISS LUCINDA ANN CLERK III 34775
MOORHEAD KYLE D KENNEL TECHNICIAN 16213.96
MARTINEZ YALEXA M DEPUTY-CONSTABLE 47975.59
JEUDE JENNIFER NICOLE CLERK II 30377.25
STEWART VALENIE SHAY ACCTS PAYABLE ASST 36324.16
VARGAS III ROGELIO DEPUTY-PATROL 52882
HOLLEN CHRISTINA MARIE DEPUTY-PATROL 52751.91
ROBINSON JR EDWARD BRYAN DEPUTY-DETENTION 47013.82
GARCIA JR ROBIN DEPUTY-PATROL 53945.91
SOCKWELL RYAN AUSTIN LABORER 29136.47
HARDY KRISTY KEY LIBRARY ASSISTANT II 13577.61
HARRIS COURTNEY L DEPUTY-CONSTABLE 46276.72
CABRERA ROSA JIMENEZ COURT CLERK IV 38528.63
GIBSON KATHRYN D OFFICER-ANIMAL CONTROL 29840.33
SPEAKMON LYNDSEE LEIGH LEGAL ASSISTANT II 51204.17
BERGER SARIAH CORALLYN CUSTODIAN 20742.83
WATERS JAMES ALBERT VOTER CLERK 136
WILSON CYNTHIA SAALE VOTER CLERK 488
VICTOR JENNIFER L OFFICER-CIVILIAN DETEN 41625.12
LEIJA STEPHANY OFFICER-CIVILIAN DETEN 41148.47
DAVIS KALEB E OFFICER-CIVILIAN DETEN 35577.16
HOLMES STEPHAN M OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
HAYDEN JENNIFER LYNN CLERK II 53405.46
LINSCOMB ARLA CLARK VOTER CLERK 1158.31
COLLIER ANGELINA SEPEDA VOTER CLERK 4479.15
CLARK BERNADINE BOLES VOTER CLERK 1969.9
GARCIA AMY MICHELLE DEPUTY SPECIALIST II 32142.38
MCKEE RICHARD STEPHAN VOTER CLERK 1034.56
GAMEZ DAVID DEPUTY TRAINEE (CADET) 41148.47
BREWER KAREN ANN VOTER CLERK 4216.87
SCHLIESKE ALVIN ROGER VOTER CLERK 159.38
HAUSMAN PEGGY SUE VOTER CLERK 1448.8
WROSKI ALEXANDER ROBERT DEPUTY-PATROL 51136.6
MCDONALD JR STEVEN EARL DEPUTY-PATROL 57492.07
HARVEY TINA LOUISE DEPUTY 57874.19
MEDINA ERIC JAMES DEPUTY-PATROL 50022.57
HINKEL JAMES BUCHANAN DEPUTY 47951.57
STOCKTON JOSHUA MATTHEW OFFICER-CIVILIAN DETEN 40790.98
HUNT JOSHUA RYAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40518.61
JOHNSON JR CURTIS RAY DEPUTY-PATROL 47326.4
WHEELER JR JACK DANIEL VOTER CLERK 2282.12
MCINTYRE JOHN NOLAN VOTER CLERK 1758.97
SHIELDS SETH WILLIAM OFFICER-CIVILIAN DETEN 40732.61
LUMPKIN CHRISTINA A TECH/PROPERTY & EVIDENCE 31231.37
MATEOS LUDIVINA CUSTODIAN I 25698.59
TOLEDO ROSELY JUV SUPERVISION OFFICER 25066.73
LOPEZ SERGIO ALEJANDRO JUV SUPERVISION OFFICER 33656.69
BOZE JAMES R JUV SUPERVISION OFFICER 33786.28
TUCKER JUNE F VOTER CLERK 770.48
TUCKER CHARLES FREDERICK VOTER CLERK 766.55
WOOD AUDRA LOUISE VOTER CLERK 464.52
CROOK MARIGOLD BIAS VOTER CLERK 1566.16
MCCOY CASSANDRA JEAN COURT REPORTER 84403
FOLKES ANDREW J OFFICER-CIVILIAN DETEN 41000.27
SMALLEY JR BOBBY MONROE DEPUTY-CONSTABLE 50868.08
ESCUDERO EDWARD E VOTER CLERK 1196.03
SEE TYLER M DEPUTY TRAINEE (CADET) 40868.8
OCHOA III PRUDENCIO DEPUTY 49201.9
TERRELL STEVEN WAYNE DEPUTY-CONSTABLE 51121.06
DUFRENE TRISTAN JOSEPH OFFICER-CIVILIAN DETEN 41719.95
RAMIREZ REBECCA OFFICER-COMM SUPERVISION 44240.16
ANDRADE BRENDA LILIANA BOND SUPERVISION OFFICERS31332.6
ETANISLADO LOURDES M DEPUTY SPECIALIST II 32458.03
WILLIAMS TRACEY K DISPATCHER 42062.86
TRAYLOR DOROTHY M LIBRARY ASSISTANT II 26365.63
COMBS KEISHA KM OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
PECK MAXWELL A COMPUTER ANALYST I 47621.29
CURB VALERIE LEA VOTER CLERK 889.44
HARDER SHAUNTELL M RECORDS SPECIALIST I 36590.78
GREENAN ASHLEIGH NICOLE DISPATCHER 41822.09
ARIAS CANDELARIA S CLERK II 33974.84
TEOXON JOSE ANGELO DISPATCHER 43599.8
HUTSON JR WILLARD COURT CLERK II 32304.39
GANT CATHERINE ROSE COURT CLERK III 32326.15
PERRY KATRINA M CLERK III 30265.26
CAREVIC TOMISLAV OPERATOR I 34408.7
HIGGINS ALICIA NICOLE ACCTS PAYABLE ASST 36324.16
RAYA ROJAS TATIANA COURT CLERK III 37397.54
JONES JOHN GLENN DEPUTY-DETENTION 47214.77
SILVA TIMOTHY JOHN OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
SPAULDING SHERRY A ADM ASSISTANT II 63054.19
TAYLOR CHRISTOPHER LEE DEPUTY-CONSTABLE 49723.79
GILBERT CANDACE RYAN COURT CLERK III 37506.74
TREVINO DOMINIC DEPUTY-PATROL 58121.09
RONQUILLO MELISSA COLGAN MANAGER-INVENTORY CONTRL 38755.96
ANDERSON ADAM TYLER ATTORNEY I 68036.77
MIDYETT PERRY L DEPUTY-CONSTABLE 48063.21
SAUNDERS IV LLOYD ATTORNEY II 76896
HAIR WHITNEY LAYNE DEPUTY SPECIALIST II 32101.42
STEELY DANIEL THEODORE PARK MAINTENANCE 32703.74
GRAYSON JR EDWARD H MAINTENANCE TECH III 45914.76
SCHULZ KRISTINA SUSAN LEGAL ASSISTANT I 47291.45
STROH MITCHELL DOUGLAS OFFICER-CIVILIAN DETEN 40518.61
UHLER JASON THOMAS OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
THIERRY SHAWN MICHAEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 40518.61
CURRINGTON JACOB WELDON DEPUTY 45417.44
ARANDA ALMA D CUSTODIAN 20076.25
GARCIA NATALIE NICOLE CUSTODIAN 20250.49
WYSOCKI MARK A ASST DIR-ANIMAL SHELTER 94296.34
DEAN SHANDRA ADKISON COURT CLERK III 34636
PARR ARNOLD DALE OPERATOR I 35385.72
THOMASON JOE ANGEL DEPUTY TRAINEE (CADET) 41413.54
CARLEY JOSHUA TIMOTHY DEPUTY-CONSTABLE 48252.3
CHRISTOPHER III GERALD BRONSON DEPUTY-CONSTABLE 48989.78
MILLER III TUCKER OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
LOPEZ CRISTIAN M DEPUTY-PATROL 45082.53
MARTIN III KENNETH DWAYNE DEPUTY SPECIALIST II 31752.94
BAILEY CHRISTOPHER J OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
TEATER COOPER NICHOLAS OFFICER-CIVILIAN DETEN 41148.47
UNDERWOOD JACOB M DEPUTY TRAINEE (CADET) 40518.61
DEMPSEY CHRISTOPHER DAVID FOREMAN 48305.98
LAND KENBERLY ASTRID COURT CLERK II 29619.78
CARR ROBERT MICHAEL SEASONAL WORKER 3312.48
FULLEN JR MARK ANTHONY MAINTENANCE TECH III 50936.05
MATHIS TOBY W OPERATOR II 44356.04
RESENDEZ JR JUAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40771.52
WOFFORD CHRISTOPHER LEVI OFFICER-CIVILIAN DETEN 41000.12
TILLEY CORINNE ASUNCION DISPATCHER 42206.43
JULIANO HAILEY ROSE SHELVING CLERK I 6899.33
BRADLEY CHASE REED PT FIRE INSP/ARSON INV 9164.06
BALLINGER JR JIMMY DEAN PT FIRE INSP/ARSON INV 14841.61
KEETON CARMEN MARCELINA ACCOUNTING ASSISTANT 32286.22
RIVERA MARIELA CLERK III 16584.65
CERANEK NICOLE LYNN MANAGER-GIS 89877.41
CARR BETHANIE LOUISE OFFICER-CIVILIAN DETEN 35848.3
RUSSO CHRISTOPHER NEAL COURT CLERK II 31620
KNIGHT CRYSTAL SUE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40849.34
EDWARDS DONALD FOY MAINTENANCE TECH III 47187.83
GRIMSHAW EMILY NICOLE OFFICER-CIVILIAN DETEN 43923.25
SILVAS ALEX INTERNAL AUDIT ASSNT 37268.2
ABBRAT KELSEY MARIE COURT CLERK IV 39132.39
TAYLOR JOHN MORRIS MAINTENANCE TECH III 44683.69
HOLLIFIELD SUZANNE INVESTIGATOR II 73078.15
MANSKE LEAH RENEE LEGAL ASST III 41217.99
WHITMAN CHRISTINE F VOTER CLERK 2820.2
SOUTH ANN M VOTER CLERK 792.28
GAY LYNN J VOTER CLERK 1065.45
BENOIT DAVID P VOTER CLERK 692.96
TAYLOR JR EDWIN P VOTER CLERK 917.13
TAYLOR CAROL J VOTER CLERK 914.63
BERKEY DONNA S CHIEF PROSECUTOR 124141.49
WELCH DOROTHY REAL PART TIME CLERK 18588.8
BULLARD MOLLY L LIBRARY ASSISTANT II 26368.8
GARDNER KELLY M OFFICER-CIVILIAN DETEN 41542.44
INMON NATHANIAL B DEPUTY TRAINEE (CADET) 39489.92
PARR CHRISTOPHER LEE MANAGER-FLEET 68154.46
MONTES ESTELLA CUSTODIAN 13181.35
MORGAN-RICHTER DOROTHEA LIBRARY ASSISTANT II 16478.5
SCHNEIDER EVANGELINE SHELVING CLERK I 8252.35
BLACKBURN WANDA H VOTER CLERK 794.18
MILLER PHYLLIS S VOTER CLERK 497.76
MILLER ROBERT M VOTER CLERK 608.26
HOLLOWAY BIANCA L OFFICER-CIVILIAN DETEN 35330.32
BALBUENA-GUZMAN ELENA F OFFICER-CIVILIAN DETEN 35174.68
ESPINOZA ROCIO G MANAGER-INVENTORY CONTRL 23625.62
DAVIS MARK R JUV SUPERVISION OFFICER 33915.88
EDWARDS DARCIE A JUV SUPERVISION OFF JJAEP15896.82
SANCHEZ-HERNANDEZ MARCO C CUSTODIAN 12440.44
WILSON II QUINTON D OPERATOR I 34960.33
MCDONALD WARREN D OPERATOR I 33253.49
VOITIER CRABBE KATIE LEE VETERINARIAN 84273.59
FLENNA THERESA A CLERK IV 32922.76
URESTI III RICARDO M OFFICER-CIVILIAN DETEN 39403.31
MIGUEL NATALIE C ALARM DETAIL SPECIALIST 35587.65
ISAM JOHN W OPERATOR III 37726.66
SIECKO JORDYN D LEGAL ASSISTANT I 46091.29
FRANKLYN ANTHONY R ATTORNEY I 74649.23
STANLEY JONI M DEPUTY SPECIALIST I 30674.98
STROZIER SHANE A LABORER 30893.93
SMITH CHRISTOPHER L MAINTENANCE TECH III 49951.56
BARNES MICHAEL S SUPERVISOR-KENNEL 34211.61
DAVIS BRITTNEY L CLERK III 28737.74
MEYER BETSY L VOTER CLERK 824.99
PINNERI KATHRYN C DIRECTOR-FORENSIC SVCS 272644.05
RUNYON ERIC L INVESTIGATOR II 66701.98
MARTINEZ TRIGALET LUZ N VOTER CLERK 1539.08
SANCHEZ ESTELA VOTER CLERK 17736.4
SHAW ROSALIND R VOTER CLERK 629.52
WARD DORETTE T VOTER CLERK 1473.95
WINKWORTH GRIFFIN T VOTER CLERK 338.6
LEWIS STEPHEN A DEPUTY-DETENTION 42399.18
GILLETT BETH A COURT CLERK II 31220.63
NORRIS KIMBERLY OFFICER-COMM SUPERVISION 34107.27
CHISHOLM MELINDA J OFFICER-COMM SUPERVISION 43322
SOLIS-FUNEZ DAVID OFFICER-COMM SUPERVISION 46016.61
O GILVIE AMBER N CSO ASSISTANT 31519.03
RAMIREZ ABILA KRISTINA R DEPUTY-CONSTABLE 47507.33
GRANDJEAN SHIRLEY M VOTER CLERK 826.6
STRICKLAND PEGGY MARIE VOTER CLERK 766.31
MAXIE DOROTHY A VOTER CLERK 875.87
GREENE EMELEIGH L VOTER CLERK 790.56
ELLISON ELIZABETH A DEPUTY SPECIALIST I 30080.72
THOMASON GREGORY S INVESTIGATOR II 67953.57
GREENE LEIGH ANN W VOTER CLERK 905.24
REESE SUSAN M VOTER CLERK 1283.63
PLASCENCIA JR ALFONSO OFFICER-CIVILIAN DETEN 41498.66
CARDONA ANA P COURT CLERK II 23975.34
WIGGINS JR DAVID E LABORER 29529.42
SWEAT PATRICK L DEPUTY-CONSTABLE 53180.13
STANFORD AUSTIN CODY DEPUTY TRAINEE (CADET) 40518.61
GRIMES WILLIAM C ADM ASSISTANT I 39085.83
JARVIS SAMANTHA J ATTORNEY I 74936.73
ALANDER KERSTIN N OPERATOR I 38706.15
BEAN MICHAEL J VOTER CLERK 1275.5
KING DAVA LYNN VOTER CLERK 1295.08
WILLIAMS CHERILYN D VOTER CLERK 1700.22
CHAPMAN JAY M ENGINEER II 91135.17
CARLTON CHRISTOPHER G COURT CLERK IV 37022.11
ALDRIDGE JONOTHAN C SERGEANT CONSTABLE 76074.4
PARKER KOLLIN J OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
SCOTT TRE ANTHONY JUV SUPERVISION OFFICER 30468.11
MOORE LINDA R VOTER CLERK 663.68
SMITH REGINALD L VOTER CLERK 1132.82
PEARSON JERRAL W VOTER CLERK 1192.7
COLDIRON JAMES K DEPUTY-CONSTABLE 49670.77
ALBERT WYATT D OPERATOR I 34004.94
MIDLER RICHARD M VOTER CLERK 917.73
LISEA JUDY E COURT CLERK II 32448.23
RUSSELL KAYLA R BOND SUPERVISION OFFICERS31415.45
MCLARTY BRANDON T OFFICER-CIVILIAN DETEN 40888.45
LAURENT JEFFERY M ABSCONDER OFFICER 19875
JACKSON SHANNON E COURT CLERK IV 36822.72
WRIGHT JOSHUA L OFFICER-CIVILIAN DETEN 41027.13
MAHLE ROBERT K VOTER CLERK 335.57
NAVARRO PENA IMELDA LIBRARY ASSISTANT II 25734.01
BROOKS DARLA R VOTER CLERK 3160
DINWIDDIE CHARISS A VOTER CLERK 2365.24
MONREAL JOSEPH P CLERK II 34896.53
JOLLY STANLEY D DEPUTY 51976.29
RODRIGUEZ PEDRO A DEPUTY-CONSTABLE 47141.07
CURRAN AMBER L CLERK III 27229.23
ALVAREZ JR ALFREDO INVESTIGATOR-ARSON 58052.47
SMITH SHAWNA L LIBRARY ASSISTANT II 26364.85
DUPREY KELLY J KENNEL TECHNICIAN 27362.8
GENTRY JORDAN A CHIEF VETERINARIAN 125630.58
OLMEDO BRENDA Y DEPUTY-CONSTABLE 43828.41
CANTRELL KAREN L COURT CLERK II 31243.43
CASSO ELIZABETH B COURT CLERK II 24525.17
WEBB DIXIE L COURT CLERK II 27919.88
JOHN ALEX ASSIST DIRECTOR-FORENSICS210507.82
MORELLO RAYE L REFERENCE LIBRARIAN 49898.88
ARNOLD GUNTER B KENNEL TECHNICIAN 24436.96
STEPANSKI MARK A DEPUTY-CONSTABLE 45256.97
GIELE JENNIFER A REFERENCE LIBRARIAN 48966.19
MAYES DEVIN X DEPUTY TRAINEE (CADET) 34864.15
LUEHR STEPHANIE C FIREARMS EXAMINER 69976.93
MARTIN CRISTALLE A VETERINARIAN 101555.81
PHILLIPS JOHN S VISITING JUDGE 301.92
FEROW KALEB M OFFICER-CIVILIAN DETEN 38384.96
STANLEY KATELYN L VOTER CLERK 1022.28
WISHKOSKI SHANE A OPERATOR I 34171.72
MEZA ANGEL G DEPUTY-CONSTABLE 46463.01
JUAREZ JAIZEL VOTER CLERK 3409.31
DAVIS MICHAEL L OPERATOR I 31868.1
SOLIS ELIZABETH A DEPUTY SPECIALIST I 28094.88
BRANHAM CARLTON B KENNEL TECHNICIAN 24515.63
MOSLEY SHANE M LABORER 29332.91
HOBBS KIMBERLY G COURT CLERK III 27667.24
DEAN JR DANIEL D OPERATOR I 34008.92
GOODMAN FELECHIA M KENNEL TECHNICIAN 23281.23
SMITH CARMEN M DEPUTY-CONSTABLE 48703.73
JUNG ROSE M VOTER CLERK 1251.7
UREVIG JULIE A DEPUTY SPECIALIST I 26948.15
HEREDIA VERONICA DEPUTY SPECIALIST I 26374.79
NUSZ ALASSONDRA N VOTER CLERK 778.36
GAYTAN MICHELLE L CLERK III 28883.85
FERGUSON HEATHER L COUNSELOR 37759.8
WILLIAMS III IVORY JUV SUPERVISION OFF JJAEP23429.71
SELVA WILLIAM S JUV SUPERVISION OFF SUB 10410.39
BRADFORD MAYA J JUV SUPERVISION OFF SUB 15179.58
DAVILA CARLOS S JUV SUPERVISION OFFICER 25513.79
MARQUIS LAUREN M COURT CLERK II 27847.96
CASTILLO KENDRICK L OFFICER-CIVILIAN DETEN 34338.3
WOOD CLIFFORD D DEPUTY-DETENTION 36391.77
RODRIGUEZ WALTER OPERATOR I 35816.22
HARTLEY KATHY G LIBRARY ASSISTANT II 15925.97
SATTERWHITE JIMMY R VOTER CLERK 967.35
FISHER SUSAN M ATTORNEY III 68677.04
PERRY REBEKAH A CSO ASSISTANT 28621.12
PATTERSON PATRICK S DEPUTY-WARRANTS 41037.5
DEMENT DEMETRICA E COUNSELOR 31823.4
CONTELLO ROSA L CLERK III 24807.56
VIDAL ALYSSA A CLERK III 25015.78
BLACK STEPHANIE D DEPUTY SPECIALIST I 24559.79
RIVERA CHRISTOPHER J COURT COORDINATOR I 42460.57
HALL NATHAN T OFFICER-CIVILIAN DETEN 32691.91
OROZCO JOSH E JUVENILE PROB OFFICER 32013.03
CONTRERAS CELIA I JUVENILE PROB OFFICER 32013.03
CORTEZ FRANCISCO OFFICER-CIVILIAN DETEN 31128.2
GREENMYER SARAH MR DEPUTY TRAINEE (CADET) 31855.34
BROZ LESLIE M COURT ADMINISTRATOR 47756.5
JONES MONA S COURT COORDINATOR II 38267.33
WONDERLY CHARLES SCOTT STAFF ATTORNEY 73076.85
DAVIS AARON KATHRYN A COURT REPORTER 63476.15
MORELAND KHYLA M OFFICER-CIVILIAN DETEN 30388.9
CONNELL SYDNI LINN ATTORNEY I 51740.54
FULLEN DON W CAPTAIN-CONSTABLE 89995.31
SUHLING KENDRA LYNN ATTORNEY III 55033.57
MCKELVY LANGLEY H SERGEANT 50677.19
HULSE JAMES R CORPORAL 42010.3
SUMNER JAMES C LIEUTENANT-CONSTABLE 70038.38
VALLIE DONNA RECORDS SPECIALIST I 25764.28
PALERMO ALEXANDER S FORENSIC LAB TECH I 32132.43
CYR SEAN M DEPUTY-PATROL 27541.07
MOORE COURTNEY B RECORDS SPECIALIST II 24421.37
CAMPBELL CHRISTOPHER D OFFICER-CIVILIAN DETEN 28411.87
COLLINS ROY E MAINTENANCE TECH II 31319
TAZELAAR COURTNEY E COUNSELOR 33164.74
LEWIS CHRISTOPHER W MAINTENANCE TECH I 22427.99
SHIFLETT MEGAN L COURT CLERK II 15502.48
COOPER RUSSELL G AIRPORT OPS SPECIALIST 3739.8
HARDEN CHELSEA P CLINIC/VET TECHNICIAN 23031.75
DE NOBLE AARON KEITH KENNEL TECHNICIAN 16188.95
PAULTON JR LAWRENCE R OPERATOR I 24087.2
RUFFINO JACOB T LABORER 22458.77
MCKENZIE ALEXA RAE DEPUTY SPECIALIST I 18921.04
GARCIA LORENA DEPUTY SPECIALIST I 18242.04
RUSH ALEXANDER N CLINIC/VET TECHNICIAN 22687.51
PEREZ CHRISTIAN ADAM KENNEL TECHNICIAN 18175.93
ZIMMER JUSTIN PT JUV SUPERVISION OFFICER 20603.96
REDDITT JASON BRADLEY OFFICER-CIVILIAN DETEN 24960.93
PORTER AUSTIN SAMUEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 25311.12
GARCIA GERARDO GIS ANALYST 41504.5
DILLER KELLY JEAN OFFICER-COMM SUPERVISION 27613.49
HOPPER DAVID L SHELVING CLERK I 6108.93
BURRIS ADAM SCOTT COURT CLERK IV 23851.64
BENITEZ CINDY LISETTE CUSTODIAN 12156.99
DERKS JENNIFER K 4-H COORDINATOR 23699.21
PARKER AUBREY M REFERENCE LIBRARIAN 28367.36
STAUTH REBECCA L CLERK IV 23610.56
VARGAS BRITTNEY A CLERK II 16034.75
BROWN JAMES M DIRECTOR-AIRPORT 48215.08
JIMENEZ LUIS OFFICER-CIVILIAN DETEN 22684.68
JIMENEZ LILLIAN AL OFFICER-CIVILIAN DETEN 26206.05
PHALEN DEBORAH G RECORDS SPECIALIST I 19111.78
LOPEZ JR OCTAVIO OFFICER-CIVILIAN DETEN 23047.02
MORGAN ANDREW L DEPUTY 28834.82
SMITH SAMUEL DAVID DEPUTY-PATROL 29686
CATHEY AMBER NICHOLE LIBRARY ASSISTANT II 14669.64
BUCKHOLTS LINDSAY N COURT CLERK IV 21848.31
ALEXANDER MICHAEL S DEPUTY-CONSTABLE 26582.53
WRIGHT TRISTEN T KENNEL TECHNICIAN 17972.42
GARCIA CONNIE L RECORDS SPECIALIST I 19286.18
WARD TIFFANY FAYE ACCTS PAYABLE ASST 18846.8
WOLFENBERGER PAMELA S TEMPORARY DATA CLERK 7395
PAYTON RYAN A CLINIC/VET TECHNICIAN 16483.06
LIGHTFOOT PAUL D SIGNAL TECHNICIAN I 20488.01
CAMILLERI JEROME J MAINTENANCE TECH II 22404.31
MARTINEZ-WRIGHT ADELA SHELVING CLERK I 3504.06
PRESSLER REGINA L RECORDS SPECIALIST I 18390.71
CARNABUCI CASSANDRA L COURT CLERK II 17298.21
RODRIGUEZ MAYRA OFFICER-CIVILIAN DETEN 19552.4
DOUGLASS ALEXIS G DISPATCHER 21366.58
WALKER STEPHEN W OFFICER-CIVILIAN DETEN 20182.26
LEACH KEVIN T OFFICER-CIVILIAN DETEN 20182.26
YOAKLEY SANDRA E RECORDS SPECIALIST I 19897.67
ROGERS WILLIAM C OFFICER-CIVILIAN DETEN 19552.4
GEORGE RAINA JUV SUPERVISION OFFICER 16458.43
COX-TODD SIREVALON C JUV SUPERVISION OFFICER 16721.67
SALINAS SERGIO M JUV SUPERVISION OFFICER 16689.28
BAKER KELSEA J JUV SUPERVISION OFF SUB 10502.2
GENERES JR ROBERT R JUV SUPERVISION OFF SUB 7777.55
BRAY JUSTIN M JUVENILE PROB OFFICER 15938.17
SOILEAU STEPHANIE M JUV SUPERVISION OFFICER 15190.7
OUZENNE PALMER E JUV SUPERVISION OFFICER 15256.98
BEATY ZACHARY AARON DEPUTY-CONSTABLE 25028.86
BROGAN SCOTT T OPERATOR II 18591.83
SMITH CURTIS M OPERATOR I 17418.25
HERNANDEZ GUILLERMO CUSTODIAN 9655.67
ITA MACHEAL V VOLUNTEER COORDINATOR 25878.65
EDGE KENDAL A CUSTODIAN 8785.7
DAVIES LYNN C CLERK IV 15811.32
BRUSUELAS MARISA N TEMPORARY DATA CLERK 6557.5
CRANE SALINA H OFFICER-CIVILIAN DETEN 16252.85
SALDIVAR TRACY L OFFICER-CIVILIAN DETEN 17947.36
AVERITT JOSHUA G OFFICER-CIVILIAN DETEN 16342.3
MARTIN II RODDY A COORDINATOR-SAFETY 24795.49
MCCARTY BILLIE JEAN LEGAL ASSISTANT II 22423.06
FELAN VALERIE A LIBRARY ASSISTANT II 12461.52
DOYLE CATHERINE JOY RESCUE COORDINATOR 20332.52
WILLERTH DEANA M LIBRARY ASSISTANT II 12461.52
DAVIS BENJAMIN W OFFICER-CIVILIAN DETEN 18608.92
RANSOM MARCIE M OFFICER-CIVILIAN DETEN 18268.36
HOBBS KATIE B DEPUTY SPECIALIST I 12155.33
NOLASCO SOSA AMSIRI I CUSTODIAN 8813.76
CARRINGTON DIANE L PART TIME CLERK 2112.77
DELGADO SABRINA BOND SUPERVISION OFFICERS14310.57
MCBRIDE MICHAEL D EXTENSION PROGRAM ASSIST 15476.01
LILLEY LACEY N DEPUTY SPECIALIST I 11904.47
BRATCHER KEVIN MICHAEL INTERN 6963.46
CARR DOUGLAS V DISPATCHER 17743.06
VAUGHN MORGAN R SHELVING CLERK I 3247.01
BURCHAM LARRY A OFFICER-CIVILIAN DETEN 15060.21
CAPEHART CHAD THOMAS DEPUTY-CONSTABLE 20423.86
JOHNSON AARON M DIRECTOR-ANIMAL SHELTER 47760.69
MOORE RYANN BAYLEE KENNEL TECHNICIAN 9981.04
WINGATE HALEY M SHELVING CLERK I 4023.21
WITHROW AMY CATHERINE KENNEL TECHNICIAN 12572.73
NASR LEILA ZIAI COUNSELOR 5657.75
RAMOS MONTERO JUAN F CUSTODIAN II 11211.88
HOFFMEYER ZANE CHRISTOPHER OFFICER-CIVILIAN DETEN 13183.28
BALLARD DAKOTA TYLER SEASONAL WORKER 3287.76
CISNEROS ERIC J DEPUTY-CONSTABLE 16516.64
GALARZA JASMIN LISSETH COUNSELOR 4776.65
GRAMILLO VELAZQUEZ EFREN PARK ATTENDANT 4957.5
VELASCO JR TITO CASURAO KENNEL TECHNICIAN 5398.25
KOWIS TRACIE LYNN LIBRARY ASSISTANT II 9542.88
COVINGTON KASSANDRA KAY DISPATCHER 13188
LALLI NICOLAS A DEPUTY-CONSTABLE 16979.89
FLORES FERNANDEZ KENNETH A COURT CLERK II 6509.29
LOPEZ ESPERANZA CUSTODIAN 6277.5
CASTILLO MARTINEZ HELEN N CUSTODIAN 6445.7
GILBREATH LUKAS REED BUDGET ANALYST 16444.87
EVANS HALEY RENAE LIBRARY ASSISTANT II 6700.32
JOHNSTON EMILY FAITH KENNEL TECHNICIAN 10046.4
PINSON MICHAEL CLARK OFFICER-CIVILIAN DETEN 12490.18
ISAACKS BAILEY CHRISTOPHER OFFICER-CIVILIAN DETEN 12400.21
PITTMON JEREMY TANNER OFFICER-CIVILIAN DETEN 12414.81
FIGUEROA CATARINO OPERATOR I 11553.35
TARANGO JUDITH REEDER DEPUTY-TREASURER 21028.87
HARRISON JR WILLIAM E SUPERINTENDENT 18694.19
BRYANT III RICHARD COLEMAN JUV SUPERVISION OFF JJAEP7201.14
DEMMINGS JR WILLIAM LEE JUV SUPERVISION OFFICER 9257.12
RODRIGUEZ ANDREW ALEXANDER JUV SUPERVISION OFF SUB 6425.66
WROSKI SAVANNAH CLAIRE DEPUTY 13918.44
ROSE GERALD LYNN OFFICER-CIVILIAN DETEN 10272.3
LEAL JOSHUA SEAN DEPUTY-PATROL 14945.72
BOONE JOSHUAH HERBERT OFFICER-CIVILIAN DETEN 9462.49
RIOS TAPIA JUAN J CUSTODIAN I 6863.14
CANIZALEZ ARQUIMIDES DEPUTY-CONSTABLE 12291.16
SAMPLE JR MICHAEL EDWARD OFFICER-CIVILIAN DETEN 10065.6
CARPENTER-WALL AMANDA DISPATCHER 9387.09
CLARK SAMSON DE MARCUS OFFICER-CIVILIAN DETEN 8774.25
LEASURE HAILEY MARIE OFFICER-CIVILIAN DETEN 9462.49
SAUCEDA ARMANDO OFFICER-CIVILIAN DETEN 9455.19
HOLLIER ANGELIQUE RECORDS SPECIALIST I 6651.06
FOSTER CORY LEE NATURE CENTER ASSIST 9067.96
COOK JANE MARIE KENNEL TECHNICIAN 4533.76
RUBIO MARIO ALFREDO CUSTODIAN 4806.15
JALOMO JR GILBERT D PURCHASING AGENT 25961.55
STELTER JANIS WILEY PART TIME CLERK 840.02
HOSKING PAMELA KAY COURT CLERK II 6298.5
LEOS JAIME ALFONSO OPERATOR I 8405.96
WALL KODY LEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 7879.33
MCCAFFREY ALYSSA NICOLE OFFICER-CIVILIAN DETEN 8030.11
ALVAREZ SAMANTHA THERESA OFFICER-CIVILIAN DETEN 7859.87
WASHINGTON COURTNEY GAWEL FOSTER COORDINATOR 9279.87
DIUGUID DUDLEY W MAINTENANCE TECH III 9757.21
WOMACK STEPHANIE C COURT CLERK III 5185.7
PLEVER STACEY ANNE NATURE CENTER ASSIST 4823.55
GONZALEZ GISELA SARA LEGAL ASST III 11057.7
KOENIG KAYLA ROYLENE RECORDS SPECIALIST I 6274.9
TARDY CLAY OWEN RECORDS SPECIALIST I 5692.32
SANTAMARIA JAQUELINE JANETT LIBRARY ASSISTANT II 3732.3
BROWN KEITH LASHAWN DISPATCHER 8263.55
GANT JOSHUA D FAC/GROUNDS WORKER 4982.4
VIRAY CLINT TOM E CLINIC/VET TECHNICIAN 5557.5
CARMONA KRISTIAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 6952.78
LYLE SHEA R OFFICER-CIVILIAN DETEN 6952.78
KELLAS JUSTIN BRENT OFFICER-CIVILIAN DETEN 6952.78
VACA AARON SCOTT OFFICER-CIVILIAN DETEN 6322.92
BIZAUSKAS JORDAN DENEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 6595.29
THATCHER BRENT ALLEN OPERATOR I 6138
GORDON KIM BLAINE DEPUTY-CONSTABLE 7366.62
GUYTON MICHAEL K SUPERINTENDENT 6728.36
CROWSON LAURA LYNNETTE DEPUTY SPECIALIST I 2863.23
GREENAN DONNA LYNN RECORDS SPECIALIST I 5249.83
RICE COLLEEN CORDTS STAFF ATTORNEY 7776.43
CONNELLY MARY C DISPATCHER 5449.86
ELIZARRARAS RAYA RAUL FAC/GROUNDS WORKER 4384.49
KELLY KIMBERLY J LIBRARY ASSISTANT II 3743.77
SAENZ STEVEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 4766.51
FIELDS DALTON SHANE OFFICER-CIVILIAN DETEN 4927.01
KALLAHER NICHOLAS BRANDON OFFICER-CIVILIAN DETEN 4927.01
BOATMAN BRIAN MICHAEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 4922.14
TERRY MILTON L COMM SPEC/RADIO TECH I 6840.87
SIMONSON KRISTIN LEIGH JUV SUPERVISION OFF SUB 2148.84
COMSTOCK MEGAN RAE JUV SUPERVISION OFF SUB 2294.87
CABELLO GLADYS JAQUELINE JUV SUPERVISION OFF SUB 2023.66
IVERS AMANDA GRACE PART-TIME CLERK 1708.88
REDDIC TIERNEY DENISHA JUV SUPERVISION OFF SUB 2036.18
LOPEZ HERBERT ALBERTO JUV SUPERVISION OFF SUB 2015.32
NAJERA MICHAEL M LEAD BUS SYS COORD III 8834.15
PARKER DELCY D COURT CLERK II 3861.69
WEIKEL RAY G DEPUTY-CONSTABLE 7514.13
MAROPIS DEVEN MARIE COURT CLERK II 3310.02
WHITENTON JR KENNETH R LIBRARY ASSISTANT II 1269
LEWIS CLAYTON CORDELL OFFICER-CIVILIAN DETEN 2334.61
SALAZAR III RAMIRO OFFICER-CIVILIAN DETEN 2334.61
BLACKLOCK BENJAMIN NOLAND OFFICER-CIVILIAN DETEN 1556.41
MORGAN BRANDON LOUIS COUNSELOR 3310.02
GALLO KELLY JASMINE SHELVING CLERK I 417.15
GAFFORD JENNIFER RENEE DISPATCHER 2392.98
STEVENSON KATHLEEN ANNE RECYCLE TECHNICIAN 945.54
MENDOZA SELVA ESMERALDA CUSTODIAN 1254.93
NESBITT TAMON LLOYD OPERATOR II 2672.79
MACLELLAN DREW EVAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 1556.41
WILLCOT CHAD GERARD CUSTODIAN I 645.19
MENDOZA ALCOCER ALAN R CUSTODIAN II 1873.79
SCHOPPE SHANNON LYNN SHELVING CLERK I 200.55
CONNELLY MARY E JUST OF THE PEACE 126846.16
HENENBERG JERRY LYNN DEPUTY-CONSTABLE 46106.23
STROZIER TERRI JEAN ADM ASSISTANT I 55983.67
DELUISH RHONDA JEAN ADM ASSISTANT I 52762.69
LEE KAY L VETERAN SERVICE OFFICER 78335.17
VINIARSKI JR FRANK OPERATOR III 29765
HILL DAVID HAROLD CONSTABLE 130446.12
BENNETTE MORGAN OSCAR ABSCONDER OFFICER 7875
DUNAWAY MEREDITH JURY SHEPHERD 12792.48
BUTLER EVELYN MARIE ADMIN MANAGER I 58439.14
WILSON MARY OFFICE SUPERVISOR II 54128.72
LEACH RONALD LYNN DIRECTOR 148070.78
FITZPATRICK PEGGY S CLERK II 14954.32
MELTON LARRY LEROY INVESTIGATOR II 73064
MASDEN MATTHEW WAYNE JUST OF THE PEACE 126846.16
GUSLER BRUCE DAVID DIRECTOR-JUVENILE PROB 149613.41
WHITTINGTON AMANDA J COURT ADMINISTRATOR 89071.75
BAILEY DARIN L ADMIN MANAGER II 69431.73
WELCH GARY LYNN LIEUTENANT 99218.13
HEIMER MICHAEL E EXTENSION AGENT 40585.04
DUBOSE BRYAN M DEPUTY-CONSTABLE 74293.51
HOLMES GWENDOWLYNN OFFICE SUPERVISOR I 46372.56
RAY BARBARA JEAN VOTER CLERK 3078.58
MOONEY MARK JOSEPH COUNTY ENGINEER 161882.69
MARTIN II E MASON VISITING JUDGE 3464.5
WILLETT TRACY M MANAGER-FIELD OPERATIONS 104573.56
MATCHETT THOMAS EDGAR DEPUTY-BAILIFF 20425.38
WIGGINS JR JAMES EDWARD INVESTIGATOR II 90540.93
COMUNALE MICHELLE COOK COORDINATOR II-FACILITIES61827.06
DRISCOLL JILL SANDEL COURT REPORTER 92169.85
NORRIS DANIEL Q LIEUTENANT 98484.18
MACNAIR BARBARA D PRE-SENTENCE INVEST WRITE27791.91
THOMAS JACKIE W SUPERINTENDENT 77405.73
STOVALL SUZANNE VISITING JUDGE 11086.4
DOYAL JAMES CRAIG COUNTY JUDGE 174497.65
THOMAS JERRY DOUGLAS SERGEANT 85887.6
HAMILTON KATHLEEN ANNE DISTRICT JUDGE 18000
COLLINS VIRGINIA ELANOR CLERK IV 46061.98
FINLEY DWAYNE B SERGEANT 89716.87
DIEHL DEBORAH CHARLENE CLERK III 30533.44
JOHNSON TROY K DEPUTY-DETENTION 71360.23
NORUM CARL A DEPUTY-PATROL 82457.7
DARSEY MARK WAYNE MANAGER-CIVIC CENTER 77279.9
STEPHENSON JOHN MARK ASST CHIEF INVESTIG DA 97838.22
COOKSEY ROBIN C COURT REPORTER 43903.32
WOOD DEBORAH LYNN LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
MALMAY JIMMY EDGAR CAPTAIN-SHERIFF 138010.19
FRANKLIN MELVIN W CAPTAIN-SHERIFF 127421.78
BAUER LISA TURNER VOTER CLERK 141.52
WOODRICK ROCKALYN D DEPUTY-DETENTION 70920.32
KANA EUGENIA ROSE JUVENILE PROB OFFICER 40778.43
TIDWELL CLARENCE LEE DEPUTY-BAILIFF 70632.7
MCGINNIS JOHN EARL OPERATOR II 44871.64
SCLIDER JOSEPH E LIEUTENANT 105922.76
CASH PHILIP GEORGE CONSTABLE 142460.12
GLISSON JAMES H DETECTIVE 74143.54
COWARD OLIVER R CAPTAIN-SHERIFF 108541.43
MASDEN WILLIAM R CAPTAIN-CONSTABLE 120633.73
CHUBER PATRICIA T VOTER CLERK 213.44
SURGERS JUANITA L ADMIN MANAGER I 60098.94
CASH HEATHER LYNN SUPERVISOR-INVESTIGATORS 79048.3
BURNS MICHAEL W DEPUTY-DETENTION 71529.42
LOPEZ TOMMY B DEPUTY-DETENTION 70480.42
DUNLAP KENNETH H SERGEANT 67264.44
WADE SHARI P OFFICER-CIVILIAN DETEN 38885.2
BURLIN GEORGE SCOTT SR INSPECTOR/PLANS EXAM 95000.83
EMMONS BUSTER W INVESTIGATOR-CR SCENE 9765.98
ROCHE THOMAS CARR DEPUTY DIRECTOR 89264.76
STANLEY GWENDOLYN M CLERK II 18864
HOPPER JASON C CORPORAL 64039.72
FAIN CORNELIA TELECOM RECORDS SPECIAL 57156.59
HERNANDEZ REGINALD R CT LIAISON OFF/PSI 64032.25
ECHOLS KEITH H DETECTIVE 85263.2
HARPER LAURA V COORDINATOR-CHILD/YOUTH 58504.59
FLOWERS KATHRYN L ASST DIRECTOR HR 80654.89
MEEKS LISA S JUVENILE PROB OFFICER 61992.74
MEDINA ANNA MARIE ADM ASSISTANT I 50973.29
LAFFERTY JERRY DANIEL LIEUTENANT-CONSTABLE 109109.36
STEWART KEITH MILLS CT-AT-LAW JUDGE 179203.83
DASTOUS MARSHA K COURT CLERK IV 36137.43
GANNUCCI JR THOMAS ANTHONY DETECTIVE 80542.62
BURNAMAN CARL MECHANIC III 57212.22
WILSON SHARON K ADMIN MANAGER I 62570.59
BROWN MARY E ADM ASSISTANT I 50984.14
BLALOCK DEBORAH L COURT DIV OFFICER 48046.9
DENMAN LILLIE P CLERK IV 45362.29
COMER JOANNA ASST DEPUTY DIRECTOR-JUV 68153.22
PACE JR JAMES EARL OPERATOR III 51747.53
MOCK MIKE OFFICER-CIVILIAN DETEN 48017.27
SOCKWELL DON W SR FOREMAN 69675.06
FLUD ADRIENNE A SHELVING CLERK I 17082.67
STILLEY RUSSELL T OFFICER-COMM SUPERVISION 54840.24
HOLM BEVERLY R PART-TIME CLERK 39564.58
PARDUE KIMBERLY KAY CIVILIAN DETENT SERGEANT 54568.73
HAYDEN KENNETH CONSTABLE 130446.12
MILLER DAVID CHARLES SERGEANT 87963.71
CHAPIN BRENDA J HR SPECIALIST ADULT PRO 56649.84
SALTER JASON K INVESTIGATOR II 81060.31
SMITH CHRISTOPHER R CHIEF INVESTIGATOR DA 102368.74
LESTER KELLY L ADMIN MANAGER I 71647.42
FRANKS MARGARET ANITA SUPERVISOR 76268.4
CRANSHAW ROSEMARIE C DEPUTY-DETENTION 69666.09
NICHOLS BARBARA LYNN COURT COORDINATOR II 65046.39
EAVES RANDAL ALLEN CAPTAIN-SHERIFF 131957.75
LIGON BRETT W DISTRICT ATTORNEY 37943.66
ROGERS MARVIN M SERGEANT 92877.66
WEINZETTLE MICHAEL S SERGEANT-DETENTION 86653
ARRAZATE DEBORAH S ADMIN MANAGER I 75103.76
MCCROREY CLAYTON T OPERATOR III 50722.6
POTTER MARIANNE LIBRARY ASSISTANT II 35813.06
MACK WAYNE L JUST OF THE PEACE 126846.16
EASON ANDREW W LIEUTENANT-DETENTION 108665.49
WHITWORTH DANIEL CLANTON SERGEANT 86592.25
DODSON JAMES EDWARD SERGEANT-DETENTION 85663.51
BLUFORD LATISA D OFFICER-COMM SUPERVISION 57721.3
DRUMMOND GLORIA C VOTER CLERK 2172.95
STEWART DENNIS WAYNE SR FOREMAN 73718.15
ALMENDAREZ RUDY SERGEANT 75446.61
HARDIN MARLON K OPERATOR III 49032.8
HOLIFIELD TIMOTHY BRYAN LIEUTENANT 79256.78
WILLIAMS MARSHALL W DEPUTY-CONSTABLE 105107.67
EDWARDS CHRISTINA E SUPERVISOR 76268.4
KILLINGSWORTH DIANNE Y COURT CLERK IV 49288.56
PICKERILL KEVIN S DEPUTY 72014.58
MEADOR MICHAEL L COMMISSIONER 168618.24
SALINAS OVIDIO DEPUTY-BAILIFF 70906.6
MCLAUGHLIN KATHLEEN M DEPUTY-DETENTION 70629.05
DRESEL STEVEN G LIEUTENANT-DETENTION 99704.34
DUVAL JR MARCUS B DEPUTY-BAILIFF 31347.58
GRAHAM DENISE M CSO ASSISTANT 41776.8
HERR ANDREA L ADM ASSISTANT I 44037.77
FORD ANGELA JEVONNE ENERGY COORDINATOR 100366
SALINAS JAVIER DEPUTY-BAILIFF 70616.68
GUIDRY AMY G OFFICER-CIVILIAN DETEN 45843.01
BIVENS MELANIE RACHELLE DETECTIVE 78374.69
GOTTBERG DAVID R OPERATOR I 45037.68
SHANAHAN LISA R DEPUTY-BAILIFF 70947.06
WEST COURTNEY SQUYRES JUVENILE PROB OFFICER 56007.42
JOHNSON CLAUDETTE DENISE LEGAL ASST III 55342.68
STOCKDALE HAROLD WAYNE SR FOREMAN 72356.53
STRAWN BRYAN KEITH OPERATOR II 44863.26
ACREMAN JOANN SYS ADMIN/DATA COORD JUV 59427.21
JIMENEZ DENISE ANN MANAGER, COMMUNICATIONS 82967.36
BALLARD JR BILLY G INVESTIGATOR-CR SCENE 79508.32
CRABTREE BOYD L DEPUTY-CONSTABLE 54863.27
YANG ANDREA M COORDINATOR-COLLECTIONS 64499.7
RANKIN PAULETTE M OFFICER-COMM SUPERVISION 57742.11
SENN JOSEPH M LIEUTENANT 100148.65
HACKETT MARY R REFERENCE LIBRARIAN 53842.82
KUTI KAREN O VOTER CLERK 1472.83
TRAYLOR PAMELA G COORD-VICTIM ASSIST 49421.64
WEBB FELICIA LYN LIEUTENANT-DETENTION 94385.62
RAY JONATHAN KEVIN CAPTAIN-SHERIFF 123808.69
WADE TRACY V DEPUTY-BAILIFF 60144.65
CLOSSON STEPHEN T SERGEANT CONSTABLE 112308.73
CAMPBELL KATHERINE ELAINE ADM ASSISTANT I 38966.17
GIBSON TROY W SUPERINTENDENT 77921.65
STOVER BILLY H DEPUTY-DETENTION 70289.45
MURRAY LOCKEY J DEPUTY 83348.03
WILLIAMS SHIRLEY G COORD-VICTIM ASSIST 49107.55
LUMAN JAMES V CUSTODIAN II 44859.21
GIBSON PAMELA JEAN DISPATCHER 55090.08
THOMPSON CHARLES W DEPUTY-BAILIFF 63547.84
WELCH GORDON W DEPUTY-CONSTABLE 99604.92
GETZIE RICKY L OPERATOR III 48168.47
THOMPSON RODGER D DEPUTY 72064.28
HARTMAN DEANNA G ADM ASSISTANT II 53727.5
BASS JASON L SUPERINTENDENT 67192.01
KESSLER GLORIA ELIZABETH PROGRAM DIRECTOR-MENT HLT64363.13
MOORE JASON D SERGEANT-PATROL 97581.08
BIVENS KENNETH A DETECTIVE 80000.68
GREENWOOD TERANCE ALAN DETECTIVE 82436.58
DISHMAN TODD M DEPUTY-BAILIFF 70304.25
VIANDS JR PHILLIP LEE SERGEANT-PATROL 92433.59
CULBREATH KENNETH LADARRELL CHIEF DEPUTY-SHERIFF 149580.97
WRIGHT MARK W INVESTIGATOR-CR SCENE 82710.05
RIDDICK DONNA L VOTER CLERK 20650.67
GONZALEZ LORETTA M LIBRARY ASST III 34412.45
WILSON KIMBERLY HANCHEY ADMIN MANAGER I 59978.69
BOHUSLAV JUDITH M ADMIN MANAGER I 62570.59
DAVIS FELICITY L ADMIN MANAGER I 54436.14
BYER CHRISTOPHER D DEPUTY-PATROL 93241.58
HENDERSON RAND M SHERIFF 165276.41
LEBEAU DUANE A DEPUTY-DETENTION 71183.14
WILLIAMS JAMES G FIRE MARSHAL 121837.56
KETTLER JENNIFER A DISPATCHER 53202.21
WHITE CHARLES MICHAEL CAPTAIN-CONSTABLE 113564.48
TURNBULL MARK COUNTY CLERK 126047.56
WELCH BARRY L CHIEF DEPUTY-CONSTABLE 131671.99
HALL DAMON W CAPTAIN-SHERIFF 131669.45
NICHOLS PATRICIA C LIBRARY ASST III 34082.1
WIDENER CULLEN B MECHANIC III 59541.78
MICHALK LISA BENGE DISTRICT JUDGE 18000
PETRO LARRY EDWARD LEAD BUS SYS COORD III 94108.58
DEVILLE KARENA L BRANCH MGR-TAX ASSESSOR 55132.27
FAULKNER THOMAS T OPERATOR I 36537.79
PREWITT JAMES V CHIEF PROSECUTOR 137167.14
ARNOLD CHRISTEN W DIRECTOR-DRUG COURT PROG 72133.32
WISHKOSKI ROBERT W SR FOREMAN 65656.55
SWILLING STEVEN CLAY SERGEANT-PATROL 75647.88
MOLAND TRACEE M SUPERVISOR 69971.2
EARLY TERRIE G CLERK IV 43095.03
SORRELLS STEPHANIE R DEPUTY-DETENTION 70176.5
DICKSON DANNY R DEPUTY-DETENTION 72614.77
STOWE KERRI LYNN SERGEANT-DETENTION 81535.9
SMITH III HOWARD LEE SERGEANT 89124.43
HERZOG JR GEORGE M SR FOREMAN 62597.29
ALLEN ALLISON CAPTAIN-SHERIFF 129612.02
SULLIVENT CHARLES DETECTIVE 63832.3
LEWIS RANDY G INVESTIGATOR II 87490.65
MITCHELL JR JACKIE RAY DEPUTY-BAILIFF 57943.36
SMITH JAMIE M COURT CLERK II 33255.1
JOHNSON ANGELA R DEPUTY SPECIALIST IV 45698.35
ALTEMUS SCOTT E LIEUTENANT 96059.66
HAINES DAVID L CORPORAL 80753.45
STEWARD WILLIAM B INVESTIGATOR II 82492.29
HENRY JOSH H DEPUTY DIRECTOR-JUVENILE 84492.19
WILLIAMS CLIFFORD F PARK ATTENDANT 5328.75
WATSON LAURIE A COURT COORDINATOR I 52649.62
PROCTOR CHARLES H AIRPORT OPS SPECIALIST 16918.78
PATTERSON CECIL A ASST DEPUTY DIRECTOR-JUV 70532.13
SMITH JR JAMES CALVIN FOREMAN 54564.47
HAZLEWOOD SCOTT G DEPUTY-CONSTABLE 91505.58
LANNING CHRISTOPHER EUGENE OPERATOR III 50014.79
ALBRITTON ROBERT SHANE DEPUTY-BAILIFF 70448.21
LINDSEY MICHAEL D DIRECTOR-CONSUMER HEALTH 111553.73
GARLOCK RICHARD W DEPUTY-BAILIFF 70690.76
MAGINNIS PATRICIA DISTRICT JUDGE 18000
PRINGLE THERESE M COURT COORDINATOR II 72362.13
HESS DARREN L DIRECTOR-HOMELAND SEC/EME149930.43
SCHIFANI DONALD G PT FIRE INSP/ARSON INV 5076.01
DURRENBERGER JERRY A DEPUTY-CONSTABLE 69927.02
MIHALEK MARAE MICHELLE EXTENSION AGENT 29641.34
WHITE FORREST E ENGINEER I 73142.29
LANDRUM MICHAEL J LIEUTENANT 101797
WILLIAMS JERILYNN A DIRECTOR-LIBRARY 138598.37
LANE SHELLY D REFERENCE LIBRARIAN 58523.55
WHITNEY TONNIE MACHELLE COURT COORDINATOR I 57224.48
JORDAN BILLY J SERGEANT-DETENTION 81609.87
KNUDSEN APRIL LYNN COURT ADMINISTRATOR 85307.5
CARLISLE AARON BRYAN CAPTAIN-SHERIFF 89064.07
BONNER DEWEY E SERGEANT 87087.95
RUSSELL JUDD WAYNE SERGEANT 85033.54
FORD KENTON LEE SERGEANT-PATROL 88228.57
BELTRAN JOSE A SUPERVISOR-MAINT 66254.24
MEREDITH RICHARD G DEPUTY 73358.8
SMITH KELLEY RAY SERGEANT 80040.79
WALKER DEBORAH A BOOKKEEPER 52656.21
FITZGERALD BRADY P LIEUTENANT 120017.82
WOODLEY III LESLIE F SUPERVISOR-CUSTODIAL 72483.11
BONDS LARRY R SERGEANT CONSTABLE 104397.1
ROGERS CHRISTOPHER LOWELL SERGEANT 88370.4
ROSSI CELESTINA D INVESTIGATOR-CR SCENE 81019.51
COPELAND BRADY D FOREMAN 54854.02
THOMPSON DEBORAH LEON CLERK IV 35254.94
CALHOUN TEMPE ANNE LEGAL ASST III 65665.28
EASTERLING RANDI LYNN COORDINATOR, PROBATE 58987.91
HIGHTOWER STEWART B DETECTIVE 38328.86
MANNING MICHAEL A MAINTENANCE TECH III 35980.79
NELSON SHERYL J LIBRARY ASSISTANT II 1522.8
CARPENTER JR DONALD RAY DIRECTOR-CIVIC CENTER 138323.84
FOWLER JEFFERY W SERGEANT-DETENTION 85508.43
BEITLER MICHAEL MORGAN ENGINEER III 105654.73
THOMPSON KAREN L ASST VETERANS SERV OFF 52093.68
EVANS CLAUDETTE JEAN HR SPECIALIST-JUV PROB 42401.87
GAMBRILL LINDA M COORDINATOR-AUTOMATION 74434.34
JACKSON TINA MARIE BRANCH MGR-TAX ASSESSOR 53727.5
GARCIA LORENA DIRECTOR-CUSTODIAL SERV 109319.7
ROSALES MARIA CLERK IV 42169.43
WILLIAMS VALERIE Y COURT CLERK II 33601.01
DAVIS KEISHA DIONNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41201.33
GLASSEL DOUGLAS R FOREMAN 54229.98
PLACIDE KENNETH T COURT CLERK IV 38928.19
HERRING HENRY BRICE SERGEANT-PATROL 97719.08
BRUMBERGER MARC A CHIEF JUVENILE DIV-CA 114658.92
AUFILL LISA MICHELLE COURT CLERK IV 49288.56
VINIARSKI JR KENNETH WAYNE OPERATOR III 47548.03
SUMNER DAWN M CT LIAISON OFF/PSI 58481.9
DAVIS-WELLS ROBIN A CT LIAISON OFF/PSI 63919.26
SELF JR FLOYD JOEL DEPUTY-PATROL 68348.32
VANHOWTEN RODNEY D DEPUTY-BAILIFF 70697.35
MILLER MELISA A CLERK IV 52478.79
GOLSBY DONALD R SERGEANT 85058.5
HUNT KELLEY M LIBRARIAN II 56898.03
WILLIAMS STACEY R SUPPORT SPECIALIST IV 64686.72
RANGEL MARTHA L CUSTODIAN I 35065.61
ENGLISH HAYLEY L RECORDS SPECIALIST I 36160.77
WILSON KRISTIN E OFFICER-COMM SUPERVISION 57887.8
MERICLE SHERI RENE LEGAL ASSISTANT II 51204.17
RUSTAM SHARON YANGER ATTORNEY II 60812.43
TRAYLOR TRACY MARIE DEPUTY-CONSTABLE 64797.06
GIPSON VALERIE COURT CLERK II 31448.39
TARAS PAMELA J SR CONTRACT ADMIN 63062.76
LANGFORD ROBERT LYNN COORD- CONSTRUCTION CD 70591.43
DASHIELL TERRI L CLERK IV 38882.55
MADISON TONY ERIC DEPUTY 70090.33
FRANKLIN KIMBERLY ANN INVESTIGATOR II 73064
HOLLOTER CATHY ANN CLERK IV 43798.58
WARD RENAE DEE-ANNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 46303.3
ZEMLICKA LESLEE J LIEUTENANT-CONSTABLE 97624.41
RAMIREZ JUANA GALVEZ CUSTODIAN I 38061.94
WHITE MARLISHA TREVETTE DATA CLERK/RECEPTIONIST 41776.8
CLAWSON SANDRA K CLERK IV 37775.16
SCHUMPE PHILIP W E LIEUTENANT-DETENTION 95403.39
HOWZE JEROMY S DEPUTY-DETENTION 69850.98
WATSON DENNIS DALE CT-AT-LAW JUDGE 178787.16
INGLET PEGGY A COURT COORDINATOR II 67216
SHIRLEY ROBERT M CHIEF PROSECUTOR 115898.34
NIQUETTE JOHN MICHAEL DETECTIVE 83208.33
ACKLEY KENNETH R FOREMAN 54828.2
GLADDEN WILLIE L LIEUTENANT-CONSTABLE 129813.36
MELENDEZ KARLA YACENIA CUSTODIAN I 32241.88
SAUERS SHARON REG SANITARIAN II 70910.87
BINGHAM SUSAN ADM ASSISTANT I 51863.36
GEISER ANITA CHESHIRE ADM ASSISTANT I 38755.69
VASQUEZ HUMBERTO SYSTEM ANALYST/PROGRAMMER86664.76
VANMEETEREN JEFFERY S MECHANIC III 61730.79
WILLINGHAM RONALD B SERGEANT CONSTABLE 105547.77
ALFORD KELLIE E SUPERVISOR-ACCOUNTING 58284.09
ANSLEY CATHY L COURT CLERK II 49313.77
HAMMONS WARD A SERGEANT 94374.63
WHIDDON NANCY A COURT CLERK II 33693.31
KELLUM JR JIMMY LEE DEPUTY-CONSTABLE 8975.65
STILLEY TRACEY C MANAGER-PCT OPERATIONS 88433.25
WARD ERIC KEEFE DEPUTY 85276.57
RODRIGUEZ DANIEL DEPUTY-PATROL 71337.96
BAGWELL BRIAN EDWARD SERGEANT 82872.04
WALLACE CHRISTINA MICHELLE OFFICER-COMM SUPERVISION 56719.74
CLARK VIRGIL EDGAR OPERATOR I 36339.77
SIMON JR STAFFORD JOHN SUPERINTENDENT 69977.61
ROBEY JAMES ALAN ADM ASSISTANT II 67376.27
MCGAULEY CHRISTOPHER JAMES OFFICER-COMM SUPERVISION 57721.3
VASQUEZ ERCILIA R CUSTODIAN 19707.69
RUSHING SHELBY SUSANNE ACCTS PAYABLE SUPERVISOR 72778.25
MACK WESLEY ALAN LIEUTENANT-CONSTABLE 117032.11
LOGAN STEPHANIE STARR SERGEANT 79412.53
HENRICI ROLAND IVAN LIEUTENANT-DETENTION 92881.28
INGLE ROBIN LYNN COLLECTION SUPERVISOR 50478.55
TWITTY DENISE GWENN COURT CLERK IV 34989.26
NOLLKAMPER JULIE S CLERK III 36564.23
LOTHMAN PAUL EDWIN LIBRARIAN III 60110.01
LUTON STELLA COURT CLERK II 31766.27
GAUDERN STEPHEN ANTHONY SERGEANT-DETENTION 86615.42
DEAN NINA JEAN LIBRARY ASSISTANT II 11488.68
SPIKES GRADY TREY JUST OF THE PEACE 126846.16
SMITH KEVIN RAY MAINTENANCE TECH III 54651.74
LOPEZ BRANDIE D ADMIN MANAGER I 60573.17
WILLIAMS HEATHER DAWN ASST DEPUTY DIRECTOR-JUV 69414.52
MITCHELL SUSAN ELISE COURT ADMINISTRATOR 82199.73
ODELL MICHAEL S ADMIN MANAGER I 74681.34
WRIGHT MICHAEL EARL INVESTIGATOR II 75978.04
EDWARDS JULIANNA REG SANITARIAN II 82714.9
CASE PAUL D DIRECTOR-MAINTENANCE 138789.05
BLACKWELL JAMES B DETECTIVE 71939.19
VIGIL SILVIA CUSTODIAN II 32858.47
PENA EVA LOELIA MANAGER-RESEARCH TAX 62277.38
KOZUB LESLIE ASSISTANT BRANCH MANAGER 48726.92
EVERHART DEBORA ANN SUPERVISOR-VOTER REG 64641.64
HAHS PAUL STEPHEN SERGEANT 84716.74
VANDERHARST TOMMY ALLEN MAINTENANCE TECH III 51784.31
JONES PHIL DAVID DIRECTOR-PERMITS 87426.27
TATE CHRISTOPHER ALLEN SERGEANT-PATROL 77415.42
DICKENSHEETS SHAWN RENE MANAGER-FLEET 66168
GRIMES JR JIMMY R OPERATIONS SPECIALIST III70796.6
BAILEY JR JOSEPH ANTHONY SHIFT SUPERVISOR-JUV 58472.79
SMITH LAURIE GAYLE SR COURT DIV OFFICER 56920.36
HEIMER JENNIFER RENEE ASST FINANCE MANAGER 55121.72
ISAACKS KEVIN SCOTT SUPERVISOR-FLEET 62104.85
KING TERESA LAVERN MANAGER-VTD 54074.74
RICKARD MOLLY WALLS OFFICER-CIVILIAN DETEN 48490.76
JONES CHRISTOPHER MICHAEL CHIEF DEPUTY-CONSTABLE 124062.8
BUCKNER JASON RAY DETECTIVE 71757.62
FARAONE PHILIP AVERY ENGINEERING ASST 66582.83
CULBERSON SHERI LYN CHIEF PROSECUTOR 119220.85
NUSZ RICKEY D SPECIALIST-ELECTION EQUIP67016.75
TOOMES ROBERT GERALD LEAD BUS SYS COORD III 82119.64
REED JAMES PATRICK MAINTENANCE TECH III 55032.67
HOVATER RHONDA ASST DIRECTOR-IT 107918.07
EMSHOFF LISA DIANE SUPERVISOR-PROBATION 59220.16
MANN JR CARLTON H MAINTENANCE TECH III 54632.37
HUERTA MIRIAM FLORES OFFICE SUPERVISOR II 54301.72
JONES MICHAEL RAY DEPUTY-BAILIFF 62655.87
PLATA MICHAEL JOE DEPUTY-PATROL 69588.62
CLENDENNEN BUCK BRYANT LIEUTENANT-CONSTABLE 118277.14
FUNDERBURK ROBERT KEITH LIEUTENANT 93069.78
DAVIS JR. WILLIAM CLIFFORD OPERATOR I 37545.71
TRAMEL GREGORY LEE COORDINATOR-ADULT SERV 73732.35
ASHCRAFT JAMES DAVID OPERATOR III 48898.64
HENDRIX JACKIE M RECEPTIONIST/DATA ENTRY 41176.82
VEITH KRISTY WINTERS DETECTIVE 67342.54
LEWIS AMY LYNNETTE SUPERVISOR 63551.02
DEFOREST GENE EDWARD CONSTABLE 130446.12
ROPER CHARLES STEPHEN CHIEF DEPUTY-CONSTABLE 120653.98
HINES YVONNE RAMSEY COORDINATOR-FACILITIES 55609.09
BARTON SUSANNA DAYLE ADM ASSISTANT I 44098.07
MATTHEWS JOSHUA RYAN OPERATOR III 40059.2
PAYNE PAMALAN GAIL OFFICE SUPERVISOR I 48665
STAFFORD ANNELIESE MARLENA DEPUTY 67333.99
SNOE ROBERT LOUIS OPERATOR III 55969.63
HOFF TODD ROGER SERGEANT 82185.79
HATFIELD VINCE DETECTIVE 76628.08
LE RICHARD CUONG LEAD BUS SYS COORD III 84740.1
UNTERREINER GEORGE THOMAS DETECTIVE 75589.85
PIERCE CHRISSY LOUISE LEGAL ASSISTANT II 51210.33
ZETINO IRIS C CUSTODIAN I 30307.86
ROGERS LISBETH MARIE COURT CLERK IV 42013.6
DAVIS LINDA SUE OFFICE SUPERVISOR II 43018
PROUTT CHASITY FAYE OFFICER-ANIMAL CONTROL 42364.73
MARTINEZ MARIA ELSY CUSTODIAN I 31286.74
DANIELS JOEL BLANTON CHIEF PROSECUTOR 119178.31
BEASLEY MATTHEW KYLE CHIEF OF STAFF-CMMR PCT 3109664.04
BATES KEVIN SEAN ASSISTANT FIRE MARSHAL 99450.45
MARTIN HENRY JUNIOR OPERATOR II 45896.8
CRANSTON STEVEN JAMES DEPUTY-PATROL 65716.51
ROWELL TAMMY L DEPUTY-BAILIFF 60953.18
ATKINSON ADRIENNE MARIE ASSOC JUDGE-GOVT CODE 54A114607.65
FORLANO SARA MARIA TECH/PROCEDURE WRITER 51895
PIERCE JR WALTER LEE OPERATOR I 38396.06
HOFFMAN ERIC VAUGHN SERGEANT 88829.05
CADE TIMOTHY MICHAEL LIEUTENANT-CONSTABLE 114800.93
WALTERS DONNA HALL COURT CLERK IV 48697.47
HICKEY RICHARD JAMES DEPUTY-DETENTION 63157.84
LOZANO AARON KEITH DEPUTY-BAILIFF 63139.44
WATERS RUSSELL STACEY DEPUTY-DETENTION 60814.25
JENKINS JERMAINE DASHION SERGEANT 92140.87
GILBREATH MARY B COLLECTION SPEC II 31028.44
CASE CRAIG PHILLIP HVAC & CONTROLS COORD 94260.35
REED DARRELL HENRY DESIGNATED REP III 63717.72
DYESS JAMES PAUL MAINTENANCE TECH III 49152.44
SCHANK BRENDA KAY COURT CLERK IV 38654.01
EDWARDS KATHY DEE COURT CLERK II 31612.79
ALLEN TRACY LYNN OFFICER-ANIMAL CONTROL 41905.24
MAY CHAD FRAZIER DETECTIVE 71607.78
OBRIEN RUSSELL DWIGHT REG SANITARIAN II 72367.84
RILEY CHARLIE DEAN COMMISSIONER 168618.24
AIKENS BEVERLY RENEE JUV SUPERVISION OFFICER 41678.19
MILLS PAMELA SHANELL ADM ASSISTANT I 42522.44
WOLFING DUANE WYVONNE COURT CLERK IV 38539.48
DEAN DWAYNE MATTHEW OPERATOR III 47736.28
TRAYLOR MICHAEL WAYNE SERGEANT CONSTABLE 80273.76
RICHARDS JEREMIAH ROBERT LIEUTENANT-DETENTION 85600.96
MESSINA TONY LEON DEPUTY 66008.06
VINSON CLARENCE LAVELLE FAC/GROUNDS WORKER 34816.97
BUCKS KAYCE JEAN ADMIN MANAGER II 54540.84
GUINN JR WAYNE D OPERATOR II 41173.9
VAILES DANA EILEEN SERGEANT-DETENTION 77564.51
WOODROW CHANA LEE DISPATCHER 44831.64
SOCKWELL LANCE JASON MAINTENANCE TECH III 51585.53
WILLIAMS MARTHA A VOTER CLERK 5749.22
DZIEKONSKI WALTER S OFFICER-CIVILIAN DETEN 44420.61
OLSZOWY SYLVIA CRUZ ADM ASSISTANT II 57100.3
WILDS DANIEL ROBERT 1ST ASSIST CO ENGINEER 127457.26
PERKINS VIOLET LODELL JUV SUPERVISION OFFICER 42316
RAINEY PHYLLIS CARLE COURT ADMINISTRATOR 29431.54
MCCAULEY LESLIE M SERGEANT 81567.45
STEIN RICHARD BRYANT SUPERVISOR-MAINT 70184.46
PIERSON JR LOVELIS GENE OPERATOR II 45522.63
LAWHORN DEWEY G OPERATOR II 43488.33
SANCHEZ JR JOHN LIEUTENANT 85462.77
WHEELER STACIE FOSTER OFFICE SUPERVISOR I 49281.55
MURATORRI MICHAEL JON DEPUTY-DETENTION 63748.57
SODOLAK CARI LYNN OFFICE SUPERVISOR I 40578.53
OHAGAN PATRICIA ANN LEGAL ASSISTANT II 49625.5
WILSON STACEY ELIZABETH INTERNAL AUDIT ASSNT 47876.03
KELLY BILLY WELDON MECHANIC I 45890.4
DECKER ALICIA REDFORD CLERK IV 42603.66
RHODES JARRETT LEE SERGEANT CONSTABLE 98232.11
RILEY DEANNE FREE ADMIN MANAGER I 60695.72
CANTU FELIX DEPUTY-PATROL 69129.86
VALENZUELA JACK SERGEANT-PATROL 85371.5
TURNER MARY ANN CT-AT-LAW JUDGE 179203.83
WOOD CARA C DISTRICT JUDGE 18000
STEVENSON RAY ANTHONY SUPERINTENDENT 65073.23
DUNLAP ELIZABETH ANNE ADM ASSISTANT II 47291.15
JOHNSON STEPHEN LEE SERGEANT 82542.05
DESANTIS MARY OLIVA REFERENCE LIBRARIAN 53468.06
SCARDINO DAVID WAYNE SUPERINTENDENT 72335.71
CLABORN BETTY SUPERVISOR-CUSTODIAL 42521.29
SMITH JR DONALD GEORGE DEPUTY-CONSTABLE 92932.81
BIERNESSER III GEORGE WILLIAM SERGEANT CONSTABLE 95894.96
GONZALES JAKE-PAUL SERGEANT 81208.15
HUBBARD PAUL ALAN DEPUTY-CONSTABLE 79857.3
OWENS BARBARA JEAN OFFICER-ANIMAL CONTROL 40499.33
WALLACE DAVID BRYANT OPERATOR I 37805.73
WARWICK RICKY DWAYNE SERGEANT CONSTABLE 100393.71
ESSENPREIS DANA DARLENE ADMIN MANAGER I 61619
LOPEZ-CARPENTER PAUL A DEPUTY 53081.39
WROTEN KRISTY LEN DETECTIVE 68365.5
JOHNSTON RYAN DOUGLAS SERGEANT CONSTABLE 100107.96
PALMER LAKESHA ROSHA OFFICER-CIVILIAN DETEN 45304.27
SUMRALL AARON SERGEANT 79177.48
SALINAS HARVEY BUS SYS COORD II 81331.95
HENSLEY ERIC JOSEPH SERGEANT-DETENTION 74708.37
WILLIAMS JEFFREY EDWARD FIRE INSPECTOR 59988.22
GONZALEZ NALLELY ELIZABETH CUSTODIAN I 30185.7
METTS JAMES OREN JUST OF THE PEACE 126846.16
WILLIS VICKI COON BRANCH MGR-TAX ASSESSOR 53727.5
LARDIZABAL AMY LYNETTE JUVENILE CASE MGR 33448.1
STANLEY HARRY BRIAN ADMIN MANAGER I 60401.59
HAYDEN JERRY SUE ADM ASSISTANT I 50612.82
HARPER CHRISTINA JENE SERGEANT-DETENTION 73879.66
MEADOR APRIL DENISE JUV SUPERVISION OFFICER 40035.41
LEA JANA LEE ADMIN MANAGER II 71091.46
SIMPSON DENNY REX DEPUTY-BAILIFF 64249.34
WRIGHT ROBERT J ASST DIR-MAINTENANCE 97500.21
HUMPHREY ALONZO S OFFICER-COMM SUPERVISION 51061.71
PARAS STEPHAN J JPO ASSISTANT 42541.1
NECESSARY LAURA R COURT CLERK II 37955.91
LANDERS JANE METTS JUVENILE CASE MGR 42734.55
ROBEY RHONDA M CLERK IV 45389.3
BRUCE JARROD W DEPUTY-CONSTABLE 65185.67
GOLSBY AMBER M OFFICER-COMM SUPERVISION 55694.12
MANZ JR JOSEPH D INVESTIGATOR-ARSON 84996.83
KENDRICK JR WILLIE D SERGEANT 77786.83
WILLIAMS FRANKLIN D VOTER CLERK 1180.96
SCOTT PHILIP H FOREMAN 53997.95
SCOTT ROWDY EMIL MECHANIC II 51919.44
TRIM DIANA KAY CLERK I 29212
JAMIESON CHAD RAY SUPERVISOR-JAIL MAINT 57828.87
FLEMING JR ALLEN C FIELD SUPERVISOR 49853.85
JONES DARRELL E OPERATOR III 46082.4
MARTIN PHYLLIS L COUNTY AUDITOR 145400.53
GRIMES SHIRLEY COMM FACILITIES WORKERS 10227.04
JONES FAYE B COMM FACILITIES WORKERS 4814.68
BENNETT CAROLYN J ACCOUNTING ASSISTANT 42102.94
MCCROREY SHERRY ADM ASSISTANT I 57342.03
JOHNSON JAMES R OPERATOR II 51313.91
SCHNEIDER HORTENCIA DISPATCHER 45881.02
MORGAN ROLAND E PT FIRE INSP/ARSON INV 1326.06
PAGE MICHAEL R SERGEANT-DETENTION 73279.58
KURTZ JEREMY SCOTT SERGEANT-DETENTION 76621.44
HOFFMEYER CHRISTOPHER B SERGEANT CONSTABLE 113737.83
CRAWFORD MELISSA COMPUTER ANALYST 40764.71
SILVIO MICHAEL V SERGEANT-DETENTION 78505.49
RUBIO FLOR D ASST COURT COORD 44751.71
ARNOLD GLEN A DEPUTY-CONSTABLE 67013.23
KOVAR JEFFREY TODD OPERATOR II 42986.39
YOUNG BILLY RAY COPY CATALOGER 34488.02
CROSBY CHANDRA LYNN OFFICER-COMM SUPERVISION 60981.15
THOMAS DORIS VOTER CLERK 623.69
PURSLEY CHERYL R COPY CATALOGER 34622.03
KLINKE JENNIFER L CLERK III 33610.47
MEDLIN NANCY J MANAGER-RECYCLE CENTER 30624.8
FEMEA ERIN MICHELLE LEGAL ASSISTANT II 51204.17
HENDERSON JODELLE N RESEARCH ANALYST 48797.71
HEBERT NANCY B CHIEF PROSECUTOR 118578.31
VAUGHT RHONDA SWANNER CLERK III 40112.23
SMITH BARBARA EDELL ADM ASSISTANT I 53413.94
TIMMONS LEAH D LEGAL ASSISTANT II 48149.48
SMITH ERIN YVETTE INVESTIGATOR II 74499.06
GREATHOUSE BERENICE OCA MANAGER 75105.69
BARBER JAMES E SERGEANT-PATROL 76745.78
CUBERO MARIA YOLANDA CONTRACTS ASSIST/HISP LIA44574.86
BAKER MELISSA A COORDINATOR-PROGRAMS 49723.65
EVANS KARA LEE ADMIN MANAGER I 56939.28
NICHOLS THOMAS SCOTT DIRECTOR-ENVIRONMENTAL SV113352.41
BIGGERSTAFF TERRA CRYSTAL CT LIAISON OFF/PSI 49861.24
ST-AMAND BARBARA JANE VOTER CLERK 1273.2
LAWSON LAVERNE YVONNE VOTER CLERK 3425.96
BERGER KEITH D SERGEANT 74799.69
SHACKELFORD TIMOTHY LEE DEPUTY-CONSTABLE 87876.96
AIMES LINDA VOTER CLERK 2890.75
MCENTEGART KATHLEEN VOTER CLERK 166.63
RASCOE ANNETTE CONSTANCE VOTER CLERK 5220.33
COX FRANK TODD MAINTENANCE TECH III 45577.14
EASON GLORIA D CLERK IV 38785.42
BARKER LERA E CLERK IV 37775.16
GREEN FRANK DWAYNE SUPERVISOR-OSSF 89414.1
STEPHENS MAY SPEER VOTER CLERK 1871.05
FRANKENFIELD LAURIE DENISE DEPUTY DIRECTOR 62572.78
CULBERTSON PAUL WILLIAM OPERATOR II 22647.4
LENNON BRIAN EDWARD CORPORAL 64954.72
ARMSTRONG JODY M SERGEANT-PATROL 76212.52
HAWKINS SANDRA JEAN VOTER CLERK 8186.97
DICKERSON RANDY J SUPERINTENDENT 67940.24
HAHS MIRANDA KAY SENIOR PLANNER 87459.68
SWINDALL DANIEL RAY OPERATOR I 37128
JESSUP KIMBERLY ANNE COURT CLERK III 35665.54
LUNSFORD JACQUALINE ANN ADM ASSISTANT I 49488.28
AVERY JANICE L FINANCIAL ANALYST-TREASUR68639.84
ROLLER REBECCA SUE CATALOG TECHNICIAN 31447.61
BLAKEWAY ELLEN ARTHUR COURT CLERK II 33706.56
DOLEZAL CHRYSANTHI GARNER BUDGET/FIN REP SUPERVISOR101192.1
BONNER ROSEMARY BENNETTE NURSE (LVN) 49373.94
TWIDDY AMBER L CLERK IV 40696.99
BUCKNER RICHARD W FAC/GROUNDS WORKER 36970.76
TOWNES CHRISTA CASTINE COURT REPORTER 94435.03
LYNCH MATTHEW ALLEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 42503.02
SMITH DIANNA H OFFICER-CIVILIAN DETEN 47249.62
ANSLEY HOWARD LEE SERGEANT-DETENTION 74248.55
MARTIN ROBERT LEE SERGEANT-DETENTION 74376.1
GUERRA RAUL R OPERATOR II 47820.06
ORTEGO DESTINY MICHELLE OFFICER-COMM SUPERVISION 53437.26
MUIRHEAD MARY L VOTER CLERK 955.75
BOWERING STEPHEN P OPERATIONS SPECIALIST III58686.64
LIGHT BOBBY JOE DEPUTY DIRECTOR 79310.14
AZWELL CHRISTOPHER H DEPUTY 59648.28
APARICIO EDITH CUSTODIAN I 30542.01
GOSS-JOHNSON DEVERY PAGE COORDINATOR-OUTREACH 57095.41
ROBINSON LAURA L CLERK III 34669.04
PHELAN BRADLEY SHANE DEPUTY-DETENTION 58851
VANCE AMANDA ELIZABETH GRANTS REPORTING ACCOUNT 61717.37
PENA DANIEL DEPUTY 73393.37
SPRAGUE STEVEN WINTHROP SERGEANT CONSTABLE 102540.97
MCCARTY KIMBERLEY R DISPATCHER 47511.58
DORSEY DAWN B REG SANITARIAN II 71555.34
HILSGEN DAVIN T SUPERVISOR-MAINT 73360.93
THOMPSON MICHAEL D OPERATOR III 58457.4
BENWAY NATASHA D REFERENCE LIBRARIAN 52737.75
JONES BARRIE C BUS SYS COORD II 84939.3
RUSLER EVA PAYNE VOTER CLERK 1234.95
FLUELLEN JESSE GLEN SERGEANT 73488.91
SOTO VIRGINIA F CLERK II 33712.27
JAMES CHERYL Y LIBRARY ASSISTANT II 29294.63
LAMBRECHT MARIANNA C MANAGER-SO LE IT SERVICES98051.74
COOKE PATRICIA ELLEN COURT CLERK IV 38985.98
YANEZ CARRIE JACOBS SUPERVISOR-PROBATION 59163.21
LAY JASON A SYSTEMS ADMIN III 93951.16
MCINTYRE THOMAS EDWARD OPERATOR III 47075.93
LITTLE VIRGINIA K DIRECTOR-RISK MANAGEMENT 125141.05
THERIOT TONIA MICHELLE ADM ASSISTANT II 46802.82
ROMERO DEWEY LEE ATTORNEY III 101325.95
FORD RICHARD JOSEPH DEPUTY-CONSTABLE 84715.08
LINDNER DERLE VOTER CLERK 875.48
JAMES CATHERINE ANN OFFICER-COMM SUPERVISION 51691.9
OWENS NICOLE ELAINE OFFICER-COMM SUPERVISION 72421.99
CRADDICK SHAWN RECO OPERATIONS SPECIALIST III73785.13
BECKER DAWN CARLETTE LEAD BUS SYS COORD III 99302.75
GUERRERO SONIA CLERK IV 39034.52
HERNANDEZ JR DAVID R SERGEANT-PATROL 92550.18
SISCO GIOVANNA D C DEPUTY SPECIALIST IV 42070.48
CASTLEBERRY CATHERINE JEAN OFFICER-COMM SUPERVISION 50186.24
MIKUSEK TAMERA ANNE SYSTEMS ADMIN II 81735.35
FAUGHT SANDY ANN COURT CLERK II 37955.91
SAXON BRENDA D COURT CLERK IV 43090
CHEATHAM ANN MARIE CUSTODIAN I 25236.05
HAMILTON SHENERIA DANIELLE JUV SUPERVISION OFFICER 41217.41
JORDAN RICHARD A NUISANCE ABATEMENT/INVEST77669.79
HEDRICK ASHTON D INVESTIGATOR II 86623.19
LAMZA JAMES ROBERT OPERATOR I 38185.24
BELTRAN CELIA SUPERVISOR-CUSTODIAL 42972.71
ABRAMS YVONNE L CLERK IV 39689.73
LUMPKIN JOHN G DEPUTY-DETENTION 60353.56
PARKER CANDY JOYCE LIBRARY ASSISTANT II 26364.85
PHILLIPS ANDREW D SHELVING CLERK I 11721.37
DANIELS SUSAN LEE LIBRARY ASSISTANT IV 32310.78
TANAKA MARCIA REIMI LIBRARY SYSTEMS ANALYST 42549.38
WARD MARDELL K LIBRARY ASSISTANT II 10084.34
HERNANDEZ RINA LETICIA CUSTODIAN I 29620.21
NUDO LAUREL A LIBRARY ASSISTANT II 29205.46
WROTEN JOSHUA ADAM DEPUTY-DETENTION 55529.98
THORPE WALTER GEORGE OPERATOR II 38296.51
HORTMAN KATRICIA JO CRIME ANALYST I 43555.03
MCCALL JOHN ROSS ENGINEER III 108624.22
LECK ERRETT C CORPORAL 62044.79
TERRELL AUDREY OLIVIA DETECTIVE 70197.8
HALL STEPHANIE JEAN DEPUTY-DETENTION 57375.29
VOSS REBECCA K DISPATCHER 46494.64
ANSLEY CHRISTOPHER SERGEANT 67561.09
GONZALES TAMMIE DISPATCHER 46783.06
WHIDDON REBECCA ANN PART TIME CLERK 15012.51
TURNER GREGORY ALAN DISPATCHER 48234.52
BADEAUX CRYSTAL M CIVILIAN DETENT SERGEANT 56722.56
ANDERSON KIMBERLY MARIE CIVILIAN DETENT SERGEANT 57240.03
PROVENZANO KENNETH JOSEPH DEPUTY 62211.13
NICHOLS BENJAMIN WALTER DEPUTY-DETENTION 54129.06
VEITH JR BRETT MORGAN SERGEANT 58926.35
SAVAGE RYAN WILLIAM DEPUTY-BAILIFF 51893.61
STEFFEN DEVIN LEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41298.61
SERRATT JERRY C INVESTIGATOR II 68397.85
WOODALL DOROTHY F VOTER CLERK 2327.13
COLEMAN WILLIAM MONROE MAINTENANCE TECH III 51866.36
SATTERFIELD JOHN R MAINTENANCE TECH III 52774.66
BARRETT BOB DEPUTY-CONSTABLE 60214.16
MAST EILEEN ELIZABETH BRANCH MGR-TAX ASSESSOR 53727.5
BOSTICK PAUL ANTHONY DEPUTY-CONSTABLE 61605.25
KELLEY KAREN D DEPUTY SPECIALIST IV 42070.48
LEDBETTER SANDRA KAYE COORDINATOR, PROBATE 58987.91
KOONCE KYLE THOMAS INVESTIGATOR-CR SCENE 68032.66
BAINES BRANDON C DEPUTY-DETENTION 49765.96
WALKER GISELLE ALONA JUV SUPERVISION OFF JJAEP40362.63
GILLIAM-NELMS KRISTY CHANELLE JUV SUPERVISION OFFICER 40828.88
WOODALL RAYMOND EUGENE VOTER CLERK 117.12
VIDAL KELLY SUE ASST PURCHASING AGENT 71848.26
MCCOY TODD ALAN DETECTIVE 71635.79
RIVETTE CHARLES T DEPUTY-BAILIFF 57667.84
COBB CHARLES WAYNE TRAFFIC OPERATIONS MGR 107542.06
GOINES VERNON G OPERATOR III 45306.35
LOWE JR HENRY C DEPUTY-PATROL 62798.68
MARTIN SCOTT WAYNE DEPUTY 60534.62
WIESE MATTHEW DEWAYNE DEPUTY-CONSTABLE 57316.74
HORVATH JENNIFER M DEPUTY-BAILIFF 56639.23
MURRAY DANIELLE M VICTIM ASST COORD II 46273.85
SAUR TAWANNA RANAE ADMIN MANAGER I 59244.84
VORIS CHRISTOPHER GARNER DEPUTY 55458.62
VAND CHARLENE ANN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40421.33
FAULKNER DARLA F CHIEF PROSECUTOR 116060.85
KELTCH NICOLE LYNN DISPATCHER 47380.8
ZAVORSKI NICHOLAS R SERGEANT-PATROL 57947.14
DOW WENDY MARIE ADMIN MANAGER I 69577.27
ADAMS SARA KATHERINE REFERENCE LIBRARIAN 51184.96
CAPILLETTI CLAUDIA J CUSTODIAN I 32383.82
VEITH MATHEW E MAINTENANCE TECH III 51177.31
THOMPSON BOBBI JO OFFICER-CIVILIAN DETEN 41141.17
LEE EILEEN MARY REFERENCE LIBRARIAN 55772.19
PARKER JOSHUA GLEN DEPUTY 59044.16
JENSEN NATHAN A DIRECTOR-COURT ADMINISTRA118612.88
BOURNE JEREMIAH DEPUTY 51175.74
VINSON BRITTANY JNAE ADMIN MANAGER I 61126.35
FINLEY JR CLIFFORD A DEPUTY-DETENTION 47080.81
DZIERLENGA DONNA W BRANCH MANAGER-LIBRARY 60524.87
TAYLOR ELAINE DIANE BRANCH MANAGER-LIBRARY 60403.79
SALAZAR RANDALL SCOTT DEPUTY-PATROL 61084.98
WILSON CALVIN W SERGEANT-DETENTION 68996.33
DAVIS KIMBERLY ANNE CIVILIAN DETENT SERGEANT 57430.68
HAPES GEORGE H VOTER CLERK 2518.19
LINTON MELVA S VOTER CLERK 4012.21
AUFDERHAR CAROL W VOTER CLERK 2110.38
ARMSTRONG ROBERT KEITH VOTER CLERK 985.44
BRUNASSO BETTY S VOTER CLERK 4184.81
BRUNASSO LEONARD C VOTER CLERK 3043.64
GIDEON DORLENE S VOTER CLERK 2206.24
LITTLETON JO ANNE VOTER CLERK 1412.8
MATTHEWS WANDA J VOTER CLERK 4003.3
NORUM CYNTHIA K CONTRACT ELECTION CLERK 41898.23
STARRETT MARY J VOTER CLERK 2427.76
WILLIAMS CHARLOTTE A VOTER CLERK 1123.62
KINCER SHERRY LYNN REG SANITARIAN II 70910.61
BURROWS KIMBERLY JO SUPERVISOR 43540.53
CRAIG SHARON CAUDLE VOTER CLERK 227.21
HENTHORN ELIZABETH CLERK IV 39000.2
GLAUSER PAMELA SUE CLERK III 33036.51
BOURLAND BRANDI E RECORDS SPECIALIST II 35866.35
BUNDAGE FRANCIS MARIE JUV SUPERVISION OFFICER 36360.97
LUCHER JAMES E OPERATOR III 45902.86
LAWRENCE JAMES EDWARD SHIFT SUPERVISOR-JUV 54701.93
RAUEN RAYMOND J DEPUTY-CONSTABLE 61105.33
WILGANOWSKI DIANNA H OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
ORTIZ STEVEN DEPUTY 73207.92
FULTON RONNIE J OPERATOR I 36231.38
VAZQUEZ SONIA LEGAL ASSISTANT I 35955.87
LASALLE DAVID ALEXIS DEPUTY 55520.78
GARRISON RONALD J ENGINEERING ASST 76452.28
SMITH WILLIAM B PROJECTS & LOGISTICS COOR108789.11
MEINKOWSKY JAMIE LEIGH RISK ANALYST 53696.14
JOHNSON JR RAYBORN CLEMENT STAFF ATTORNEY 103146.96
SHAW DORIS L DIRECTOR-HUMAN RESOURCES 132417.43
BARBOSA-CHANDLER RUBY LAMAR COORDINATOR-CIRCULATION 43991.8
MOODY ROBERT R SERGEANT CONSTABLE 76272.72
GARNER DANIEL PRESTON DETECTIVE 64358.71
KEETON STEPHANIE ELIZABETH MANAGER-INVENTORY/QA 49495.95
HENNIGAN SONYA M ASSISTANT BRANCH MANAGER 48726.92
KLOVENSKY VICKI T ADMIN MANAGER II 61650.7
LACAZE DAVID K LIBRARY ASST III 33809.14
HANSON LISA A RECORDS SPECIALIST I 37022.18
LAMPHIER AARON M DETECTIVE 61858.96
GUERRA RAUL E OPERATOR I 39722.32
TRAYAL SHAUN DAVID SUPERVISOR-FACILITIES 40600.2
SPRAYBERRY JAMES E DEPUTY-PATROL 13454.69
GARDNER DENISE D COMPUTER ANALYST I 50749.68
NICHOLS BRITTNEY NICOLE LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
GREENE JACQUELINE LEE REFERENCE LIBRARIAN 51860.46
SHIRLEY MARSHALL R DIRECTOR-IT 140351.8
MORROW DWAYNE A DEPUTY-CONSTABLE 84402.17
CALDERON JUANITA OFFICER-COMM SUPERVISION 48170.54
FREEMAN PATRICIA C COURT ADMINISTRATOR 70223.68
WELCH JARRED R FIXED ASSET AUDITOR 61974.04
PARK JEREMY DAVID DEPUTY-CONSTABLE 46893.92
ANZ KAREN R CLERK II 35754.88
BARNETT FRANK M ATTORNEY III 95185.77
BYBEE TONY R SERGEANT-PATROL 76173.13
GUION JERRY SERGEANT 75738.31
LAMAS JESSICA G ASST COURT COORD 42568.6
ROGERS DIANNE L JUVENILE CASE MGR 42291.75
HIGHTOWER NIKITA C SUPERVISOR 60373.56
SMITH KATHY L ASST VETERANS SERV OFF 41574.21
WOODMAN KEVIN W OPERATOR III 47060.71
FESSENDEN DALE H VOTER CLERK 2760.89
FORDYCE JOANNE L VOTER CLERK 727.12
HINKLE JUNE N VOTER CLERK 1027.94
HUNT BARBARA A VOTER CLERK 1493.39
HUNT CLAY VOTER CLERK 894.26
SMITH DONNA M VOTER CLERK 866.2
AMSTUTZ JOSE ESTEBAN DEPUTY-CONSTABLE 70172.53
EVERTON SHERWIN DAVID DEPUTY 68366.67
ZIENTEK DANIEL E CAPTAIN-CONSTABLE 118800.6
GREEN-WALLACE MICHELLE K ADMIN MANAGER I 60603.21
PERRY KIMBERLY K COURT ADMINISTRATOR 77294.25
DELACRUZ JACQUELINE SERGEANT CONSTABLE 71736.31
RIZK FADI M DETECTIVE 70714.86
JACKSON MICHAEL A SERGEANT 64263.01
MELLON ASHLEY M CORPORAL 62483.11
SWINDLE ALICIA JOHNSON LIBRARY ASST III 34082.1
TURNER JENNIFER K CLERK III 33770.97
HOLLAN ELIZABETH A DEPUTY 59089.55
DURRENBERGER TANYA REBECCA ADM ASSISTANT I 49833.66
CRUZ CAROLINE M EXTENSION AGENT 24914.38
LAFONT RICHARD GENE SERGEANT-PATROL 80357.03
TUCKER LAVONNE REFERENCE LIBRARIAN 52178.86
HASEK DAYNA R COURT COORDINATOR I 56527
WILSON MATHEW T BRANCH MANAGER-LIBRARY 60709.35
FLOWERS BENITA LEONA COORD-SHIFT/DISPATCH 54371.33
RIPPLEY DONNA DETECTIVE 70853.67
WATSON SHARON D ADM ASSISTANT I 45359.43
WESSELS II ROBERT D SUPERVISOR 60373.56
RIVERA BETHANY KAY OFFICE SUPERVISOR I 46549.08
WERNER PATRICIA C ADM ASSISTANT II 55831.14
COOK DANA A MANAGER-COLLECTIONS TAX 56694.42
WRIGHT LESLIE D ADM ASSISTANT II 65286.09
NEWLIN LINDA R COURT ADMINISTRATOR 75115.04
MCDONALD PATRICE E CT-AT-LAW JUDGE 179203.83
DRAKE ANSON O DEPUTY 62129.99
CULLEN AMY LYNN SUPERVISOR-PROBATION 57255.51
DAVIS JEREMY M DEPUTY 64443.91
TEMPLET REBECCA S CLERK II 30865.6
STELLY NATALIE M COURT ADMINISTRATOR 72060.34
HERMAN JEFFREY DEPUTY-PATROL 70371.9
NEELEY ALTON EARL DETECTIVE 67582.84
SLUSHER TIMOTHY INVESTIGATOR-CR SCENE 68673.91
VALADEZ VANESSA COLLECTION SPEC I 37774.38
SOTO ROSIE D LEGAL ASSISTANT II 46157.87
DURRENBERGER JEFFERY DEPUTY 59644.93
SCHMITT JOHN H LIEUTENANT 84939.69
OSBURN EMILY S REFERENCE LIBRARIAN 52185.61
ST JULIAN SCARLETTE M LIBRARY ASSISTANT II 28467.19
GUIDRY JOSEPH R DIRECTOR-ANIMAL CONTROL 79628.29
ADAMS CATHERINE C COMM FACILITIES WORKERS 5272.24
GALLAGHER PATRICK SERGEANT 59852.39
HILLS JASON OFFICER-CIVILIAN DETEN 41238.44
BUSA CATHY COURT REPORTER 92618.89
PILKINGTON RUTHIE FAY DISPATCHER 48964.01
VOGEL RICHARD CORPORAL-CONSTABLE 71643.61
OVERSTREET SCHARLENE ASSOC JUDGE-FAMILY LAW 83845.67
HUGHES STUART AUSTIN ATTORNEY II 93133.72
COGDILL DEREK DEPUTY-PATROL 69933.78
EVANS CHRISTOPHER DETECTIVE 69811.57
LANG WILLIAM EDWARD DEPUTY-CONSTABLE 77830.3
SPAULDING JR BENNIE M MANAGER-INVENTORY CONTRL 42417.9
WALKER JONATHAN A DEPUTY 61770.72
BAUMGARTNER DONNA E DISPATCHER 46097.95
RIZZO BONNIE JANE ASSISTANT BRANCH MANAGER 48726.92
MCBROOM LARRY E PART TIME CLERK 4919.28
GARCIA MARITZA JAIL LIAISON/COMPL MONITR49127.3
ANDERSON RICHARD K LIEUTENANT 81957.71
WILSON AMBER RAE DEPUTY-DETENTION 56508.61
HOLMES JR EDDIE RAY DEPUTY-BAILIFF 54383.21
JOHNSON JEFFREY H CO ENG TRANSPORTATION MGR122976.5
MCKEE CODY A DEPUTY 55741.33
SMITH THOMAS J DEPUTY 60523.15
BLAIR BEN D JUVENILE CASE MGR 40302.64
SMIDT RAMONA LYNN COURT CLERK II 28609.06
GARZA II RUDY DISPATCHER 48306.89
CANDELARIA LESLIE DISPATCHER 47237.2
DUCHARME JOANNE CALLAHAN DIRECTOR COMM DEV 127770.74
CONKLIN THOMAS LEONARD DEPUTY-PATROL 75923.85
NEWLON KATHY JO DISPATCHER 47944.48
MORALES JOHANNA PINTO TRAINER-DISPATCH 53048.75
ROSS EVELYN MARIE JUV SUPERVISION OFFICER 36291.89
DOLL THOMAS R OPERATOR III 46099.71
TAYLOR TREVOR MARTIN LIBRARY ASSISTANT II 27156.7
DECUIR CHRISTOPHER SIMON SR FOREMAN 62200.11
RUNNELS MICHAEL WILLIAM DEPUTY-PATROL 57340.12
FRITSCHEL-MANOLOVITZ AMBER NICOLETTE LIBRARIAN III 55557.67
CROSS MICHAEL AARON DEPUTY 62038.69
SMARK DANA FAYE DETECTIVE 61395.41
SOLOMON JAMES DAVID DEPUTY 48190.18
WEATHERFORD DAWSON BOWERS DEPUTY-BAILIFF 60014.12
ACOSTA SHANNON MARIE DETECTIVE 67598.85
MCCAFFREY III WAYNE G DEPUTY-CONSTABLE 60042.7
GRAHAM TERRI LYNN CLERK IV 35252.86
ASHMORE JESSICA CATHILEENE DISPATCHER 45130.79
BRASSEUX BETTY SUSAN REFERENCE LIBRARIAN 51825.4
MCLENDON JAMES ALLAN SYSTEMS ADMIN III 95441.94
HAWKINS SHEILA M JUV SUPERVISION OFFICER 36430.04
SOUTHER CHARLOT J JUV SUPERVISION OFFICER 35091.92
DUNMAN JEREMY T DIVISION CHIEF-DA 129163.25
HARVEY HELEN SUE DIRECTOR-ELECTIONS 109527.31
BERGLAND JOSHUA P INVESTIGATOR II 83553.76
RICHEY RICKY SHELDON DEPUTY-DETENTION 54413.22
TERRY STARLA L INTERNAL AUDIT SUPERVISOR77200.83
BUCKNER TERRY W OPERATOR II 42389.71
CARRINGTON DEMETRICH MASON JUVENILE CASE MGR 43794.33
BOOTH SARAH E ASST DIRECTOR-LIBRARY 88513
YOUNG TAMARA E COORD-VICTIM ASSIST 48620.14
REAVES PATRICIA LEE BAIL BOND ASST/DEP TREAS 53275.03
PADY CARMEN A DISPATCHER 48453.69
IRACHETA JOSIE LETICIA COURT COORDINATOR I 13056
FORVILLE DARLENE M COURT REPORTER 94435.03
WRIGHT JODY L ADM ASSISTANT II 62230.03
BADGER SUSAN CAROL SUPERVISOR-CLINICAL 66141.93
ADAMS JENNIFER LYN COORD FAMILY/CONSUMER 37078.62
MONTOYA MARIA E CUSTODIAN 19719.29
SWETMAN CASSANDRA LOUISE CLERK IV 37655.69
LAIL CORTNEY DIANE COURT CLERK IV 39119.93
DERBY DANIEL SCOTT DEPUTY 51881.25
MARSHALL ANDREA L LIBRARY ASSISTANT IV 36594
AUSTIN GANT DASHIELL DIRECTOR-PARKS 81682.7
FARMER DAVID E OPERATOR II 39351.2
BLOCKER ANGELA HAMMETT FIRST ASST CO AUDITOR 109371.11

2016

LAST NAMEFIRST NAMETITLEFISCAL YEAR 2016
PINNERI KATHRYN C DIRECTOR-FORENSIC SVCS 40769.2
LAMBRIGHT J D COUNTY ATTORNEY 197562.73
STEWART KEITH MILLS CT-AT-LAW JUDGE 181058.86
LAIRD CLAUDIA LEE CT-AT-LAW JUDGE 180642.19
TURNER MARY ANN CT-AT-LAW JUDGE 180642.19
MCDONALD PATRICE E CT-AT-LAW JUDGE 180642.19
WATSON DENNIS DALE CT-AT-LAW JUDGE 180642.19
DOYAL JAMES CRAIG COUNTY JUDGE 175897.2
NOACK JR JAMES L COMMISSIONER 170010.63
CLARK II JIM M COMMISSIONER 170010.63
MEADOR MICHAEL L COMMISSIONER 170010.63
RILEY CHARLIE DEAN COMMISSIONER 170010.63
HENDERSON RAND M SHERIFF 134661.98
MOONEY MARK JOSEPH COUNTY ENGINEER 163219.37
DAMICO PAUL VINCENT ASSOC JUDGE-GOVT CODE 54A154720.58
HESS DARREN L DIRECTOR-HOMELAND SEC/EME124654.79
GUSLER BRUCE DAVID DIRECTOR-JUVENILE PROB 99285.23
CULBREATH KENNETH LADARRELL CHIEF DEPUTY-SHERIFF 88892.78
LEACH RONALD LYNN DIRECTOR 170426.52
MCRAE TAMMY MCCONNELL TAX ASSESSOR 148000.24
MARTIN PHYLLIS L COUNTY AUDITOR 146600.99
CASH PHILIP GEORGE CONSTABLE 89512.17
SHIRLEY MARSHALL R DIRECTOR-IT 141510.78
CASE PAUL D DIRECTOR-MAINTENANCE 133683.67
HOLLEY MICHAEL R 1ST ASST DIST ATTY 121889
WILLIAMS JERILYNN A DIRECTOR-LIBRARY 139507.65
CARPENTER JR DONALD RAY DIRECTOR-CIVIC CENTER 133122.85
DELMORE III WILLIAM JAMES CHIEF PR APPELLATE 136604.81
MALMAY JIMMY EDGAR CAPTAIN-SHERIFF 98534.39
PREWITT JAMES V CHIEF PROSECUTOR 146201.6
BLACKBURN RICHARD K DIVISION CHIEF-DA 132336.71
DAVENPORT STEPHANNE HOPE COUNTY TREASURER 136749.07
GRIFFIN B D 1ST ASSIST CO ATTY 132524.92
SHAW DORIS L DIRECTOR-HUMAN RESOURCES 133510.68
EAVES RANDAL ALLEN CAPTAIN-SHERIFF 104177.18
WELCH BARRY L CHIEF DEPUTY-CONSTABLE 124047.64
HALL DAMON W CAPTAIN-SHERIFF 107040.92
FREYER JR ROBERT ARNOLD CHIEF PROSECUTOR 135902.51
GABLE RYAN M CONSTABLE 131632.15
HILL DAVID HAROLD CONSTABLE 131631.88
HAYDEN KENNETH CONSTABLE 131631.88
DEFOREST GENE EDWARD CONSTABLE 131631.88
GLADDEN WILLIE L LIEUTENANT-CONSTABLE 116780.8
ALLEN ALLISON CAPTAIN-SHERIFF 84669.9
DUNMAN JEREMY T DIVISION CHIEF-DA 129980.71
DUCHARME JOANNE CALLAHAN DIRECTOR COMM DEV 128821.67
WILDS DANIEL ROBERT 1ST ASSIST CO ENGINEER 128509.74
FRANKLIN MELVIN W CAPTAIN-SHERIFF 98317.25
CONNELLY MARY E JUST OF THE PEACE 127893.46
MASDEN MATTHEW WAYNE JUST OF THE PEACE 127893.46
MACK WAYNE L JUST OF THE PEACE 127893.46
SPIKES GRADY TREY JUST OF THE PEACE 127893.46
METTS JAMES OREN JUST OF THE PEACE 127893.46
ADAMICK BARBARA S DISTRICT CLERK 127088.38
TURNBULL MARK COUNTY CLERK 127088.38
GENTRY JORDAN A CHIEF VETERINARIAN 1846.16
LITTLE VIRGINIA K DIRECTOR-RISK MANAGEMENT 124555.82
BERKEY DONNA S CHIEF PROSECUTOR 28122.77
JONES CHRISTOPHER MICHAEL CHIEF DEPUTY-CONSTABLE 110062.21
JAMES ANDREW D CHIEF PROSECUTOR 126585.4
RAY JONATHAN KEVIN CAPTAIN-SHERIFF 85048.48
RODRIGUE MATTHEW CLAUDE CHIEF DEPUTY-CONSTABLE 120331.67
WONG RICHARD SUN-GOK TRAFFIC ENGINEER 123991.85
JOHNSON JEFFREY H CO ENG TRANSPORTATION MGR123991.85
WILLIAMS JAMES G FIRE MARSHAL 121318.75
ROPER CHARLES STEPHEN CHIEF DEPUTY-CONSTABLE 119965.11
MASDEN WILLIAM R CAPTAIN-CONSTABLE 114815.15
FITZGERALD BRADY P LIEUTENANT 101733.42
CULBERSON SHERI LYN CHIEF PROSECUTOR 119801.45
DANIELS JOEL BLANTON CHIEF PROSECUTOR 120001.46
ZIENTEK DANIEL E CAPTAIN-CONSTABLE 85728.72
JENSEN NATHAN A DIRECTOR-COURT ADMINISTRA109838.3
HEBERT NANCY B CHIEF PROSECUTOR 119441.46
CLENDENNEN BUCK BRYANT LIEUTENANT-CONSTABLE 110230.09
DUNHAM AMY LAUREL CHIEF GOVT AFFAIRS-CA 117864.43
FREDRICKS JAMES BARRON CHIEF OF STAFF 119175.08
DEAN DONALD EARL MANAGER-PCT OPERATIONS 110530.69
MACK WESLEY ALAN LIEUTENANT-CONSTABLE 117171.59
FAULKNER DARLA F CHIEF PROSECUTOR 115580.54
SHIRLEY ROBERT M CHIEF PROSECUTOR 116964.04
CADE TIMOTHY MICHAEL LIEUTENANT-CONSTABLE 108811.47
BRUMBERGER MARC A CHIEF JUVENILE DIV-CA 114816.64
ATKINSON ADRIENNE MARIE ASSOC JUDGE-GOVT CODE 54A115554.01
SANTINI VINCENZO J CHIEF PROSECUTOR 95190.93
ENAX BLAKE E CHIEF PROSECUTOR 98647.86
SANFORD TIANA JEAN CHIEF PROSECUTOR 114423.04
HOFFMEYER CHRISTOPHER B SERGEANT CONSTABLE 101138.23
DUDLEY JR GORDON B PM INTAKE ATTORNEY 107219.32
WHITE CHARLES MICHAEL CAPTAIN-CONSTABLE 113036.99
NICHOLS THOMAS SCOTT DIRECTOR-ENVIRONMENTAL SV112474.75
CLOSSON STEPHEN T SERGEANT CONSTABLE 105804.28
LINDSEY MICHAEL D DIRECTOR-CONSUMER HEALTH 112474.75
SEALS MARK DAVID CAPTAIN-CONSTABLE 105579.21
POWELL JR ROBERT VAUGHN NETWORK/OPS DIV MGR 107125.34
STEWART TIM MANAGER-BLDG CONSTRUCTION106410.81
LOOZA ARTURO MORALES LIEUTENANT-CONSTABLE 92071.22
BEASLEY MATTHEW KYLE CHIEF OF STAFF-CMMR PCT 3103051.12
HARVEY HELEN SUE DIRECTOR-ELECTIONS 109335.63
BLOCKER ANGELA HAMMETT FIRST ASST CO AUDITOR 109824.86
GARCIA LORENA DIRECTOR-CUSTODIAL SERV 108730.91
LAFFERTY JERRY DANIEL LIEUTENANT-CONSTABLE 108550.81
SMITH WILLIAM B PROJECTS & LOGISTICS COOR97714
EASON ANDREW W LIEUTENANT-DETENTION 134724.34
MCCALL JOHN ROSS ENGINEER III 109521.17
COWARD OLIVER R CAPTAIN-SHERIFF 68466.53
HOVATER RHONDA ASST DIRECTOR-IT 108809.14
COBB CHARLES WAYNE TRAFFIC OPERATIONS MGR 102846.8
BESONG EVAN MICHAEL MANAGER-PCT PROJECTS 93691.42
SCLIDER JOSEPH E LIEUTENANT 98896.2
BEITLER MICHAEL MORGAN ENGINEER III 104117.53
WILLINGHAM RONALD B SERGEANT CONSTABLE 97483.41
WILLIAMS MARSHALL W DEPUTY-CONSTABLE 105761.31
ARMSTEAD JR RAY FINANCIAL SYSTEMS SPECIAL105928.38
WILLETT TRACY M MANAGER-FIELD OPERATIONS 99280.88
BONDS LARRY R SERGEANT CONSTABLE 105772.15
LEE BILLY BOB MANAGER-PCT OPERATIONS 103186.2
HUFFMAN MARY NAN CHIEF PROSECUTOR 114403.04
JOHNSON JR RAYBORN CLEMENT STAFF ATTORNEY 103998.61
STEWART LISA RENEE ATTORNEY III 107860.92
SPRAGUE STEVEN WINTHROP SERGEANT CONSTABLE 91897.15
SMITH CHRISTOPHER R CHIEF INVESTIGATOR DA 102314.06
WALLING CHAD YATES LIEUTENANT-CONSTABLE 79742.98
LANDRUM MICHAEL J LIEUTENANT 95351.57
BAROS-THOMPSON CAROL ANN MANAGER-FINANCE 86761.04
CROSS BRIAN ADAM ASSISTANT FIRE MARSHAL 92687.34
ROMERO DEWEY LEE ATTORNEY III 100500.93
DOLEZAL CHRYSANTHI GARNER BUDGET/FIN REP SUPERVISOR101429.63
ATKINS MICHAEL PAUL LIEUTENANT-CONSTABLE 100412.84
ROE KIMBERLY RENA CHIEF DEPUTY-OPERATIONS 96161.68
WARWICK RICKY DWAYNE SERGEANT CONSTABLE 96656
FORD ANGELA JEVONNE ENERGY COORDINATOR 101194.72
SENN JOSEPH M LIEUTENANT 98418.99
JOHNSTON RYAN DOUGLAS SERGEANT CONSTABLE 81827.85
APPLETON MELISA GAYLE DA ADMINISTRATOR 100370.62
DRESEL STEVEN G LIEUTENANT-DETENTION 98173.6
WELCH GORDON W DEPUTY-CONSTABLE 95076.11
BATES KEVIN SEAN ASSISTANT FIRE MARSHAL 96772.55
BECKER DAWN CARLETTE LEAD BUS SYS COORD III 100122.63
WELCH GARY LYNN LIEUTENANT 93301.46
NORRIS DANIEL Q LIEUTENANT 101905.84
RHODES JARRETT LEE SERGEANT CONSTABLE 97296.54
LAMBRECHT MARIANNA C MANAGER-SO LE IT SERVICES92709.41
STEPHENSON JOHN MARK ASST CHIEF INVESTIG DA 98825.67
HERRING HENRY BRICE SERGEANT-PATROL 92757.2
ZEMLICKA LESLEE J LIEUTENANT-CONSTABLE 96701.06
MOORE JASON D SERGEANT-PATROL 95092.63
WRIGHT ROBERT J ASST DIR-MAINTENANCE 95882.21
THORNTON BRADLEE HINES ATTORNEY II 99702.51
ALTEMUS SCOTT E LIEUTENANT 89677.14
BIERNESSER III GEORGE WILLIAM SERGEANT CONSTABLE 94452.33
MCLENDON JAMES ALLAN SYSTEMS ADMIN III 94680.71
SCHUMPE PHILIP W E LIEUTENANT-DETENTION 88096.53
BARNETT FRANK M ATTORNEY III 99908.41
BURLIN GEORGE SCOTT SR INSPECTOR/PLANS EXAM 102186.15
TOWNES CHRISTA CASTINE COURT REPORTER 95214.74
FORVILLE DARLENE M COURT REPORTER 95214.74
WEBB FELICIA LYN LIEUTENANT-DETENTION 87311.77
HAMMONS WARD A SERGEANT 82584.18
WYSOCKI MARK A ASST DIR-ANIMAL SHELTER 45447.72
CASE CRAIG PHILLIP HVAC & CONTROLS COORD 92360.41
DAVIS BRIAN KEITH INVESTIGATOR II 80317.5
PETRO LARRY EDWARD LEAD BUS SYS COORD III 94885.69
RUENES MARK ANTHONY NETWORK & OPS ASST MGR 89912
LAY JASON A SYSTEMS ADMIN III 101383.66
CROWL KYLE MATTHEW ATTORNEY II 83840.38
BYER CHRISTOPHER D DEPUTY-PATROL 91894.58
HUGHES STUART AUSTIN ATTORNEY II 93672.02
FUNDERBURK ROBERT KEITH LIEUTENANT 93384.08
SMITH JR DONALD GEORGE DEPUTY-CONSTABLE 81264.13
HENRICI ROLAND IVAN LIEUTENANT-DETENTION 88341.32
ROGERS MARVIN M SERGEANT 98058.25
BUSA CATHY COURT REPORTER 93383.68
REDWINE SHANNA RENEE ATTORNEY III 89024.73
HERNANDEZ JR DAVID R SERGEANT-PATROL 87341.64
LEROUAX WESLEY JAMES ATTORNEY II 85850.23
MCLANE ADAM COLE ATTORNEY III 94740.22
JORDAN JENNIFER HELENA ATTORNEY II 92726.91
VIANDS JR PHILLIP LEE SERGEANT-PATROL 89582.08
GUITON ROCHELLE L ATTORNEY III 84447.15
DRISCOLL JILL SANDEL COURT REPORTER 81914.32
HOHL JEFFREY LAWRENCE ATTORNEY III 92658.49
JENKINS JERMAINE DASHION SERGEANT 101277.35
WILLIAMS LARRY KEVIN SERGEANT-PATROL 72364.02
COOPER MONICA A ATTORNEY III 87373.23
HAZLEWOOD SCOTT G DEPUTY-CONSTABLE 90319.72
CHIN RONALD P ATTORNEY III 87570.51
HOLLAND TAMARA EDEN ATTORNEY III 87479.7
LITAKER BRITTANY ELAINE ATTORNEY II 78415.66
CHAPMAN JAY M ENGINEER II 6813.84
CHAPELL BRENT DAVID ATTORNEY II 81622.02
WIGGINS JR JAMES EDWARD INVESTIGATOR II 91390.57
CERANEK NICOLE LYNN MANAGER-GIS 24759.83
FINLEY DWAYNE B SERGEANT 87112.34
GREEN FRANK DWAYNE SUPERVISOR-OSSF 89634.73
ROCHE THOMAS CARR DEPUTY DIRECTOR 89240.43
MCHUGH ERIC PAUL SERGEANT CONSTABLE 84559.23
SMITH III HOWARD LEE SERGEANT 86324.36
WHITTINGTON AMANDA J COURT ADMINISTRATOR 89635.42
HOFFMAN ERIC VAUGHN SERGEANT 84302.69
HOOK JAMES A LIEUTENANT 71819.72
BOOTH SARAH E ASST DIRECTOR-LIBRARY 89115.27
STILLEY TRACEY C MANAGER-PCT OPERATIONS 66023.06
ROGERS CHRISTOPHER LOWELL SERGEANT 86199.64
FORD KENTON LEE SERGEANT-PATROL 98173.1
STALLBERG SARAH CORINNE ATTORNEY III 85411.66
MILLER DAVID CHARLES SERGEANT 87422.19
SHACKELFORD TIMOTHY LEE DEPUTY-CONSTABLE 80531.58
WEIS DAVID WAYNE DEPUTY-CONSTABLE 87721.56
LEWIS RANDY G INVESTIGATOR II 88315.08
HAHS MIRANDA KAY SENIOR PLANNER 81572.61
JONES PHIL DAVID DIRECTOR-PERMITS 87726.8
CHENEY MARION GREY COURT REPORTER 83571.41
BOND LAURA CHRISTIAN ATTORNEY III 87049.47
BONNER DEWEY E SERGEANT 86866.8
LEWIS REBECCA KATHLEEN COURT REPORTER 82361.23
WELLS DAVID J DETECTIVE 86129.62
HARRIS PHILIP SPENCER ATTORNEY I 79234.42
WADDLE AMY SHARON FANCHER ATTORNEY III 86673.45
VASQUEZ HUMBERTO SYSTEM ANALYST/PROGRAMMER86809.96
WEINZETTLE MICHAEL S SERGEANT-DETENTION 86511.47
HEDRICK ASHTON D INVESTIGATOR II 83444.47
GAUDERN STEPHEN ANTHONY SERGEANT-DETENTION 83991.87
WHITWORTH DANIEL CLANTON SERGEANT 89343.98
SPENCER JEFFREY S LIEUTENANT 102724.12
WEST JOHNATHAN EDD SERGEANT 85206.67
THOMAS JERRY DOUGLAS SERGEANT 86646.41
PLAKE DANIEL D ATTORNEY II 86346.12
DODSON JAMES EDWARD SERGEANT-DETENTION 86520.56
RICHARDS JEREMIAH ROBERT LIEUTENANT-DETENTION 87258.2
FOWLER JEFFERY W SERGEANT-DETENTION 86873.34
SANCHEZ JR JOHN LIEUTENANT 78946.28
FITZGERALD CURTIS L SAFETY OFFICER 83348.63
VALENZUELA JACK SERGEANT-PATROL 93094.08
KNUDSEN APRIL LYNN COURT ADMINISTRATOR 83571.41
WARD ERIC KEEFE DEPUTY 73693.9
ECHOLS KEITH H DETECTIVE 82741.94
GOLSBY DONALD R SERGEANT 80203.15
RUSSELL JUDD WAYNE SERGEANT 80302.99
UBER MICHAEL RICHARD DETECTIVE 81148.23
MANZ JR JOSEPH D INVESTIGATOR-ARSON 93384.35
SCHMITT JOHN H LIEUTENANT 74159.13
JONES BARRIE C BUS SYS COORD II 85640.62
MARTINEZ RUBEN CHIEF SANITARIAN 85471.24
LE RICHARD CUONG LEAD BUS SYS COORD III 85439.68
HAHS PAUL STEPHEN SERGEANT 76743.96
FORD RICHARD JOSEPH DEPUTY-CONSTABLE 78805.18
HENRY JOSH H DEPUTY DIRECTOR-JUVENILE 70598.69
REEGS CHERIE LYNNMARIE COURT REPORTER 85099.85
MENDOZA NANCY MARIE COURT REPORTER 85099.85
KOOMAR MARTHA D COURT REPORTER 85099.85
CAKA GRACIELA IRIS COURT REPORTER 85099.85
MCCOY CASSANDRA JEAN COURT REPORTER 53323.73
MORROW DWAYNE A DEPUTY-CONSTABLE 77904.09
PATTON MARIA L ASST DIRECTOR-RISK MGMT 79758.27
BERGLAND JOSHUA P INVESTIGATOR II 83039.79
NAPIER GEORGE ALEXANDER ATTORNEY II 87410.3
MURRAY LOCKEY J DEPUTY 81089.12
LOWRY LARRY G ADMIN MANAGER II 103108.31
LANDAVERDE DELMA S ASST DIRECTOR-CUSTODIAL 82143.57
NIQUETTE JOHN MICHAEL DETECTIVE 79606
JIMENEZ DENISE ANN MANAGER, COMMUNICATIONS 69446.49
BAGWELL BRIAN EDWARD SERGEANT 77763.06
CURRY MANDY LYNN SERGEANT 77270.35
EDWARDS JULIANNA REG SANITARIAN II 83397.99
WRIGHT MARK W INVESTIGATOR-CR SCENE 85990.02
JOHNSON STEPHEN LEE SERGEANT 78270.99
STEWARD WILLIAM B INVESTIGATOR II 96231.28
CRAWFORD PHILLIP JOHN SYSTEMS ADMIN III 81975.53
NORUM CARL A DEPUTY-PATROL 83407.97
GREENWOOD TERANCE ALAN DETECTIVE 82520.29
MITCHELL SUSAN ELISE COURT ADMINISTRATOR 82778.74
COLEMAN ECHO ESTELLE ATTORNEY II 17058.91
HOFF TODD ROGER SERGEANT 77240.87
TOOMES ROBERT GERALD LEAD BUS SYS COORD III 82797.62
ANDERSON RICHARD K LIEUTENANT 71140.91
CORRADI SARA MICHELLE ATTORNEY I 80456.39
MIKUSEK TAMERA ANNE SYSTEMS ADMIN II 82271.68
AUSTIN GANT DASHIELL DIRECTOR-PARKS 82330.91
MCCOWN JANIE LEE DEPUTY-CONSTABLE 77191.84
JORDAN BILLY J SERGEANT-DETENTION 70351.38
MCCAULEY LESLIE M SERGEANT 73547.41
STOWE KERRI LYNN SERGEANT-DETENTION 70701.15
KORFEH FAYAH GEORGE OPERATIONS SPECIALIST III82015.46
SALINAS HARVEY BUS SYS COORD II 82003.59
TEISSIER PHILIP ANDREW ATTORNEY II 79500.72
GONZALES JAKE-PAUL SERGEANT 77647.83
SALTER JASON K INVESTIGATOR II 110671.41
ROSSI CELESTINA D INVESTIGATOR-CR SCENE 74812.92
HAINES DAVID L CORPORAL 81033.44
FLOWERS KATHRYN L ASST DIRECTOR HR 81320.96
GANNUCCI JR THOMAS ANTHONY DETECTIVE 81205.37
LAFONT RICHARD GENE SERGEANT-PATROL 75945.96
SIPES MELANIE A ADM ASSISTANT II 76285.21
ARMSTRONG JACK SERGEANT 82104.37
TRAYLOR MICHAEL WAYNE SERGEANT CONSTABLE 76222.1
FOWLES JUSTIN MICHAEL ATTORNEY II 81603.17
SMITH KELLEY RAY SERGEANT 79032.5
BIVENS KENNETH A DETECTIVE 82925.08
HUBBARD PAUL ALAN DEPUTY-CONSTABLE 78790.9
MARTINEZ JASON AARON SERGEANT CONSTABLE 79042.83
GUIDRY JOSEPH R DIRECTOR-ANIMAL CONTROL 73510.2
BALLARD JR BILLY G INVESTIGATOR-CR SCENE 78965.44
LOGAN STEPHANIE STARR SERGEANT 77647.83
LIGHT BOBBY JOE DEPUTY DIRECTOR 71414.31
HOLIFIELD TIMOTHY BRYAN LIEUTENANT 67270.65
FOLEY BRIAN PATRICK ATTORNEY II 81549.18
SUMRALL AARON SERGEANT 74519.06
HARRISON LONNIE BRUCE CORPORAL-CONSTABLE 78189.49
CASH HEATHER LYNN SUPERVISOR-INVESTIGATORS 73611.96
SILVIO MICHAEL V SERGEANT-DETENTION 78674.86
BIVENS MELANIE RACHELLE DETECTIVE 78070.75
LEE KAY L VETERAN SERVICE OFFICER 78982.05
KAPUR NEEL ATTORNEY I 74898.57
BIRCH DAVID K SERGEANT 72504.35
GIBSON TROY W SUPERINTENDENT 75433.11
LANG WILLIAM EDWARD DEPUTY-CONSTABLE 77214.92
KENDRICK JR WILLIE D SERGEANT 78275.31
JORDAN RICHARD A NUISANCE ABATEMENT/INVEST78311.01
BECKMAN LORA CIBOROWSKI ATTORNEY II 78213.18
VAILES DANA EILEEN SERGEANT-DETENTION 79534.61
TATE CHRISTOPHER ALLEN SERGEANT-PATROL 75233.3
THOMAS JACKIE W SUPERINTENDENT 75964.03
PERRY KIMBERLY K COURT ADMINISTRATOR 77932.34
DARSEY MARK WAYNE MANAGER-CIVIC CENTER 75804.91
TERRY STARLA L INTERNAL AUDIT SUPERVISOR77456.03
SAUNDERS IV LLOYD ATTORNEY II 31827
LAURENT NATALIE CHERISE ADMIN MANAGER II 77397.2
BARBER JAMES E SERGEANT-PATROL 74099.61
HATFIELD VINCE DETECTIVE 72319.09
KURTZ JEREMY SCOTT SERGEANT-DETENTION 74239.35
GARRISON RONALD J ENGINEERING ASST 77083.57
MOODY ROBERT R SERGEANT CONSTABLE 65299.44
FRANKS MARGARET ANITA SUPERVISOR 73127.03
EDWARDS CHRISTINA E SUPERVISOR 73127.03
ARMSTRONG JODY M SERGEANT-PATROL 67914.25
BYBEE TONY R SERGEANT-PATROL 75262.77
LOWRY ERIC G SYSTEMS ADMIN III 73723.8
JAMIESON CYNTHIA MARIE PLANNER-HL SECURITY 67387.35
ALDRIDGE JONOTHAN C SERGEANT CONSTABLE 5440.58
WRIGHT MICHAEL EARL INVESTIGATOR II 86764.17
ANSLEY REBECCA ELIZABETH ADMINISTRATOR-GRANTS 76556.02
CONKLIN THOMAS LEONARD DEPUTY-PATROL 66152.44
GUION JERRY SERGEANT 70647.25
SWILLING STEVEN CLAY SERGEANT-PATROL 75237.14
UNTERREINER GEORGE THOMAS DETECTIVE 71376.34
ALMENDAREZ RUDY SERGEANT 70902.28
NEWLIN LINDA R COURT ADMINISTRATOR 75735.29
GREATHOUSE BERENICE OCA MANAGER 76955.65
ARRAZATE DEBORAH S ADMIN MANAGER I 72660.7
JARVIS SAMANTHA J ATTORNEY I 1328.49
ECHOLS GALE LYNN INVESTIGATOR II 73576.43
BERGER KEITH D SERGEANT 70032.91
HENSLEY ERIC JOSEPH SERGEANT-DETENTION 74593.3
ODELL MICHAEL S ADMIN MANAGER I 79624.08
FRANKLYN ANTHONY R ATTORNEY I 10096.52
SMITH ERIN YVETTE INVESTIGATOR II 73650.14
CHAVEZ VICTORIA ELIZABETH COURT ADMINISTRATOR 58083.56
GAMBRILL LINDA M COORDINATOR-AUTOMATION 75048.88
MARTIN ROBERT LEE SERGEANT-DETENTION 71027.47
BECKER MARSHALL LEE SYSTEMS ADMIN/TRAFFIC 71509.87
DUBOSE BRYAN M DEPUTY-CONSTABLE 72620.55
ANSLEY HOWARD LEE SERGEANT-DETENTION 68451.66
MOODY PATRICIA LYNN MANAGER-ACCOUNTING 74792.39
GLISSON JAMES H DETECTIVE 72035.98
HARPER CHRISTINA JENE SERGEANT-DETENTION 74994.68
CRADDICK SHAWN RECO OPERATIONS SPECIALIST III74322.83
TRAMEL GREGORY LEE COORDINATOR-ADULT SERV 74341.17
STOEHNER TAYLOR ERINN ATTORNEY I 72028.49
STEWART DENNIS WAYNE SR FOREMAN 74281.6
CANO FEDERICO L DETECTIVE 67104.68
NEELEY NICOLETTE INVESTIGATOR II 66136.72
THOMPSON THOMAS NEAL DEPUTY 73885.78
FLUELLEN JESSE GLEN SERGEANT 70773.42
SPJUT SWEN ERIC INVESTIGATOR II 73393.73
PENA DANIEL DEPUTY 71146.15
HILSGEN DAVIN T SUPERVISOR-MAINT 71474.2
MEREDITH RICHARD G DEPUTY 73633.8
PAGE MICHAEL R SERGEANT-DETENTION 83291.25
ORTIZ STEVEN DEPUTY 68649.39
WILKERSON JUSTIN LANE SERGEANT 71283.65
WHITE FORREST E ENGINEER I 73746.19
HOLZWARTH KIMBERLY CHRISTINE COURT REPORTER 71643.81
HOLLIFIELD SUZANNE INVESTIGATOR II 8747.08
MELTON LARRY LEROY INVESTIGATOR II 73498.44
FRANKLIN KIMBERLY ANN INVESTIGATOR II 73236.38
NEILL DOUGLAS S ENGINEERING ASST 73560.36
PAGE GRADY ALLEN ENGINEERING ASST 73560.36
WARD DENNIS LEE INVESTIGATOR II 62619.39
RUSHING SHELBY SUSANNE ACCTS PAYABLE SUPERVISOR 72783.6
LOGAN BRETT J DEPUTY 65883.15
MERILLAT ARMOND PAUL INVESTIGATOR II 62418.59
DICKSON DANNY R DEPUTY-DETENTION 76608.22
WOODLEY III LESLIE F SUPERVISOR-CUSTODIAL 62042.87
OWENS NICOLE ELAINE OFFICER-COMM SUPERVISION 67949.97
OBRIEN RUSSELL DWIGHT REG SANITARIAN II 72965.38
PRINGLE THERESE M COURT COORDINATOR II 72959.72
STOCKDALE HAROLD WAYNE SR FOREMAN 71241.6
SCARDINO DAVID WAYNE SUPERINTENDENT 70522.48
ARNOLD CHRISTEN W DIRECTOR-DRUG COURT PROG 72728.85
THOMPSON RODGER D DEPUTY 71641.73
STELLY NATALIE M COURT ADMINISTRATOR 72655.22
PICKERILL KEVIN S DEPUTY 71019.24
BLACKWELL JAMES B DETECTIVE 73230.23
VIDAL KELLY SUE ASST PURCHASING AGENT 70610.02
SWANK ANDREW JAY SERGEANT 72077.76
BUCKNER JASON RAY DETECTIVE 70652.06
PUGH DUSTIN WAYNE DEPUTY 68893.82
DELACRUZ JACQUELINE SERGEANT CONSTABLE 71796.58
OUGHTON MELISSA ANN FINANCIAL ANALYST 72338.03
LESTER KELLY L ADMIN MANAGER I 72867.55
VOGEL RICHARD CORPORAL-CONSTABLE 77554.65
BEATHARD LANA SUE ADMIN MANAGER II 72227.46
MCCOY TODD ALAN DETECTIVE 67923.56
MAY CHAD FRAZIER DETECTIVE 72221
DORSEY DAWN B REG SANITARIAN II 72480.18
BURNS MICHAEL W DEPUTY-DETENTION 75005.99
JOHNSON TROY K DEPUTY-DETENTION 71175.86
RODRIGUEZ DANIEL DEPUTY-PATROL 65911.81
GUY GINA KAYE GENERAL LEDGER SUPV 71709.89
STEWART JEANIE ANN ADMIN MANAGER I 74185.75
MULLIS STEPHEN L DETECTIVE 67217.21
LEBEAU DUANE A DEPUTY-DETENTION 71686.63
BEHNKEN RHONDA GAIL COORDINATOR II-FACILITIES53171.55
LEA JANA LEE ADMIN MANAGER II 74697.96
SHANAHAN LISA R DEPUTY-BAILIFF 71230.53
WOODRICK ROCKALYN D DEPUTY-DETENTION 71046.46
SAUERS SHARON REG SANITARIAN II 71496.28
KINCER SHERRY LYNN REG SANITARIAN II 71496.01
SALINAS OVIDIO DEPUTY-BAILIFF 71292.7
RIPPLEY DONNA DETECTIVE 70234.69
WEDD SARAH WILLIAMS ATTORNEY I 71397.3
GRIMES JR JIMMY R OPERATIONS SPECIALIST III71381.11
DURBIN RICHARD L SERGEANT 69770.12
RIZK FADI M DETECTIVE 64162.06
VANHOWTEN RODNEY D DEPUTY-BAILIFF 70523.46
GARLOCK RICHARD W DEPUTY-BAILIFF 70715.17
TIDWELL CLARENCE LEE DEPUTY-BAILIFF 71046.46
MCLAUGHLIN KATHLEEN M DEPUTY-DETENTION 71363.52
SLACK JAMES E SERGEANT CONSTABLE 66379.58
SALINAS JAVIER DEPUTY-BAILIFF 70830.67
LANGFORD ROBERT LYNN COORD- CONSTRUCTION CD 71174.25
PATTERSON CECIL A ASST DEPUTY DIRECTOR-JUV 69886.66
LOPEZ TOMMY B DEPUTY-DETENTION 71046.46
ALBRITTON ROBERT SHANE DEPUTY-BAILIFF 70846.19
HERMAN JEFFREY DEPUTY-PATROL 66378.8
TREILLE BRIAN CURTIS DEPUTY 70761.17
DISHMAN TODD M DEPUTY-BAILIFF 70879.07
STOVER BILLY H DEPUTY-DETENTION 70763.97
FREEMAN PATRICIA C COURT ADMINISTRATOR 70803.4
TERRELL AUDREY OLIVIA DETECTIVE 67633.09
STEIN RICHARD BRYANT SUPERVISOR-MAINT 67799.16
SORRELLS STEPHANIE R DEPUTY-DETENTION 74983.17
AMSTUTZ JOSE ESTEBAN DEPUTY-CONSTABLE 57771.42
MADISON TONY ERIC DEPUTY 69922.87
SIMON JR STAFFORD JOHN SUPERINTENDENT 73768.34
MOLAND TRACEE M SUPERVISOR 66976.1
COGDILL DEREK DEPUTY-PATROL 65871.23
DURRENBERGER JERRY A DEPUTY-CONSTABLE 69397.7
HOWZE JEROMY S DEPUTY-DETENTION 73774.61
EVANS CHRISTOPHER DETECTIVE 66209.82
EVANS MICHAEL DARRELL CORPORAL 73381.11
MEADOR WILLIAM ALVA ADMIN MANAGER I 69450
SOCKWELL DON W SR FOREMAN 71701.4
CRANSHAW ROSEMARIE C DEPUTY-DETENTION 69554.71
ROSALES JR MARGARITO DEPUTY 72856.64
PLATA MICHAEL JOE DEPUTY-PATROL 68696.69
DOW WENDY MARIE ADMIN MANAGER I 70151.78
PENA ROBERTO REG SANITARIAN II 70051.18
BAILEY DARIN L ADMIN MANAGER II 69619.65
WILLIAMS HEATHER DAWN ASST DEPUTY DIRECTOR-JUV 69886.66
CANTU FELIX DEPUTY-PATROL 70625.62
WILSON CALVIN W SERGEANT-DETENTION 66472.59
HILADO JOSHUA S DEPUTY-PATROL 63350.57
PRINCE JASON MARLIN DETECTIVE 65667.24
SLUSHER TIMOTHY INVESTIGATOR-CR SCENE 65145.51
AVERY JANICE L FINANCIAL ANALYST-TREASUR69501.09
SERRATT JERRY C INVESTIGATOR II 67852.69
EVERTON SHERWIN DAVID DEPUTY 66515.43
WROTEN KRISTY LEN DETECTIVE 68393.1
SELF JR FLOYD JOEL DEPUTY-PATROL 68485.88
WAKEFIELD KENNETH ANDREW DETECTIVE 69406.98
MCGRATH DIANA JEANETTE LEGAL ASST III 70440.7
PARR CHRISTOPHER LEE MANAGER-FLEET 12603.13
COMER JOANNA ASST DEPUTY DIRECTOR-JUV 59651.75
ANDERSON ADAM TYLER ATTORNEY I 34035.76
KOONCE KYLE THOMAS INVESTIGATOR-CR SCENE 65578.82
THOMASON GREGORY S INVESTIGATOR II 6032.41
DICKERSON RANDY J SUPERINTENDENT 68891.1
FRUCHTNICHT MAX JAMES DEPUTY-PATROL 66366.87
RASCOE JONATHAN R DEPUTY 65153.97
JACKSON RICHARD D DEPUTY 69826.96
SCHUTZENHOFER JUSTIN LEE DETECTIVE 71354.22
ACOSTA SHANNON MARIE DETECTIVE 64138.99
NEELEY ALTON EARL DETECTIVE 64430.23
BAKER MICHELLE CHANTELLE SERGEANT-DETECTIVES 49243.72
ANSLEY CHRISTOPHER SERGEANT 62006.47
ROBEY JAMES ALAN ADM ASSISTANT II 64099.24
VEITH KRISTY WINTERS DETECTIVE 64306.22
STAFFORD ANNELIESE MARLENA DEPUTY 63611.71
BICKLEY MATTHEW FRANKLIN SUPERINTENDENT 63058.82
DUNLAP KENNETH H SERGEANT 55986.78
MURRAY MATTHEW COMPUTER ANALYST III 74220.31
INGLET PEGGY A COURT COORDINATOR II 67771.06
BASS JASON L SUPERINTENDENT 64842.3
ORTIZ SAUL DEPUTY 67239.02
ROBERTS CHRISTOPHER E DETECTIVE 65080.64
NUSZ RICKEY D SPECIALIST-ELECTION EQUIP91330.84
ARNOLD GLEN A DEPUTY-CONSTABLE 98174.91
BARTOSKEWITZ BRANDON W DETECTIVE 59354.48
LUMBLEY MORGAN ADAIR COMMUNITY PREP PLANNER 62006.6
RUNYON ERIC L INVESTIGATOR II 7415.46
FARAONE PHILIP AVERY ENGINEERING ASST 67132.66
HENSON JASON WAYNE DEPUTY 57508.93
LULY MICKEY BRIAN SERGEANT CONSTABLE 63917.85
BELTRAN JOSE A SUPERVISOR-MAINT 69975.3
ROSS TERI A DETECTIVE 60841.78
CURTIS BRADLEY SCOTT DETECTIVE 62184.55
DICKENSHEETS SHAWN RENE MANAGER-FLEET 52380.81
BADGER SUSAN CAROL SUPERVISOR-CLINICAL 66559.8
MESSINA TONY LEON DEPUTY 64983.05
ALBRITTON KYLE W DEPUTY 64637.88
CRANSTON STEVEN JAMES DEPUTY-PATROL 63751.78
CALHOUN TEMPE ANNE LEGAL ASST III 62165.77
WISHKOSKI ROBERT W SR FOREMAN 62651.33
BORCHARDT DAVID JOSEPH CORPORAL 60804.55
GODDEN JOHN E DETECTIVE 66914.7
LEE JR DAVID WAYNE FIRE INSPECTOR 68950.35
WRIGHT LESLIE D ADM ASSISTANT II 60934.01
BRUCE JARROD W DEPUTY-CONSTABLE 76849.42
FOREMAN DAVID LAWRENCE DETECTIVE 61686.45
STEVENSON RAY ANTHONY SUPERINTENDENT 55556.53
MCCORD MATTHEW W DEPUTY 67907.93
NICHOLS BARBARA LYNN COURT COORDINATOR II 65583.46
MUENCHAUSEN RICHARD L ENGINEER I 65511.44
LENNON BRIAN EDWARD CORPORAL 64477.67
JONES STEPHEN A DEPUTY-PATROL 57361.44
GORDY III IRWIN JOSEPH DETECTIVE 64722.85
TRAYLOR TRACY MARIE DEPUTY-CONSTABLE 61568.4
KARM LINDSEY H COURT COORDINATOR II 59478.72
FAVORAT CRAIG WILLIAM DETECTIVE 64767.51
EASON DAVID E DETECTIVE 64367.61
WILLIAMS STACEY R SUPPORT SPECIALIST IV 64784.31
DOYAL LINDSEY N COORDINATOR-PAYROLL 64716.59
EVERHART DEBORA ANN SUPERVISOR-VOTER REG 71343.75
WARD CHANTAL MARIE CORPORAL 64037.86
KADER JEREMY NEAL DETECTIVE 64234.58
YANG ANDREA M COORDINATOR-COLLECTIONS 65032.17
DAVIS JEREMY M DEPUTY 59810.37
KESSLER GLORIA ELIZABETH PROGRAM DIRECTOR-MENT HLT35961.46
GARNER DANIEL PRESTON DETECTIVE 60925.5
RAMSAY MASON A COORDINATOR-SPORTS FACIL 59043.83
JACKSON MICHAEL A SERGEANT 58198.59
SIMPSON DENNY REX DEPUTY-BAILIFF 64087.06
DUNN BRIAN J INVESTIGATOR II 52171.24
BASS LORI LEANNE ADM ASSISTANT II 64624.37
ABDELBAKY MOAMEN MOHAMED DEPUTY-PATROL 64351.4
HOPPER JASON C CORPORAL 65977.23
HERNANDEZ REGINALD R CT LIAISON OFF/PSI 65998.99
DAVIS-WELLS ROBIN A CT LIAISON OFF/PSI 58985.1
SULLIVENT CHARLES DETECTIVE 60255.5
DEWEY JON ALLEN DEPUTY-PATROL 63108.3
FAUSEK JUSTIN SCOTT DIRECTOR-SPRING CREEK NAT57312.5
MURATORRI MICHAEL JON DEPUTY-DETENTION 63549.89
REED DARRELL HENRY DESIGNATED REP III 62498.8
TUNSTALL JAROD THOMAS CORPORAL-CONSTABLE 57276.5
SHERLOCK STACY LEE DETECTIVE 60371.17
LEWIS AMY LYNNETTE SUPERVISOR 57960.96
THOMPSON CHARLES W DEPUTY-BAILIFF 60882.87
HATCHLEY CHARLOTTE ELAINE ADMIN MANAGER I 59636.49
BULLINGER JESSE R DEPUTY-CONSTABLE 57917.32
RICHARDS JR WELDON D INVESTIGATOR-CR SCENE 58673.64
HOLDEN DAVID L INVESTIGATOR-CR SCENE 54961.82
ELIZONDO ROY ENVIRONMENTAL INVEST I 62295.44
JOHNSON ADAM BLAKE DEPUTY-PATROL 55354.6
HICKEY RICHARD JAMES DEPUTY-DETENTION 63884.19
LOZANO AARON KEITH DEPUTY-BAILIFF 60859.8
TARAS PAMELA J SR CONTRACT ADMIN 62436.76
SPAULDING SHERRY A ADM ASSISTANT II 20478.83
GALCZYNSKI ANGELICA MARIE INVESTIGATOR-CR SCENE 62320.63
LOWE JR HENRY C DEPUTY-PATROL 58478.14
JONES MICHAEL RAY DEPUTY-BAILIFF 60259.98
HERZOG JR GEORGE M SR FOREMAN 55564.74
FRANKENFIELD LAURIE DENISE DEPUTY DIRECTOR 1173.85
DEWALT CLEGG E ADMIN MANAGER I 63087.3
WILSON SHARON K ADMIN MANAGER I 63087.3
BOHUSLAV JUDITH M ADMIN MANAGER I 63087.3
BURNETT JR BILLY LEROY DEPUTY-CONSTABLE 58251.73
BLAIR DEE ANN ADM ASSISTANT II 61916.9
MELLON ASHLEY M CORPORAL 57566.2
PENA EVA LOELIA MANAGER-RESEARCH TAX 62791.7
BIBLE JR DARWIN DALE DEPUTY-PATROL 63129.16
WRIGHT JODY L ADM ASSISTANT II 60848.24
PROVENZANO KENNETH JOSEPH DEPUTY 60150.21
DECUIR CHRISTOPHER SIMON SR FOREMAN 61199.2
PRADO ERIC LEE INVESTIGATOR I 51407.88
DRAKE ANSON O DEPUTY 62286.4
ISAACKS KEVIN SCOTT SUPERVISOR-FLEET 61539.64
LECK ERRETT C CORPORAL 55051.2
CROSS MICHAEL AARON DEPUTY 59292.72
MEEKS LISA S JUVENILE PROB OFFICER 61658.92
WELCH JARRED R FIXED ASSET AUDITOR 62485.85
CRANDELL BRAD D DEPUTY 58376.2
LAMPHIER AARON M DETECTIVE 57425.95
COMUNALE MICHELLE COOK COORDINATOR II-FACILITIES59680.61
WALKER JONATHAN A DEPUTY 58354.41
VANMEETEREN JEFFERY S MECHANIC III 64976.64
VANCE AMANDA ELIZABETH GRANTS REPORTING ACCOUNT 61343.92
BAXTER III THOMAS HAROLD INVESTIGATOR-ARSON 59195.1
KLOVENSKY VICKI T ADMIN MANAGER II 62159.77
ESSENPREIS DANA DARLENE ADMIN MANAGER I 57476.82
BOSTICK PAUL ANTHONY DEPUTY-CONSTABLE 60758.13
SELF CRYSTAL N LEGAL ASST III 61656.96
SMARK DANA FAYE DETECTIVE 57278.27
AGUILAR BRIAN CHRISTOPHER DEPUTY-PATROL 58324.15
WALKER STEPHEN LINSEY MASTER PLUMBER 57690.45
CURRY CLINT E DEPUTY 57723.64
VINSON BRITTANY JNAE ADMIN MANAGER I 63424.89
RAUEN RAYMOND J DEPUTY-CONSTABLE 60735.06
SALAZAR RANDALL SCOTT DEPUTY-PATROL 57958.59
BOUDREAUX III ADOLPH GEORGE DEPUTY-CONSTABLE 64077.92
STONE KYLE EDWARD DEPUTY 54474.24
CROSBY CHANDRA LYNN OFFICER-COMM SUPERVISION 54532.81
ROWELL TAMMY L DEPUTY-BAILIFF 60758.13
SHETSKY CANDICE LEIGH SUPERVISOR 43253.5
WATERS RUSSELL STACEY DEPUTY-DETENTION 62165.36
RUSTAM SHARON YANGER ATTORNEY II 61989.68
WILSON MATHEW T BRANCH MANAGER-LIBRARY 61188.55
RILEY DEANNE FREE ADMIN MANAGER I 68783.55
PRATT ELVIRA LYNN BRANCH MANAGER-LIBRARY 61188.55
COMBS JONATHAN CHASE DEPUTY 54348.09
GREEN-WALLACE MICHELLE K ADMIN MANAGER I 53128.31
LOPEZ BRANDIE D ADMIN MANAGER I 61073.39
MARTIN SCOTT WAYNE DEPUTY 59419.38
DZIERLENGA DONNA W BRANCH MANAGER-LIBRARY 59517.69
SMITH THOMAS J DEPUTY 57749.59
HAMMONS JASON EARL DETECTIVE 62051.06
TAYLOR ELAINE DIANE BRANCH MANAGER-LIBRARY 59533.08
STANLEY HARRY BRIAN ADMIN MANAGER I 60812.58
HIGHTOWER NIKITA C SUPERVISOR 48966.23
WESSELS II ROBERT D SUPERVISOR 48050.23
LUMPKIN JOHN G DEPUTY-DETENTION 58951.24
FAGAN APRIL MICHELLE ADMIN MANAGER I 49761.89
BARRETT BOB DEPUTY-CONSTABLE 60408.1
WADE TRACY V DEPUTY-BAILIFF 70680.25
ESPINOSA ROBERTO G CORPORAL-CONSTABLE 58030.07
LOTHMAN PAUL EDWIN LIBRARIAN III 62158.69
WELCH KENNETH RODNEY CORPORAL-CONSTABLE 58890.37
SURGERS JUANITA L ADMIN MANAGER I 60595.19
MCCAFFREY III WAYNE G DEPUTY-CONSTABLE 57487.78
WEATHERFORD DAWSON BOWERS DEPUTY-BAILIFF 65171.91
WILLIAMS JEFFREY EDWARD FIRE INSPECTOR 59561.1
WILSON KIMBERLY HANCHEY ADMIN MANAGER I 60473.82
BAGWELL JAMES ROBERT INVESTIGATOR-ARSON 59195.1
CHRISTENSEN KIMBERLY A DEPUTY 57974.48
DALHAUS NYLA SUE DESIGNATED REP II 60178.22
GALLAGHER PATRICK SERGEANT 58346.2
FRUGE JR GARY ALAN DEPUTY 58759.34
SANGUEDOLCE DOUGLAS JAMES FIRE INSPECTOR 59222.1
AZWELL CHRISTOPHER H DEPUTY 61498.27
DURRENBERGER JEFFERY DEPUTY 55148.93
SLATTER LANDON P CORPORAL 57657.68
WIDENER CULLEN B MECHANIC III 58032.6
MILES SETH CATO ENVIRONMENTAL INVEST I 56829.79
JOBE DYLAN N DEPUTY-PATROL 58889.86
ACREMAN JOANN SYS ADMIN/DATA COORD JUV 59788.49
REYES HEATHER LAUREN ADMIN MANAGER I 58238.5
ACOSTA ADAM ALBERT INVESTIGATOR II 58448.84
SAUR TAWANNA RANAE ADMIN MANAGER I 59619.12
EMSHOFF LISA DIANE SUPERVISOR-PROBATION 59651.75
YANEZ CARRIE JACOBS SUPERVISOR-PROBATION 59651.75
HOLLAN ELIZABETH A DEPUTY 57815.95
ESTRADA HECTOR RACIEL DEPUTY 49593.2
PARKER JOSHUA GLEN DEPUTY 54629.08
HENDERSON DEREK CRAIG SUPERVISOR-PROBATION 58504.95
EASTERLING RANDI LYNN COORDINATOR, PROBATE 59475.09
LEDBETTER SANDRA KAYE COORDINATOR, PROBATE 59475.09
VEITH JR BRETT MORGAN SERGEANT 57815.95
PHELAN BRADLEY SHANE DEPUTY-DETENTION 56920.96
BROWN JOSHUA CLAYTON INVESTIGATOR I 56674.7
BOEREMA TIMOTHY J DEPUTY-PATROL 57265.49
ASHMORE RICHARD R DEPUTY 57778.84
BOWERING STEPHEN P OPERATIONS SPECIALIST III59171.13
GARDNER WENDY KAY CT LIAISON OFF/PSI 48609.14
ARNOLD CORY HOYT INVESTIGATOR II 56884.29
BARTH JR LLOYD GENE MASTER AC 55393.94
EISENMENGER JACOB J DEPUTY 54808.59
NICHOLS TAYLOR ELAINE MEDICOLEGAL DEATH INVEST 48369.32
UTLEY AARON R DEPUTY 57906.54
FAUGHT RICHARD L DEPUTY-CONSTABLE 58228.65
LANE SHELLY D REFERENCE LIBRARIAN 59006.88
HARPER LAURA V COORDINATOR-CHILD/YOUTH 58987.73
SUMNER DAWN M CT LIAISON OFF/PSI 57692.85
BAILEY JR JOSEPH ANTHONY SHIFT SUPERVISOR-JUV 58504.95
THOMPSON MICHAEL D OPERATOR III 57248.49
BUTLER EVELYN MARIE ADMIN MANAGER I 58921.65
BAILEY DEBRA C ADM ASSISTANT I 47551.92
BEATTY SHAWN MICHAEL DEPUTY-PATROL 60170.44
MITTAG BRYAN DOUGLAS DEPUTY 56618.6
DAVIDSON JASON K DETECTIVE 53308.32
ALFORD KELLIE E SUPERVISOR-ACCOUNTING 58765.22
FENSKE LANCE ANDREW SHIFT SUPERVISOR-JUV 58504.95
TREVINO DOMINIC DEPUTY-PATROL 25123.64
VASQUEZ ERIN ELIZABETH DEPUTY-PATROL 53732.13
WHITE ARLEN DAVID DEPUTY 57658.84
ALLEN STEVE DANIEL BUS SYS COORD II 57792.38
ZAVORSKI NICHOLAS R SERGEANT-PATROL 57815.95
MITCHELL JR JACKIE RAY DEPUTY-BAILIFF 55584.98
WILSON KRISTIN E OFFICER-COMM SUPERVISION 57681.72
CHRISTIANSEN KELLIE ANNE DEPUTY-PATROL 54276.83
HARVEY TINA LOUISE DEPUTY 32949.04
JAMIESON CHAD RAY SUPERVISOR-JAIL MAINT 55231.22
BOOHER ALLEN T DEPUTY-CONSTABLE 55670.79
O'CONNOR BRODERICK JEFFREY DETECTIVE 54171.02
RANKIN PAULETTE M OFFICER-COMM SUPERVISION 57692.84
MCGAULEY CHRISTOPHER JAMES OFFICER-COMM SUPERVISION 57692.84
BLUFORD LATISA D OFFICER-COMM SUPERVISION 57691.71
RIVETTE CHARLES T DEPUTY-BAILIFF 55282.62
MOORE KENNETH MASTER ELECTRICIAN 59745.47
MATHIS RYAN LOUIS DEPUTY-PATROL 52129.06
PEARSON FRANK C DEPUTY-PATROL 51611.71
MCDONALD JR STEVEN EARL DEPUTY-PATROL 36850.85
SQUIER STEVEN WADE DEPUTY 55305.69
CHERRY PATRICK SHANNON DEPUTY-PATROL 54579.22
DAVIS KIMBERLY ANNE CIVILIAN DETENT SERGEANT 51411.04
BROWNELL LAURA LEE BRANCH MANAGER-LIBRARY 57109.21
BURK JUSTIN TYLER DEPUTY 49691.8
HALL STEPHANIE JEAN DEPUTY-DETENTION 57605.77
HONS ALEXANDER MICHAEL DEPUTY-PATROL 50505.19
MCCROREY SHERRY ADM ASSISTANT I 57635.14
RUNNELS MICHAEL WILLIAM DEPUTY-PATROL 54791.65
WIESE MATTHEW DEWAYNE DEPUTY-CONSTABLE 57005.68
CULLEN AMY LYNN SUPERVISOR-PROBATION 57231.35
ANDERSON KIMBERLY MARIE CIVILIAN DETENT SERGEANT 51228.9
WHITNEY TONNIE MACHELLE COURT COORDINATOR I 57696.9
BURNAMAN CARL MECHANIC III 54269.58
FAIN CORNELIA TELECOM RECORDS SPECIAL 52954.5
OLSZOWY SYLVIA CRUZ ADM ASSISTANT II 57433.68
GOSS-JOHNSON DEVERY PAGE COORDINATOR-OUTREACH 57566.9
MARTINEZ KAREN A DEPUTY 55056.88
EVANS KARA LEE ADMIN MANAGER I 57354.1
SAVAGE DANIEL DUSTIN SERGEANT 53220.78
PARKS TIMOTHY H COURT COORDINATOR I 57390.78
SMITH LAURIE GAYLE SR COURT DIV OFFICER 57390.24
MACARENO MIGUEL MAINTENANCE TECH III 56936.59
HUNT KELLEY M LIBRARIAN II 57367.86
KLINK STEPHAN EDWIN OPERATOR III 53960.01
JONES RYAN SCOTT DEPUTY 53999.8
RICHARDSON II GARY W DEPUTY-DETENTION 52296.88
GONZALES IRVING FERNANDO SHIFT SUPERVISOR-JUV 48966.97
ECKERT STEPHANIE LYNN GRANTS REPORTING ACCOUNT 61479.83
BADEAUX CRYSTAL M CIVILIAN DETENT SERGEANT 52661.84
WALLACE CHRISTINA MICHELLE OFFICER-COMM SUPERVISION 57311.42
COOK DANA A MANAGER-COLLECTIONS TAX 54729.5
CHAPIN BRENDA J HR SPECIALIST ADULT PRO 52219.65
HORVATH JENNIFER M DEPUTY-BAILIFF 54338.93
WIGLE JENNIFER A LIBRARIAN III 55406.98
STEPHENS JR SIDNEY LOUIS OPERATIONS SPECIALIST III55688.92
HASEK DAYNA R COURT COORDINATOR I 56980.02
AARON MATTHEW ALLEN DEPUTY 54184.52
WILSON AMBER RAE DEPUTY-DETENTION 57879.71
WINFORD ZACHARY ROBERT DEPUTY 52955.21
DOWELL JR ROBERT C DEPUTY 50105.52
JOHNSON CHARLES R DESIGNATED REP I 54784.08
DIETRICH JR MICHAEL ROY COMM SPEC/RADIO TECH II 63239.86
SMITH CARL J REFERENCE LIBRARIAN 56628.32
JORDAN JOHNATHAN WAYNE DEPUTY 52631.63
TURNER JENNIFER CAROL CT LIAISON OFF/PSI 48772.79
WEST COURTNEY SQUYRES JUVENILE PROB OFFICER 56334.33
STROZIER TERRI JEAN ADM ASSISTANT I 54574.47
SNOE ROBERT LOUIS OPERATOR III 54931.6
WOLF KEVIN SCOTT DEPUTY-CONSTABLE 50481.93
WERNER PATRICIA C ADM ASSISTANT II 56211.07
LEE EILEEN MARY REFERENCE LIBRARIAN 55835.96
MCKEE CODY A DEPUTY 51784.46
STEVENSON RAYMEL JERMON FOREMAN 39498.81
GOLSBY AMBER M OFFICER-COMM SUPERVISION 52254.3
ISBELL JOHN PERRY MECHANIC II 53539.4
LEE DEBORAH LYNN MANAGER-QUALITY CONTROL 58626.21
VERCHER ZACHARY JOSEPH DEPUTY 48929.96
HINES YVONNE RAMSEY COORDINATOR-FACILITIES 56068.13
FRITSCHEL-MANOLOVITZ AMBER NICOLETTE LIBRARIAN III 52907.89
WROTEN JOSHUA ADAM DEPUTY-DETENTION 53055.33
LASALLE DAVID ALEXIS DEPUTY 54759.92
ERICKSON JACOB SUTHER DEPUTY 51633.21
VORIS CHRISTOPHER GARNER DEPUTY 54690.94
DAY AARON JOSEPH DEPUTY-PATROL 54486.38
DIETRICH MICHAEL ROY COMM SPEC/RADIO TECH II 57139.82
JOHNSON CLAUDETTE DENISE LEGAL ASST III 51786.55
STEIN RICHARD ALLEN DEPUTY 51787.89
IRVINE CHRISTOPHER A DEPUTY 55695.52
ERICKSON MELVIN ADOLF MECHANIC III 50494.77
DEVILLE KARENA L BRANCH MGR-TAX ASSESSOR 55587.51
BLACKWELDER AMY NICOLE DEPUTY 49204.13
HEIMER JENNIFER RENEE ASST FINANCE MANAGER 48635.77
GIBSON PAMELA JEAN DISPATCHER 56581.9
MAYES JR WILLIE LEE DEPUTY 52057.91
REED JAMES PATRICK MAINTENANCE TECH III 52431.62
BURNETT MICHAEL CHARLES DEPUTY 49739.97
KENNELLY BRAD ALLEN DEPUTY-CONSTABLE 54603.63
LEE MICHAEL DAVID DETECTIVE 48879.6
BOWERS CHAD ALLAN DEPUTY-PATROL 46816.96
CRABTREE BOYD L DEPUTY-CONSTABLE 53649.19
COPELAND BRADY D FOREMAN 53007.99
BRISCOE KARIE LYNN MANAGER-NATURE CENTER 52212.56
COMPTON JOHN G MECHANIC III 48523.05
STILLEY RUSSELL T OFFICER-COMM SUPERVISION 54418.42
ACKLEY KENNETH R FOREMAN 45284.34
VILLANUEVA CELIA ISABEL OFFICER-COMM SUPERVISION 47835.46
EPPERSON T PHILLIP DEPUTY-PATROL 58441.93
LAWRENCE JAMES EDWARD SHIFT SUPERVISOR-JUV 55153.55
WASHINGTON JOMO KENYATTA DEPUTY-CONSTABLE 50103.98
SMITH KEVIN RAY MAINTENANCE TECH III 54279.51
JANKE KONRAD ALEKSEI DEPUTY-PATROL 54325.39
THOMAS STEVEN RAY DEPUTY 50120.48
MANN JR CARLTON H MAINTENANCE TECH III 56388.89
WAGNER ERIC P DEPUTY 55678.12
LEPPO CHRISTOPHER M COORDINATOR-FINANCE 54917.07
PARDUE KIMBERLY KAY CIVILIAN DETENT SERGEANT 49660.42
SMITH JR JAMES CALVIN OPERATOR III 48635.14
BUCKS KAYCE JEAN ADMIN MANAGER II 44890.07
NEIDINGER ANNE PATRICIA REFERENCE LIBRARIAN 54888.16
DAVIS FELICITY L ADMIN MANAGER I 51888.99
LOGAN JOHNATHAN SEVERO DEPUTY 49432.61
RICHEY RICKY SHELDON DEPUTY-DETENTION 54899.72
HOLMES JR EDDIE RAY DEPUTY-BAILIFF 54276.83
FLOWERS BENITA LEONA COORD-SHIFT/DISPATCH 52954.5
SCHUESSLER KIMBERLY ANN HR SPECIALIST II 52933.04
HUERTA MIRIAM FLORES OFFICE SUPERVISOR II 54750.06
PHAM SOPHIA LIBRARIAN II 52142.75
GLASSEL DOUGLAS R FOREMAN 53713.95
MOORE SANDRA HORN ADM ASSISTANT II 54677.51
BROWN JONEATTA ANN DEPUTY-PATROL 55225.5
NICHOLS BENJAMIN WALTER DEPUTY-DETENTION 51695.58
WILSON MARY OFFICE SUPERVISOR II 51958.32
FLEMING BRIAN H DEPUTY-PATROL 49941.2
KING TERESA LAVERN MANAGER-VTD 54521.35
WRIGHT ADAM JOSEPH MAINTENANCE TECH III 54197.58
SCOTT PHILIP H FOREMAN 50179.73
LESTER ANDREEA KOVACS CONSTRUCTION PROJ COORD 54296.95
GARCIA JR ROBIN DEPUTY-PATROL 40563.06
LAWSON TRAVIS DWAYNE DEPUTY 52190.06
FIELDS LESLIE A COORDINATOR-PAYROLL 44401.07
HACKETT MARY R REFERENCE LIBRARIAN 54287.51
MAST EILEEN ELIZABETH BRANCH MGR-TAX ASSESSOR 54472.28
JACKSON TINA MARIE BRANCH MGR-TAX ASSESSOR 54171
WILLIS VICKI COON BRANCH MGR-TAX ASSESSOR 54171
HARTMAN DEANNA G ADM ASSISTANT II 53952.86
MEINKOWSKY JAMIE LEIGH RISK ANALYST 52892.31
ST JOHN SCOTT A DEPUTY 50901.25
PETERSON TERESA EDDINGS DEPUTY-DETENTION 49657.48
MORENO DANA MARIE RISK ANALYST 50895.93
BRUMMETT COREY V DEPUTY 49633.44
PENA MELODY MICHELLE LEGAL ASSISTANT II 52851.35
PANKRATZ JORDAN MORRIS DEPUTY-PATROL 49666.87
DESANTIS MARY OLIVA REFERENCE LIBRARIAN 53909.65
ORTEGO DESTINY MICHELLE OFFICER-COMM SUPERVISION 47057.56
GILBERT SHAWN E DEPUTY-CONSTABLE 49775.59
SMITH BARBARA EDELL ADM ASSISTANT I 51547.54
HAYDEN JENNIFER LYNN CLERK II 31850.12
OCHOA JAVIER EDUARDO DEPUTY-PATROL 51163.32
LAMBERT III THOMAS EDWARD DETECTIVE 51930.49
REAVES PATRICIA LEE BAIL BOND ASST/DEP TREAS 43847.35
POORMAN JASON MATTHEW DEPUTY 47236.33
HALL TYLER J DEPUTY 49025.24
FRANCIS JAMES L DEPUTY-DETENTION 52561.63
KETTLER JENNIFER A DISPATCHER 55493.61
HOFFMAN RONALD E OPERATOR II 49381.15
SWEAT PATRICK L DEPUTY-CONSTABLE 4589.01
ZAPF RILEY R DEPUTY 51347.51
PIERCE KIM MARIE COORDINATOR-VOLUNTEERS 53558.76
LOPEZ-CARPENTER PAUL A DEPUTY 49945.43
DAY PAULA RENEE ELECTIONS MANAGER 59890.4
MORALES JOHANNA PINTO TRAINER-DISPATCH 54050.96
AGUIRRE ALFREDO DEPUTY 49295.52
PARK AMBER D COORDINATOR, PROBATE 53423.1
WRIGHT JESSICA DAWN SUPV-PROPERTY & EVIDENCE 49451.1
DAVIS JEREMY KEITH DEPUTY-CONSTABLE 48866.48
CHUMLEY MICHAEL DENNIS COMM SPEC/RADIO TECH II 56523.94
VARGAS III ROGELIO DEPUTY-PATROL 38964.37
TOLIVER JR MAX JOSEPH DETECTIVE 49722.25
FRISINA ANTHONY NICO DETECTIVE 49496.78
RODGERS JACOB STEVEN DEPUTY 40582.48
SATTERFIELD JOHN R MAINTENANCE TECH III 52237.41
LEE KEVIN WAYNE OPERATOR III 53074.33
DELUISH RHONDA JEAN ADM ASSISTANT I 53198.43
HOLLEN CHRISTINA MARIE DEPUTY-PATROL 38091.9
BENWAY NATASHA D REFERENCE LIBRARIAN 53173.08
MOORE JOANNE LINNEY ADMIN MANAGER I 46801.36
RUPERT ENRIQUE I DEPUTY-CONSTABLE 49294.31
FRANKLIN ANGELA MARIE LEGAL ASST III 49372.12
BACHMANN JOSEPH PETER MAINTENANCE TECH III 50623.06
WALKER DEBORAH A BOOKKEEPER 53091.09
WATSON LAURIE A COURT COORDINATOR I 48422.7
SWENSON MARTIN R REFERENCE LIBRARIAN 53052.79
LACKEY JR JEFFERY TERRELL DEPUTY-PATROL 51648.8
NICHOLS AMY S REFERENCE LIBRARIAN 52964.32
RODRIGUEZ JACQUELYN BERNICE COURT CLERK IV 54016.07
MILLER MELISA A CLERK IV 57643.77
BAGWELL LAURIE KATHERINE CORPORAL-CONSTABLE 50224.1
MACIAS LUIS DEPUTY 49233.15
ARNOLD CHRISTOPHER TODD DEPUTY-PATROL 52282.89
WOMACK DEBORAH TURLEY COURT COORDINATOR II 52463.17
OSBURN EMILY S REFERENCE LIBRARIAN 52616.4
TUCKER LAVONNE REFERENCE LIBRARIAN 52609.66
SUTTON JOHN RICHARD TRAINING COORD-JUV 47262.95
ROLLINS WILLIAM WAYNE DEPUTY 49609.67
THOMPSON KAREN L ASST VETERANS SERV OFF 52523.89
ASHTON STEPHANIE RENEE COURT COORDINATOR I 41819.69
SCOTT ROWDY EMIL MECHANIC II 46735.2
FORLANO SARA MARIA TECH/PROCEDURE WRITER 55311.78
SAVAGE RYAN WILLIAM DEPUTY-BAILIFF 50028.47
DERBY DANIEL SCOTT DEPUTY 49295.52
COLEMAN WILLIAM MONROE MAINTENANCE TECH III 51298.73
BINGHAM SUSAN ADM ASSISTANT I 44100.15
GREENE JACQUELINE LEE REFERENCE LIBRARIAN 52288.7
SHARMAN II WILLIAM JOSEPH DEPUTY 50854.99
BRASSEUX BETTY SUSAN REFERENCE LIBRARIAN 52253.37
VANDERHARST TOMMY ALLEN MAINTENANCE TECH III 56105.8
PACE JR JAMES EARL OPERATOR III 51048.75
JAMES CATHERINE ANN OFFICER-COMM SUPERVISION 48525.26
PITTMON DOYLE LOGAN DEPUTY-PATROL 52632.4
GOMEZ AMY RACHELLE RISK ANALYST 48444.27
SOCKWELL LANCE JASON MAINTENANCE TECH III 49580.05
DUBOIS SUZANNE SMITH INTERNAL AUDIT LEAD 44279.24
LANGSTON JR HENRY WARREN DEPUTY-PATROL 49187.69
CURTIS II JAMES DALE OPERATIONS SPECIALIST III51826.15
SANGSTER DANELL DEPUTY-DETENTION 49231.68
FORMAN CHRISTOPHER MARTIN DEPUTY-PATROL 48657.43
ST CLAIR CATHERINE ADM ASSISTANT II 51910.3
SPENCER LINDSAY D LIBRARIAN II 49753.91
CLIFTON CLINTON EDWARD DEPUTY-DETENTION 50204.4
CANTU JR FELIX DETECTIVE 46910.86
HALL SHAROLYN GRACE CT LIAISON OFF/PSI 47493.18
MARTIN CALVIN LACOREY OFFICER-COMM SUPERVISION 46034.59
JOHNSON JAMES R OPERATOR II 42819.05
WALTERBACH TAMMIE RENE HR SPECIALIST I 48089.46
SNIDER DAVID L DEPUTY-DETENTION 50569.05
PIERCE CHRISSY LOUISE LEGAL ASSISTANT II 51686.85
INTROLIGATOR SARAH JANE LEGAL ASSISTANT II 53080.39
MERICLE SHERI RENE LEGAL ASSISTANT II 51686.85
MILLER PATRICIA JEAN LEGAL ASSISTANT II 51626.84
FEMEA ERIN MICHELLE LEGAL ASSISTANT II 48044.51
BERRY IVY L LEGAL ASSISTANT II 46468.52
SPEAKMON LYNDSEE LEIGH LEGAL ASSISTANT II 36245.43
ADAMS SARA KATHERINE REFERENCE LIBRARIAN 51607.69
BRITE REBECCA CLAIRE ADM ASSISTANT II 48069.98
VEITH MATHEW E MAINTENANCE TECH III 48711.25
BOURNE JEREMIAH DEPUTY 57785.68
WROSKI ALEXANDER ROBERT DEPUTY-PATROL 35566.51
TERRELL STEVEN WAYNE DEPUTY-CONSTABLE 27654.43
HUMPHREY ALONZO S OFFICER-COMM SUPERVISION 42009.77
RUPERT ILDA MARTINEZ COORD-VICTIM ASSIST 51389.13
COROIESCU STEPHANIE DAWN DEPUTY-PATROL 51731.83
BROWN MARY E ADM ASSISTANT I 50960.66
MEDINA ANNA MARIE ADM ASSISTANT I 51394.08
YANCY ROY AHMAD OFFICE SUPERVISOR I 51393.81
LEWIS CLEVELAND A MAINTENANCE TECH III 51755.15
HANISEE JANE M COORD-VICTIM ASSIST 46243.09
FULLEN JR MARK ANTHONY MAINTENANCE TECH III 14452.6
ORR JOSHUA WILLIAM DEPUTY-CONSTABLE 49734.41
SWETNAM DAVID WILLIAM DEPUTY-CONSTABLE 49900.87
SMALLEY JR BOBBY MONROE DEPUTY-CONSTABLE 29480.72
OLSEN BRIAN D DEPUTY-PATROL 49233.15
CAMARILLO JOCELLYN MARLEN COORD-VICTIM ASSIST 52691.7
BOWEN JOHN JOEL SIGNAL TECHNICIAN I 47120.97
LOWERY CODY REID DEPUTY 46910.86
GARDNER DENISE D COMPUTER ANALYST I 51168.6
MCCROREY CLAYTON T OPERATOR III 50743.67
LAMENDOLA SUSAN MARIE SENIOR BUYER 51072.59
GUAJARDO SHERRY LYNN OFFICER-COMM SUPERVISION 36811.5
HUNTER JOSHUA PAUL DEPUTY-PATROL 49280.67
HAYDEN JERRY SUE ADM ASSISTANT I 51030.78
YOW MICHAEL CHRISTOPHER LYN DEPUTY 49263.15
VELA MELISSA ADM ASSISTANT II 44497.99
INGLE ROBIN LYNN COLLECTION SUPERVISOR 50895.39
FREY PHILLIP EDWARD DEPUTY 47261.16
FISHER III EDWARD C DEPUTY 46943.38
CUEVAS ARISTEO MAINTENANCE TECH II 47674.15
MITCHELL MICAELLA MONA COUNSELOR 51462.58
KORTLANG JR ROBERT J MECHANIC III 50286.78
SIGNORELLI PAMELA FULLER COORDINATOR II-FACILITIES51978.4
BRIDGES SEAN R DEPUTY-CONSTABLE 48261.84
CALHOUN ADAM B DEPUTY 46780.8
MANNING NURAHDA D DEPUTY 47687.77
MCCLINTOCK RYAN JAMES DEPUTY 47268.53
CASTLEBERRY CATHERINE JEAN OFFICER-COMM SUPERVISION 47086.14
RASBERRY MEGAN RENE ADM ASSISTANT I 46909.15
PANGARAKIS PAIGE DAMARA ADM ASSISTANT II 55371.47
MATHENY COURTNEY LYNN OFFICER-COMM SUPERVISION 39084.84
LEIVA AMANDA MARINA REFERENCE LIBRARIAN 50502.96
HUERTA MARIA SYLVIA REFERENCE LIBRARIAN 50502.96
SENN ANDREW LAWRENCE DEPUTY 46780.8
MEDINA ERIC JAMES DEPUTY-PATROL 38793.67
LANNING CHRISTOPHER EUGENE OPERATOR III 66534.44
SMITH CHRISTOPHER L MAINTENANCE TECH III 7225.84
LEE STEPHANIE MARIE DEPUTY-PATROL 47528.66
BIGGERSTAFF TERRA CRYSTAL CT LIAISON OFF/PSI 44705.95
FLEMING JR ALLEN C FOREMAN 45701.08
DURRENBERGER TANYA REBECCA ADM ASSISTANT I 49896.93
KELMAN DAVID AARON DEPUTY 47786.09
HOLCOMB TRENT DEPUTY 52228.69
BAINES BRANDON C DEPUTY-DETENTION 49233.16
COOKE NICHOLAS TYLER DEPUTY 46780.8
DAVIS ELECHIA SUPERINTENDENT 41115.2
TAYLOR CHRISTOPHER LEE DEPUTY-CONSTABLE 22657.89
BAKER MELISSA A COORDINATOR-PROGRAMS 56029.57
CAIN SCOTT E COORDINATOR-PLATS 50106.49
COLDIRON JAMES K DEPUTY-CONSTABLE 2427.82
OHAGAN PATRICIA ANN LEGAL ASSISTANT II 50028.59
KEITH SHAWN MARIE COUNSELOR 43771.18
KEETON STEPHANIE ELIZABETH MANAGER-INVENTORY/QA 49701.39
LUNSFORD JACQUALINE ANN ADM ASSISTANT I 49896.93
MCGEE LLOYD WESLEY DEPUTY-CONSTABLE 49233.42
RAMIREZ TINA A ADM ASSISTANT II 50548.85
PORTER III THOMAS JOSEPH DEPUTY 47301.04
TRAYLOR PAMELA G COORD-VICTIM ASSIST 56263.13
KOVACS BRIAN SCOTT DEPUTY-BAILIFF 47073.44
BONNER ROSEMARY BENNETTE NURSE (LVN) 50021.53
ANSLEY CATHY L COURT CLERK II 80933.93
INGRAM JOSEPH P COUNSELOR 37759.8
KILLINGSWORTH DIANNE Y COURT CLERK IV 52278.03
AUFILL LISA MICHELLE COURT CLERK IV 49695.46
WHEELER STACIE FOSTER OFFICE SUPERVISOR I 49688.44
REITZEL CALEB JOSHUA DEPUTY-CONSTABLE 46772.08
JOFFRION KELLY MARIE DISPATCHER 51137.31
OCHOA III PRUDENCIO DEPUTY 28483.58
DYESS JAMES PAUL MAINTENANCE TECH III 49452.44
GARCIA MARITZA JAIL LIAISON/COMPL MONITR46778.76
HOOVER BETH A OFFICER-COMM SUPERVISION 42043.76
WILLIAMS SHIRLEY G COORD-VICTIM ASSIST 49513.13
DANA AMBER A COORD-VICTIM ASSIST 49397.63
MARIN MICHELLE G REFERENCE LIBRARIAN 49512.59
CAMMACK NOEL A REFERENCE LIBRARIAN 49512.59
GREGORY JOHN CHRISTOPHER DEPUTY-DETENTION 50670.73
SIMPSON RYAN STERLING SERGEANT CONSTABLE 46771.55
HARDIN MARLON K OPERATOR III 49432
CHRISTOPHER III GERALD BRONSON DEPUTY-CONSTABLE 18457.97
CAMPOS STEVEN WAYNE DEPUTY 47373.09
PILKINGTON RUTHIE FAY DISPATCHER 46565.41
TOAL KIMBERLY CHERI FINANCE ASSISTANT 46106.71
KIRBY DANIEL PHILIP DEPUTY 49582.56
ROBERTS CHRISTINA MARIE DISPATCHER 50638.51
RANDALL ALEXANDER JOHN DEPUTY-CONSTABLE 43597.87
GRANADO CRYSTAL P RISK ANALYST 46510.28
ASHCRAFT JAMES DAVID OPERATOR III 47683.7
FREEMAN JEREMY J DEPUTY-DETENTION 46780.81
SWIMMER CRYSTAL GAYLE REFERENCE LIBRARIAN 33967.55
VARGAS-SANCHEZ EULICES MAINTENANCE TECH II 44883.02
DAVIS TERRY LEE DEPUTY 47040.92
ABRIGHT AMANDA MICHELLE REFERENCE LIBRARIAN 49149.29
MONTES ALEXIS ELIAS DEPUTY-DETENTION 49422.89
CASTANEDA BIANCA Y RISK ANALYST 26499.56
HENDERSON JODELLE N RESEARCH ANALYST 49554.44
WOLFF THOMAS A DEPUTY-CONSTABLE 36830.26
SISSON CAMBI ANN OFFICER-COMM SUPERVISION 37858.85
WALKER GARVIE ALTON MAINTENANCE TECH III 46131.97
RICHARDSON NOAH A OPERATIONS SPECIALIST III47012.39
MILLER MATTHEW JAMES ASSIST SUPV-JUV PROB 46521.13
CLARK BRIAN WILLIAM DEPUTY-DETENTION 47170.98
KOZUB LESLIE ASSISTANT BRANCH MANAGER 46050.61
HENNIGAN SONYA M ASSISTANT BRANCH MANAGER 46050.61
RIZZO BONNIE JANE ASSISTANT BRANCH MANAGER 46050.61
WALTERS DONNA HALL COURT CLERK IV 49099.67
PAYNE PAMALAN GAIL OFFICE SUPERVISOR I 49066.76
GRIMES KELLY LETH ANN REMITTANCE PROCESS SUPV 43336.8
YOUNG TAMARA E COORD-VICTIM ASSIST 49068.18
TAYLOR BURDETTE WINFIELD DEPUTY 46771.55
POWELL KELEN RAY DEPUTY-PATROL 48588.62
MORRIS KENNETH RAY DEPUTY 46813.81
RICKARD MOLLY WALLS OFFICER-CIVILIAN DETEN 46285.87
PADY CARMEN A DISPATCHER 47709.88
PARKER JENNIFER CATHERINE DISPATCHER 43857.57
FORD SHELBY NICOLE DEPUTY 48853.09
BERRY JR MICHAEL MERRIL DEPUTY 48114.46
JONES RYAN DONALD DEPUTY 47529.19
MOSELEY MILTON TROY DEPUTY 46771.56
ROBIN JENNIFER JAMES DISTRICT JUDGE 124982.22
SMITH MACKENZIE JOEL DEPUTY-DETENTION 47014.92
ROSE CHRISTOPHER JASON DEPUTY 46598.14
GARZA II RUDY DISPATCHER 45500.15
DEMPSEY CHRISTOPHER DAVID FOREMAN 12999.5
CARLEY JOSHUA TIMOTHY DEPUTY-CONSTABLE 19021.64
TURNER GREGORY ALAN DISPATCHER 48899.21
JAIMES MICHAEL DEPUTY-CONSTABLE 47145.48
SOLOMON JAMES DAVID DEPUTY 46771.55
POTTER TREVOR KENTION DEPUTY-CONSTABLE 46869.1
CALDERON JUANITA OFFICER-COMM SUPERVISION 50100.97
GETZIE RICKY L OPERATOR III 47859.5
TIMMONS LEAH D LEGAL ASSISTANT II 48547.03
DEYO JR BURDETTE LEROY MECHANIC III 45608.68
NICHOLS III DONALD JAMES DEPUTY-PATROL 54311.25
BUTLER JACOB MATTHEW DISPATCHER 44726.63
RYAN BRENT M DEPUTY-CONSTABLE 43354
MIDYETT PERRY L DEPUTY-CONSTABLE 22544.08
PAINTER JUSTIN W DEPUTY 46217.45
BLALOCK DEBORAH L COURT DIV OFFICER 48443.73
LINDSEY AUNDREA LEIGH ADM ASSISTANT II 48283.32
MOCK MIKE OFFICER-CIVILIAN DETEN 48087.4
CAMMACK LISA A REFERENCE LIBRARIAN 29054.56
MARTINEZ YALEXA M DEPUTY-CONSTABLE 35945.9
WAGNER VICTORIA L REFERENCE LIBRARIAN 48347.72
HINKEL JAMES BUCHANAN DEPUTY 32949.04
NEWLON KATHY JO DISPATCHER 46737.04
YATES SHAWN MICHAEL DEPUTY 39960.39
BELINOSKI THOMAS MARTIN OPERATOR II 39725.29
PIERCE JUSTIN WADE DEPUTY-PATROL 47454.38
MERLOS JONATHAN ALI DEPUTY 47112.96
STOKES RAY EDWARD JURY/STORAGE SUPERVISOR 48281.37
WILSON STACEY ELIZABETH INTERNAL AUDIT ASSNT 48147.57
GRIER CHRISTOPHER MICHAEL DISPATCHER 44826.49
COSTA JASON ANTHONY DEPUTY-CONSTABLE 19975.79
GUERRA RAUL R OPERATOR II 46673.39
BIRD COLTON DAVID DEPUTY 46598.14
MCKAY MICHAEL KEVIN OPERATOR III 44707.2
VEITH APRIL RENEE DISPATCHER 51177.93
DEAN DWAYNE MATTHEW OPERATOR III 44835.03
STANHOPE RYAN JOHN DEPUTY-PATROL 42111.85
SELF CHARLES SCOTT DEPUTY 46338.01
COLLIGNON KEVIN MICHAEL DEPUTY-PATROL 46771.55
HALEY AUTUMN LYNN FED ASSIST PROG CASE MGR 48070.46
DOUGLAS KEVIN D DEPUTY 46771.55
SINCLAIR ASHLEY ELIZABETH DISPATCHER 46897.2
PECK MAXWELL A COMPUTER ANALYST I 23083.83
SMITH BRIAN SCOTT DEPUTY-PATROL 47389.35
WESTERFIELD MALISSA MARIE DEPUTY-PATROL 47031.67
MARTINEZ LACI RENEE REFERENCE LIBRARIAN 48156.21
VINIARSKI JR KENNETH WAYNE OPERATOR III 41510.32
LEVERSTON RIACO R DEPUTY 46086.22
LARA DAWN LYNNETTE DEPUTY-PATROL 47436.54
SPARKS MICHAEL EMORY DEPUTY-PATROL 45421.02
HAYES LC TAYLOR MAINTENANCE TECH II 46450.78
MCCARTY KIMBERLEY R DISPATCHER 46800.47
RAMIREZ ABILA KRISTINA R DEPUTY-CONSTABLE 6173.41
PARCHMAN CASEY ALAN COMPUTER ANALYST I 44960.09
GREGORY JOHN ALEC FOREMAN 40748.99
KELTCH NICOLE LYNN DISPATCHER 47086.77
BLANTON III CARL ALLEN DEPUTY-PATROL 40185.46
CARNEY CRAIG ALLEN DEPUTY-DETENTION 44607.77
JOHNSON JR CURTIS RAY DEPUTY-PATROL 31185.78
WARREN JR JOHN KEVIN DEPUTY 46771.55
SCHULZ KRISTINA SUSAN LEGAL ASSISTANT I 19919.62
DUNLAP ELIZABETH ANNE ADM ASSISTANT II 36358.36
STRONG MAGDALENA RACHELE DEPUTY 46771.55
SMITH DIANNA H OFFICER-CIVILIAN DETEN 46138.41
CANDELARIA LESLIE DISPATCHER 50175.51
JONES JOHN GLENN DEPUTY-DETENTION 23584.58
HOMEYER LAUREN ASHLEY DEPUTY-DETENTION 46248.79
EDWARDS DONALD FOY MAINTENANCE TECH III 13055.08
CAMPBELL JUSTIN WAYNE CARL DEPUTY 52884.37
EVANS BRANDON J DEPUTY 47584.44
FINLEY JR CLIFFORD A DEPUTY-DETENTION 45693.91
MCINTYRE THOMAS EDWARD OPERATOR III 47166.41
EVEY WAFAA RUSTOM CRIME ANALYST I 44401.34
WOODMAN KEVIN W OPERATOR III 48161.92
JENSEN TANNER D DEPUTY-CONSTABLE 43451.55
FAIN EMILY KATHERINE HR ASSIST II 47153.59
NEWMAN TARA LEIGH BUYER IV 42496.47
ROBINSON JR EDWARD BRYAN DEPUTY-DETENTION 38742.19
BUEHL CHRISTOPHER S DEPUTY-CONSTABLE 45971.95
BEAUCHAMP LUKE JOSEPH DEPUTY 47223.51
LOBUE COREY ALLEN DEPUTY 46771.55
BILLIRIS KEITH MIHAIL DEPUTY 47197.4
BURCHAM DEBORAH J DISPATCHER 47024.27
JOHNSON JR CALVIN DEPUTY-CONSTABLE 47161.74
WALKER LESLIE KAY DISPATCHER 47640.06
GAINES ERIC VAUGHN OPERATOR III 40423
PARK JEREMY DAVID DEPUTY-CONSTABLE 47586.46
KUTZ DANIELLE NICHOL DEPUTY 39600.39
THERIOT TONIA MICHELLE ADM ASSISTANT II 46945.2
GONZALES TAMMIE DISPATCHER 50009.27
HATAWAY KEVIN ANDREW DEPUTY 39600.39
CHILDERS ASHTON ERIC DEPUTY-DETENTION 47243.02
SCHUSTER JR RILEY DEPUTY-PATROL 45591.73
COOKE COREY TAYLOR DEPUTY 47096.7
PARSONS GARRETT AVERY DEPUTY 46771.55
PORTER NORMA OFFICER-CIVILIAN DETEN 38892.8
LOWE TORI E CRIME ANALYST II 44586.27
RIVERA BETHANY KAY OFFICE SUPERVISOR I 46221.6
WALTERS JUSTIN KIRK DEPUTY-PATROL 47568.18
VOSS REBECCA K DISPATCHER 48650.83
GRICE SHELBY L OFFICER-COMM SUPERVISION 44061.56
HOLMES GWENDOWLYNN OFFICE SUPERVISOR I 46221.61
RIVERA III SAMUEL PALTAN SHIFT SUPERVISOR-JUV 40236.77
SHERMAN MANDY L DISPATCHER 47656.17
WARD RENAE DEE-ANNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 45502.62
HARRIS COURTNEY L DEPUTY-CONSTABLE 36914.37
MURRAY DANIELLE M VICTIM ASST COORD II 50313.13
SOTO ROSIE D LEGAL ASSISTANT II 46532.35
LOVELADY LAUREN B SOFTWARE SPECIALIST 46519.36
TADLOCK MELANIE SUE BUYER IV 46203.53
HENENBERG JERRY LYNN DEPUTY-CONSTABLE 32184.34
PEREZ CRISTIAN ROMAN DEPUTY-PATROL 40582.48
DOLL THOMAS R OPERATOR III 40273.73
BAUMGARTNER DONNA E DISPATCHER 49770.21
SIECKO JORDYN D LEGAL ASSISTANT I 7581.37
JONES DARRELL E OPERATOR III 46454.4
HANKS TAMARA W DEPUTY-CONSTABLE 42266.85
COLLINS VIRGINIA ELANOR CLERK IV 46297.39
STROZER JEFFREY COMPUTER ANALYST I 46430.63
LITTLE ALEXIS KIMBERLY OFFICER-COMM SUPERVISION 40814.75
SOLIS-FUNEZ DAVID OFFICER-COMM SUPERVISION 5377.8
GAVRILOS PETER GEORGE DISPATCHER 45602.49
BOURGEOIS ANDREW OBRIEN COMPUTER ANALYST I 45179.14
STALINSKY SUZETTE M DISPATCHER 45536.58
MOODY WALTER HARVEY OPERATOR II 45354.4
GRAYSON JR EDWARD H MAINTENANCE TECH III 13294.4
VAZQUEZ GILBERTO DESIGNATED REP I 38172.69
LUCHER JAMES E OPERATOR III 46018.13
MARTIN HENRY JUNIOR OPERATOR II 45828.8
KELLY BILLY WELDON MECHANIC I 44289.6
SCHNEIDER HORTENCIA DISPATCHER 44472.34
GARCIA LAURA M SUPERVISOR-CUSTODIAL 30252.46
HALL LINDSAY CHRISTINE OFFICE SUPERVISOR I 46221.6
GUIDRY AMY G OFFICER-CIVILIAN DETEN 46221.6
HOPKINS MYLISSA NICOLE DISPATCHER 44580.05
FRANKLIN V GEORGE DEPUTY 39600.39
DEVILLIER ROBERT DALE DISPATCHER 48191.58
SULLIVAN KYLE DOUGLAS DEPUTY 40582.48
JOHNSON ANGELA R DEPUTY SPECIALIST IV 46091.72
HILL RONALD W MECHANIC II 42658.05
COX FRANK TODD MAINTENANCE TECH III 45799.24
PIERSON JR LOVELIS GENE OPERATOR II 41209.37
FAGIOLI DUCH DEBORAH KATHLEEN OFFICER-COMM SUPERVISION 38571.41
CURRINGTON JACOB WELDON DEPUTY 19075.76
ROBEY RHONDA M CLERK IV 45764.18
DENMAN LILLIE P CLERK IV 45736.94
WATSON SHARON D ADM ASSISTANT I 45733.97
SOROKO EVELEEN A DEPUTY 46663.16
SYMMONDS ANDRA KMIECIK CASE WORKER/MAC 42686.8
GOINES VERNON G OPERATOR III 44515.28
PALMER LAKESHA ROSHA OFFICER-CIVILIAN DETEN 45564.71
WRIGHT ADAM PATRICK DEPUTY-PATROL 40582.48
RUSSELL JAMES ANTHONY HR SPECIALIST II 35545.98
SCARBOROUGH KIMA NICOLE ADM ASSISTANT I 45585.13
ASHMORE JESSICA CATHILEENE DISPATCHER 41884.42
PIAZZA DEBRA M LEGAL ASSISTANT I 45712.68
LOPEZ CRISTIAN M DEPUTY-PATROL 17374.12
GOTTBERG DAVID R OPERATOR I 42563.89
OSBORN MARY E COURT CLERK IV 46798.27
MCGINNIS JOHN EARL OPERATOR II 44664.01
STRAWN BRYAN KEITH OPERATOR II 4725.45
LUMAN JAMES V CUSTODIAN II 44672.47
VALADEZ JULISSA IVONNE JAIL LIAISON/COMPL MONITR45937.95
WOODROW CHANA LEE DISPATCHER 44526.72
ACOSTA GLADYS CRISTINA DEPUTY-DETENTION 42020.79
NEIBARGER PAMELA ANN DISPATCHER 46964.93
RUBIO FLOR D ASST COURT COORD 45121.19
TAYLOR JOHN MORRIS MAINTENANCE TECH III 9472.25
POLATOVAS ELVINAS DEPUTY-DETENTION 41854.83
MURPHY TRACY ANN FINANCE ASSISTANT 35545.98
WLODKOWSKI DANIEL J OFFICER-COMM SUPERVISION 39627.31
LEWIS JACOB LANDRUM DEPUTY 39627.9
CUBERO MARIA YOLANDA CONTRACTS ASSIST/HISP LIA42443.53
BUTEMEYER CAROLYN A DISPATCHER 43989.49
MITCHELL STEPHEN J OFFICER-CIVILIAN DETEN 42007.15
MCDERMOTT AMANDA ROSE DISPATCHER 42559.08
DZIEKONSKI WALTER S OFFICER-CIVILIAN DETEN 44445.03
MATHIS TOBY W OPERATOR II 10864
FOWLER KENT W SIGN TECHNICIAN 32827.08
BARTLEY GEENA ELLEN DISPATCHER 40434.06
RAMIREZ REBECCA OFFICER-COMM SUPERVISION 23755.28
SAGE WESLEY G DEPUTY-PATROL 34690.7
BARTON SUSANNA DAYLE ADM ASSISTANT I 42420.33
ADDICKS DEBORAH ANN DISPATCHER 42788
CAVANAH FRANK W OPERATOR II 42000
PADGETT KELSEY LYNN OFFICE SUPERVISOR I 35567.92
HERR ANDREA L ADM ASSISTANT I 44401.35
GEORGE RAYMOND DALE OPERATOR II 42875.64
BARBOSA-CHANDLER RUBY LAMAR COORDINATOR-CIRCULATION 38765.24
MATA MARTHA LORENA DISPATCHER 42988.19
GRIMSHAW EMILY NICOLE OFFICER-CIVILIAN DETEN 9814.44
COOKSEY ROBIN C COURT REPORTER 114240.8
ORTIZ DANIELLE Y DISPATCHER 42555.13
HOLLOTER CATHY ANN CLERK IV 44160.22
CARRINGTON DEMETRICH MASON JUVENILE CASE MGR 44446.64
POTTER MICHAEL WAYNE EXTENSION AGENT 44113.29
CLAUSEN JENNIFER A CRIME ANALYST I 35325.78
MCNEILL MELISSA KAY COMPUTER ANALYST I 44020.51
TEOXON JOSE ANGELO DISPATCHER 19379.6
MITCHELL OTIS RAY OPERATOR II 41451.92
HORTMAN KATRICIA JO CRIME ANALYST I 39917.7
BURROWS KIMBERLY JO SUPERVISOR 38727.15
VALADEZ MARTHA ONOLIA CLERK IV 43289.05
WILLIAMS JOY CHRISTINE DISPATCHER 40755.15
LAWHORN DEWEY G OPERATOR II 38755.41
DEVILLIER ASHTON MARIE OFFICER-COMM SUPERVISION 36820.51
CARLE CONNIE L CLERK IV 37435.2
CHISHOLM MELINDA J OFFICER-COMM SUPERVISION 5363.34
THOMPSON AVERY L ASSIST SUPV-JUV PROB 39860.14
SEE KENITH WAYNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 43296.59
MISHOE COURTNEY DIANE DISPATCHER 43549.81
JACKSON JAMES SCOTT OPERATOR II 40561.28
EARLY TERRIE G CLERK IV 43450.89
SAXON BRENDA D COURT CLERK IV 44221.43
DAVIS LINDA SUE OFFICE SUPERVISOR II 43336.8
KOVAR JEFFREY TODD OPERATOR II 37386.95
ALMAZAN JR SAMUEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 43441.06
SELF ROBERT CHASE DEPUTY 46511.43
PATTON GREGORY SCOTT OPERATOR II 35734.73
BELTRAN CELIA SUPERVISOR-CUSTODIAL 41070.8
ISAACKS JR KEVIN SCOTT MAINTENANCE TECH III 33935.56
SAAH LUCILLE NYEBA OFFICER-CIVILIAN DETEN 41910.92
HOWELL DANIEL SIGNAL TECHNICIAN I 40769.89
LANDERS JANE METTS JUVENILE CASE MGR 43087.32
BURKE THOMAS JOE MECHANIC III 40327.02
DECKER ALICIA REDFORD CLERK IV 42955.43
LAMAS JESSICA G ASST COURT COORD 42920.1
DANIEL EMILY ANN CASE WORKER/MAC 38103.56
TANAKA MARCIA REIMI LIBRARY SYSTEMS ANALYST 42900.68
PARAS STEPHAN J JPO ASSISTANT 42506.88
MILLS PAMELA SHANELL ADM ASSISTANT I 42196.59
CLABORN BETTY SUPERVISOR-CUSTODIAL 43830.78
LYNCH MATTHEW ALLEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 41632.82
CHING HEATHER DAWN DISPATCHER 43428.05
SPAULDING JR BENNIE M MANAGER-INVENTORY CONTRL 40622.2
BROWN CORY JAMES DEPUTY TRAINEE (CADET) 40972.48
EVANS CLAUDETTE JEAN HR SPECIALIST-JUV PROB 42752.07
LEWIS STEPHEN A DEPUTY-DETENTION 4533.24
BUCKNER TERRY W OPERATOR II 43964.99
PROUTT CHASITY FAYE OFFICER-ANIMAL CONTROL 42714.58
PERKINS VIOLET LODELL JUV SUPERVISION OFFICER 41916.51
ROGERS DIANNE L JUVENILE CASE MGR 42640.95
TILLEY CORINNE ASUNCION DISPATCHER 12844.18
JOHNSON JEREMY LEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41065.11
ROSALES MARIA CLERK IV 42517.69
BENNETT CAROLYN J ACCOUNTING ASSISTANT 42450.54
STEVENS AIMEE L ASST COURT COORD 38576.88
CURRY ELIZABETH ANN DISPATCHER 41047.17
SISCO GIOVANNA D C DEPUTY SPECIALIST IV 42762.33
BOHANON KELLEY ANNE DEPUTY SPECIALIST IV 42732.64
KELLEY KAREN D DEPUTY SPECIALIST IV 42543.52
WILLIAMS TRACEY K DISPATCHER 23421.74
PRITZ COLIN EDWARD OFFICER-CIVILIAN DETEN 41059.36
ROGERS LISBETH MARIE COURT CLERK IV 38114.6
GRIFFIN JENNIFER NICOLE DEPUTY TRAINEE (CADET) 30201.45
RAMOS KEVIN OFFICER-CIVILIAN DETEN 43144.07
OTTER EDWARD OPERATOR II 36521.95
LOGUE TERI C ACCOUNTING ASSISTANT 42634.43
ALLEN TRACY LYNN OFFICER-ANIMAL CONTROL 40543.7
NORUM CYNTHIA K CONTRACT ELECTION CLERK 61216.81
ZEPEDA CARLON MAURICIO FOREMAN 33443.8
RAPPLEYEA CONRAD JUSTIN OFFICER-CIVILIAN DETEN 42516.38
GREENAN ASHLEIGH NICOLE DISPATCHER 21155.12
REEVES KANNIE DELORES CONTRACT ELECTION CLERK 45650.55
IVEY THOMAS KEVIN SUPERVISOR-SIGNS 29767.61
GRAHAM DENISE M CSO ASSISTANT 38682.86
WHITE MARLISHA TREVETTE DATA CLERK/RECEPTIONIST 38668.94
TAVAREZ MARCOS A BUDGET ANALYST 36479.95
LOVIN BETTY LYNN ACCTS PAYABLE ASST 42165.19
DUFRENE TRISTAN JOSEPH OFFICER-CIVILIAN DETEN 24268.97
GUTIERREZ CHRISTOPHER ARRON DEPUTY-PATROL 40197.16
AIKENS BEVERLY RENEE JUV SUPERVISION OFFICER 42164.2
SMITH ANDREW DON FORENSICS SUPERVISOR 46437.64
MENDEZ SHANA AMBER OFFICER-CIVILIAN DETEN 41192.21
VICTOR JENNIFER L OFFICER-CIVILIAN DETEN 29833.95
BERNARD REGINALD DAWAYNE JUVENILE PROB OFFICER 39635.17
SMITH JEREMY CALEB DEPUTY-PATROL 40921.77
SMITH KATHY L ASST VETERANS SERV OFF 37416.69
RACHAL JUDY A ADM ASSISTANT I 41758.91
GARDNER KELLY M OFFICER-CIVILIAN DETEN 8347.44
RINGO MELISSA DAWN COURT CLERK IV 41854.48
WOOLERY MICHELLE ANN COURT CLERK IV 41551.36
MILO III JOHN A JUVENILE PROB OFFICER 41229.63
SHEHANE GERALD WAYNE OPERATOR I 40747.69
BUTLER MARY LOUISE COURT CLERK IV 39500.72
KEITH TIFFANY MARIE OFFICER-CIVILIAN DETEN 39600.39
PICKERING MAGDALENA EDITH OFFICER-CIVILIAN DETEN 41758.14
THOMASON JOE ANGEL DEPUTY TRAINEE (CADET) 15471.56
MCWASHINGTON CAMARA DENISE ADM ASSISTANT I 34502.22
MAYFIELD KIMBERLY ANN OFFICE SUPERVISOR I 34510.31
SOLOMON TINA ARLENE ASST COURT COORD 41622.01
MIRAMON KATY CAROLINA ADM ASSISTANT I 40724.81
CARPENTER DIMITRI M OFFICER-CIVILIAN DETEN 33873.24
SHAW BILLIE LYNN ADM ASSISTANT I 35545.98
STEFFEN DEVIN LEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 42987.81
NAVA EDUARDO ALARM DETAIL SPECIALIST 39702.5
NUNN KALEIGH RAE DISPATCHER 40035.79
SWATZEL DESTINY LYNN JUVENILE PROB OFFICER 41598.53
ROMINE MEGAN LEIGH OFFICER-CIVILIAN DETEN 36669.71
THIERRY VIOLA MAE OFFICER-CIVILIAN DETEN 43105.97
WILGANOWSKI DIANNA H OFFICER-CIVILIAN DETEN 41567.17
HILLS JASON OFFICER-CIVILIAN DETEN 41336.47
BECKHAM JR ALLEN B OFFICER-CIVILIAN DETEN 41136.95
BARTLEY MATTHEW MCCALLIN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40815.74
CAUSEY JAMES MICHAEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
DEISS CHRISTOPHER PHILLIP OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
ADAMS KEVIN J OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
SNOWDEN COLLIN NELSON OFFICER-CIVILIAN DETEN 40515.33
MCCARTY RYAN W DEPUTY TRAINEE (CADET) 39600.39
ELLIS JR TODD MITCHELL OFFICER-CIVILIAN DETEN 37476.56
SHAW ASHLEE REBEKAH OFFICER-CIVILIAN DETEN 34808.33
SILVA TIMOTHY JOHN OFFICER-CIVILIAN DETEN 18405.56
MILLER III TUCKER OFFICER-CIVILIAN DETEN 13335.24
PARKER KOLLIN J OFFICER-CIVILIAN DETEN 2200.51
ZICAFOOSE JEANNETTE KAYE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
MANSKE LEAH RENEE LEGAL ASST III 8946.49
HAMILTON SHENERIA DANIELLE JUV SUPERVISION OFFICER 40695.81
DAVIS KEISHA DIONNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41744.8
ATKINSON GINA LYNNETTE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41432.2
HENDRIX JACKIE M RECEPTIONIST/DATA ENTRY 42004.11
GUINN JR WAYNE D OPERATOR II 40910.46
LAWYER COLLEEN ELAINE LEGAL ASSISTANT II 38436.26
WILGANOWSKI JACOB WAYNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
BRYANT JAMES CORY OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
ASHTON BRIAN DOMINICK OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
BURKETT ROBERT EARL OFFICER-CIVILIAN DETEN 39600.39
LEIJA STEPHANY OFFICER-CIVILIAN DETEN 29472.24
GAMEZ DAVID DEPUTY TRAINEE (CADET) 28005.24
TEATER COOPER NICHOLAS OFFICER-CIVILIAN DETEN 13335.24
THOMPSON BOBBI JO OFFICER-CIVILIAN DETEN 40644.68
YOUNT RYAN S OFFICER-CIVILIAN DETEN 38787.7
RAMIREZ FLORA ITALIA ADM ASSISTANT I 34501.95
MCCRAY TERAZ BERNARD OFFICER-CIVILIAN DETEN 41873.16
HILL ANDREW TOD OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
WALLACE BRYAN CARL OFFICER-CIVILIAN DETEN 39600.39
LAWSON PRESTON WAYNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 30705.28
URESTI RICARDO M OFFICER-CIVILIAN DETEN 39468.15
SCHLUTER AUSTIN DEAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 41152.48
WRIGHT JOSHUA L OFFICER-CIVILIAN DETEN 906.65
LEINWEBER NEVA KAY DEPUTY TRAINEE (CADET) 39069.93
LAPPIN JUSTIN RAY DEPUTY-PATROL 39930.47
FOLKES ANDREW J OFFICER-CIVILIAN DETEN 25937.69
WOFFORD CHRISTOPHER LEVI OFFICER-CIVILIAN DETEN 12693.39
LAPAGLIA BLAKE ALLEN DEPUTY TRAINEE (CADET) 36009.56
TURNER JASON EDWARD OFFICER-CIVILIAN DETEN 41116.72
SMITH MONTREL LORENZO OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
MCLARTY BRANDON T OFFICER-CIVILIAN DETEN 1511.08
ROONEY MICHAEL WILLIAM OFFICER-CIVILIAN DETEN 40783.44
SEE TYLER M DEPUTY TRAINEE (CADET) 25071.24
BLACK WHITNEY LEANN DEPUTY SPECIALIST IV 37571.65
ERWIN PAMELA DALHAUS DEPUTY SPECIALIST IV 39517.9
KNIGHT CRYSTAL SUE OFFICER-CIVILIAN DETEN 10401.24
ORT VICKEY D DEPUTY SPECIALIST IV 40699.49
NAVA KIMBERLY KAY DEPUTY SPECIALIST IV 40643.76
MATHEW SHOBIN CHERIAN DEPUTY SPECIALIST IV 39568.29
PROESCHER MARY M DEPUTY SPECIALIST IV 39507.57
BANE ERICA A DEPUTY SPECIALIST IV 39468.24
MYERS SHARON KAYE DEPUTY SPECIALIST IV 39436.53
ANDERSON JANET B DEPUTY SPECIALIST IV 39434.53
FULLER CONNIE DEBORAH DEPUTY SPECIALIST IV 39407.71
MARTINEZ PRISCILLA DEPUTY SPECIALIST IV 39404.63
CARTER DAVID RYAN DEPUTY TRAINEE (CADET) 40440.47
GILLIAM-NELMS KRISTY CHANELLE JUV SUPERVISION OFFICER 40695.82
STOCKTON JOSHUA MATTHEW OFFICER-CIVILIAN DETEN 28005.24
PEREZ STEFANIE ANN JUVENILE PROB OFFICER 41115.21
BRYSON TAMRA ASHLEE JUVENILE PROB OFFICER 41115.21
AGUIRRE JUAN JOSE JUVENILE PROB OFFICER 41115.21
DE LA TORRE DOLORES JUVENILE PROB OFFICER 41115.21
HERNANDEZ ROXANA ELIZABETH JUVENILE PROB OFFICER 41115.21
SANCHEZ MIGUEL JUVENILE PROB OFFICER 41115.21
KANA EUGENIA ROSE JUVENILE PROB OFFICER 41115.21
CLEMENTS LARRY A OFFICER-CIVILIAN DETEN 41187.95
RESENDEZ JR JUAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 12748.44
CRAWFORD MELISSA COMPUTER ANALYST 41965
HOWARD CURTIS TIMOTHY JUVENILE PROB OFFICER 41300.7
SHIELDS SETH WILLIAM OFFICER-CIVILIAN DETEN 27074.61
WARD SHELTON JOSEPH OFFICER-CIVILIAN DETEN 39600.39
TWIDDY AMBER L CLERK IV 39834.09
MCDONALD JR CHARLES F OFFICER-CIVILIAN DETEN 33873.24
YOUNG BRYAN ALLEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 33566.64
MOORE ERIKA RENEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 41572.08
MONREAL NELLY CONSUELO JUVENILE PROB OFFICER 40505.44
TRAYAL SHAUN DAVID SUPERVISOR-FACILITIES 40843.65
HEIMER MICHAEL E EXTENSION AGENT 38087.73
SODOLAK CARI LYNN OFFICE SUPERVISOR I 38943.63
GILLESPIE JAMES CHRISTOPHER MAINTENANCE TECH II 44045.53
KOENIG TRAVIS DALE OFFICER-CIVILIAN DETEN 39930.47
FOLKES EMILY ANNE ELIZABETH OFFICER-CIVILIAN DETEN 39600.39
CALDERON II ENRIQUE ANTONIO OFFICER-CIVILIAN DETEN 42009.44
TROTT ISAIAH KANE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40576.87
HUNT JOSHUA RYAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 28335.32
STROH MITCHELL DOUGLAS OFFICER-CIVILIAN DETEN 17736.24
THIERRY SHAWN MICHAEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 16805.61
UNDERWOOD JACOB M DEPUTY TRAINEE (CADET) 13335.24
STANFORD AUSTIN CODY DEPUTY TRAINEE (CADET) 3022.16
KOURKOUBES KAYLIN D FORENSIC LAB TECH I 39640.92
OWENS BARBARA JEAN OFFICER-ANIMAL CONTROL 40706.33
GORDON AMANDA RENEE TECH/PROPERTY & EVIDENCE 39532.74
GREENE KYLE A OFFICER-CIVILIAN DETEN 41904.53
HOGE NICHOLAS JOSEPH DEPUTY TRAINEE (CADET) 39600.39
RAPE RYAN WAYNE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40854.36
HINES MARQUIS JERROD OFFICER-CIVILIAN DETEN 40355.46
HARPER ASHLEY LAIN OFFICER-CIVILIAN DETEN 38605.78
LOFTIN CHRISTOPHER LYNN OFFICER-CIVILIAN DETEN 41021.64
JOHNSON JESSICA MILHOLEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 41007.47
GIFFORD AMBER KATHLEEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40837.47
BROOKS AMANDA LYNN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40786.34
VAND CHARLENE ANN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40644.68
BOOKER BRODERICK ONEAL OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
GUTHRIE JEROMY ALLEN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
HERNANDEZ JUAN OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
STEWART CHRISTINA ROSE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
BELL DANIEL WADE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40439.33
SORIANO MORALES MAIVI ARSENIA OFFICER-CIVILIAN DETEN 40201.35
HILGERS ANDREW WILLIAM DEPUTY TRAINEE (CADET) 39898.77
LEWIS DANIEL WALKER OFFICER-CIVILIAN DETEN 39600.39
DOUCET CHARLOTTE MARIE OFFICER-CIVILIAN DETEN 34181.47
HOLMES STEPHAN M OFFICER-CIVILIAN DETEN 29802.32
COMBS KEISHA KM OFFICER-CIVILIAN DETEN 22137.24
UHLER JASON THOMAS OFFICER-CIVILIAN DETEN 16883.55
BAILEY CHRISTOPHER J OFFICER-CIVILIAN DETEN 13335.24
JENKINS BARBARA ANNETTE OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
WALKER GISELLE ALONA JUV SUPERVISION OFF JJAEP40695.81
PAULTON JEANIE S JUVENILE CASE MGR 32534.2
BLAIR BEN D JUVENILE CASE MGR 40635.4
AURIOLES MIRIAM CLERK III 39658.31
SMITH KASEY LEE LAW LIBRARY ASSISTANT 40543.7
VAUGHT RHONDA SWANNER CLERK III 42278.17
COLLINS TRENIA L TECH/PROPERTY & EVIDENCE 37642.35
SHIRER SUZANNE YVONNE FINANCE ASSISTANT 36085.44
MATTHEWS JOSHUA RYAN OPERATOR III 37037.66
MEADOR APRIL DENISE JUV SUPERVISION OFFICER 39767
GAMBINO RICHARD ALAN OPERATOR I 34926.55
HINSON VALERIE B COURT CLERK IV 40228.95
JOHNSON ERNEST GENE OFFICER-ANIMAL CONTROL 40378.95
AMENDT DANIEL GLEN OPERATOR I 36098.45
EVANS PENNY AURIE OFFICER-ANIMAL CONTROL 41403.26
CRUZ DANIEL CUSTODIAN II 35275.29
GUERRA RAUL E OPERATOR I 38454.35
ABRAMS YVONNE L CLERK IV 40017.49
DUNMIRE NATHAN CURTIS JUVENILE PROB OFFICER 40657.89
JOHNSON BLAINE LEMARD JUVENILE PROB OFFICER 35796.49
HOLM BEVERLY R PART-TIME CLERK 51738.96
INMON NATHANIAL B DEPUTY TRAINEE (CADET) 8347.44
URESTI III RICARDO M OFFICER-CIVILIAN DETEN 4533.24
ROGERS JUSTIN RAY OPERATOR I 37435.2
FARMER DAVID E OPERATOR II 39679.2
SCHLEIDER DWAYNE EDWARD OPERATOR I 32299.83
HODGES MITCHAEL Q PARK ATTENDANT 37557.74
COOPER RACHEL R 4-H PROGRAM ASST 38676.47
SOSA STEVE JACOB REFERENCE LIBRARIAN 27380.83
THOMPSON BEVERLY MCKELLAR COURT CLERK IV 39455.42
BOND SUSAN U COURT CLERK IV 39455.42
ABBRAT KELSEY MARIE COURT CLERK IV 9719.07
LAIL CORTNEY DIANE COURT CLERK IV 39443.01
GRIMES WILLIAM C ADM ASSISTANT I 3174
JUAREZ CESAR OPERATOR II 35444.97
KIEFER REBECCA RENEE JUVENILE PROB OFFICER 41115.21
GUERRERO SONIA CLERK IV 39791.25
SMITH KIM ANDRE OPERATOR II 39730.5
HENTHORN ELIZABETH CLERK IV 39322.19
ZUNIGA RODRIGUEZ CARLOS DAVID OPERATOR I 42061.83
CLAY AUDRE GAY LEGAL ASSISTANT II 38745.59
COOKE PATRICIA ELLEN COURT CLERK IV 39545.2
CAMPBELL KATHERINE ELAINE ADM ASSISTANT I 34501.95
PLACIDE KENNETH T COURT CLERK IV 39381.94
COLLINS COREY RASHAUD COLLECTION SPEC I 39236.69
WADE SHARI P OFFICER-CIVILIAN DETEN 37096.72
DASHIELL TERRI L CLERK IV 39203.51
STARUSKA EDDIE GENE OPERATOR II 37474.24
EASON GLORIA D CLERK IV 39041.42
GAUTREAUX PAMELA J CLERK IV 38923.26
RONQUILLO MELISSA COLGAN MANAGER-INVENTORY CONTRL 15934
GEISER ANITA CHESHIRE ADM ASSISTANT I 38991.25
MASON JR DOYLE E OPERATOR I 38909.95
ALANDER KERSTIN N OPERATOR I 3095.98
SCHANK BRENDA KAY COURT CLERK IV 38973.18
OWEN REBECCA ELIZABETH JUVENILE PROB OFFICER 33934.48
ODELL KENDRA LEANE LEGAL ASSISTANT I 38745.59
SCHATTE TROY L OPERATOR I 38429.53
HURTADO JOSE ALFREDO FAC/GROUNDS WORKER 37398.14
WOLFING DUANE WYVONNE COURT CLERK IV 38857.75
COMERFORD ERIC JOHN RECYCLE TECHNICIAN 35811.58
CABRERA ROSA JIMENEZ COURT CLERK IV 27492.52
PEACOCK DONALD WAYNE RECYCLE TECHNICIAN 32964.24
PYLE MANDY LYNN HR ASSIST II 32122.01
PIERCE JR WALTER LEE OPERATOR I 36513.3
VAN HAM MEGHAN ELIZABETH CLERK IV 35545.99
CRUZ-LEAL GERMAN A MAINTENANCE TECH I 38545.84
BLACKBURN NIKKI MARIE JUVENILE PROB OFFICER 41115.21
THORPE WALTER GEORGE OPERATOR II 37435.2
SCHMIDT REBEKAH A RECORDS SPECIALIST I 35762.3
SKAGGS MICHAEL LEE OPERATOR II 37750.99
LAMZA JAMES ROBERT OPERATOR I 38098.14
HILL KIMBERLY BETH COURT CLERK IV 38446.17
FLORES JR ALEX AVILA JUVENILE PROB OFFICER 30515.57
RAMIREZ JUANA GALVEZ CUSTODIAN I 38552.36
HARTIN TIFFANY MICHELLE COURT CLERK IV 33917.85
RAMON JOAQUIN OPERATOR I 37825.58
HINDS BEVERLEY G CLERK III 38313.74
SANCHEZ MIREYA BUYER III 38949.72
CHASTUN HEATHER MICHELLE COURT CLERK II 38269.24
CRISP MELISSA ANNETTE COURT CLERK II 38269.24
WENDT TRACY LYNN COURT CLERK II 38269.24
NECESSARY LAURA R COURT CLERK II 38269.24
SALINAS ELOISA C COURT CLERK II 36190.1
FAUGHT SANDY ANN COURT CLERK II 30157.36
LIGON BRETT W DISTRICT ATTORNEY 38299.91
LOVE EMILIE JEAN SUPERVISOR-KENNEL 32261.26
VERA FRANCISCO OPERATOR I 38085.83
SMITH LISA MARIE OFFICER-CIVILIAN DETEN 34975.94
LOWERY CADE E OPERATOR II 34745.83
SANDOVAL MONICA LEIGH CERTIFIED NURSE AIDE 38011.39
WALLACE DAVID BRYANT OPERATOR I 32030.69
GAYTAN TOMAS OPERATOR II 37866.16
KELLDORF APRIL ESCARENO CLERK IV 38087.19
CLAWSON SANDRA K CLERK IV 38029.53
BARKER LERA E CLERK IV 37962.55
VALADEZ VANESSA COLLECTION SPEC I 38086.38
MCQUAGGE STEVEN C OPERATOR I 34487.85
FERNANDEZ JAIME HERNANDEZ CUSTODIAN II 36811.36
WARREN IRENE DATA CLERK/RECEPTIONIST 34299.5
SWETMAN CASSANDRA LOUISE CLERK IV 37586.25
TURRUBIARTES JOANNA JEANETTE DEPUTY SPEC III 37004.7
JACKSON LISA DIANE DEPUTY SPEC III 36708.85
DOREMUS LISA MORRISON DEPUTY SPEC III 36536.35
DAVIS JR. WILLIAM CLIFFORD OPERATOR I 37558.82
GILBERT CANDACE RYAN COURT CLERK III 16304.17
GUTIERREZ GUSTAVO PEREZ OPERATOR I 37435.2
LIGHT SUSAN ELAINE RECORDS SPECIALIST I 35545.99
RAYA ROJAS TATIANA COURT CLERK III 18069.67
KOPECKY JUSTIN DOUGLAS OPERATOR I 32278.33
GOLOBY III GEORGE WILLIAM NATURE CENTER ASSIST 35682
HERNANDEZ ANNETTE LEAD CLINIC TECH 33177.46
SILVAS ALEX INTERNAL AUDIT ASSNT 8981.79
STONE TERESA ANN MARIE RECORDS SPECIALIST I 35608.3
SWINDALL DANIEL RAY OPERATOR I 37669.43
HALEY NELSON LEE OPERATOR I 32661.49
RUMINER ROBERT D OPERATOR II 37392.81
ADAMS JENNIFER LYN COORD FAMILY/CONSUMER 31783.54
MILAN JOSEPH WAYNE FAC/GROUNDS WORKER 37222.43
HANSON LISA A RECORDS SPECIALIST I 35545.99
CARLTON CHRISTOPHER G COURT CLERK IV 1761.47
BUCKNER RICHARD W FAC/GROUNDS WORKER 37855.81
SLIGER MARC E OPERATOR I 34372
GUSTAVSEN CYNTHIA ANN OFFICER-CIVILIAN DETEN 35842.53
RUIZ EMERITA Y CUSTODIAN I 20060.35
RESSLER AMY LINETTE EXTENSION AGENT 37046.92
LUCAS SHEILA ANN OFFICER-CIVILIAN DETEN 34654.26
MARSHALL ANDREA L LIBRARY ASSISTANT IV 36896.16
HARDER SHAUNTELL M RECORDS SPECIALIST I 18548.84
NOLLKAMPER JULIE S CLERK III 36830.63
BLUMHOST KIMBERLY ANN COURT CLERK III 37153.64
FAULKNER THOMAS T OPERATOR I 8412.83
POWERS MARGARET M GENERAL LEDGER ASSNT 29906.38
CLINE ASHTIN LEIGH ANN RECORDS SPECIALIST II 34510.58
HAWKINS SHEILA M JUV SUPERVISION OFFICER 31986.53
BUNDAGE FRANCIS MARIE JUV SUPERVISION OFFICER 36173.61
CLARK VIRGIL EDGAR OPERATOR I 38194.47
STEWART VALENIE SHAY ACCTS PAYABLE ASST 29042.31
HIGGINS ALICIA NICOLE ACCTS PAYABLE ASST 17190.29
MURATORRI JACQUELINE ANNA OFFICER-CIVILIAN DETEN 34682.11
ROSS EVELYN MARIE JUV SUPERVISION OFFICER 36173.61
ADAMS DEE ANN DEPUTY SPEC III 36189.65
QUINTANILLA JEFFERY T JUV SUPERVISION OFFICER 35323.27
FULTON RONNIE J OPERATOR I 38211.2
ENGLISH HAYLEY L RECORDS SPECIALIST I 35608.57
DASTOUS MARSHA K COURT CLERK IV 36435.76
BRANHAM SAMANTHA JO CLERK IV 38087.19
OWEN DEENA RENEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 35681.9
WESTPHAL DENISE P LIBRARY ASSISTANT IV 30843.3
REISDORF SARAH LYNN ACCTS PAYABLE ASST 36389.93
COMBS ASHLEY N BOND SUPERVISION OFFICERS29769.8
JANES JENNIFER DAWN CLERK IV 36301.18
COLE TYLER CHARLES OPERATOR II 33668.8
WALTON WHITNEY ANN RECORDS SPECIALIST II 34501.95
MOLINA ABIGAIL RECORDS SPECIALIST II 34501.95
MANNING MICHAEL A MAINTENANCE TECH III 47582.02
JAMES DONNA LYNN DEPUTY SPEC III 36363.72
REDMOND JR JOSEPH ROBERT LABORER 34112.8
VAZQUEZ SONIA LEGAL ASSISTANT I 41915.21
CROWSON AMY MICHELLE DEPUTY SPEC III 36471.85
VILLEDA OSCAR FAC/GROUNDS WORKER 33692.5
ROMERO NORMA RECORDS SPECIALIST I 34510.31
BOURLAND BRANDI E RECORDS SPECIALIST II 13261.36
CARR BETHANIE LOUISE OFFICER-CIVILIAN DETEN 9422.33
POTTER MARIANNE LIBRARY ASSISTANT II 36108.88
ANZ KAREN R CLERK II 36050.08
GARCIA DORA ALICIA COLLECTION SPEC II 35960
JESSUP KIMBERLY ANNE COURT CLERK III 35960
COBERLEY LORI KAY CLERK IV 35545.98
RAMSEY LYNDIA GUNTER DISPATCHER 34501.95
MIGUEL NATALIE C ALARM DETAIL SPECIALIST 5052.96
DAVIS KALEB E OFFICER-CIVILIAN DETEN 29472.24
WATSON CORY THOMAS JPO ASSISTANT 33940.46
SIKES LAUREN ELIZABETH MOCK RECORDS SPECIALIST II 35414.2
CANNADY CHARLES JUV SUPERVISION OFFICER 35420.3
PARR ARNOLD DALE OPERATOR I 14584.73
GRAHAM KEITH ANDREW OPERATOR I 35019.3
ADAMIK TIMOTHY L OPERATOR I 38104.83
CARTER ALEXANDRA JACQUI LYNN OFFICER-CIVILIAN DETEN 35005.65
HOLLOWAY BIANCA L OFFICER-CIVILIAN DETEN 6396.15
THOMPSON DEBORAH LEON CLERK IV 35656.49
HAYES LYNDA K CLERK IV 35545.99
FLAKE ANNA CECILE CLERK IV 35545.99
GRAHAM TERRI LYNN CLERK IV 35543.84
FANCHER ROBBYN HACKER COURT CLERK IV 35535.74
ABDELBAKY KELLY M RECORDS SPECIALIST I 31724.92
HOWELL SHELLENE MORGAN CLERK III 35747.2
COLEMAN SARAH JEAN OFFICER-ANIMAL CONTROL 33934.48
BALBUENA-GUZMAN ELENA F OFFICER-CIVILIAN DETEN 6220.26
CENDRICK DANIEL THOMAS JUV SUPERVISION OFFICER 35104.58
MEARS JONATHAN DANIEL OFFICER-ANIMAL CONTROL 34158.61
METZ CHRISTOPHER ALLEN JUV SUPERVISION OFFICER 34952.63
SOUTHER CHARLOT J JUV SUPERVISION OFFICER 34952.63
RANGEL MARTHA L CUSTODIAN I 36481.27
TWITTY DENISE GWENN COURT CLERK IV 35278.17
FOOTE KATHLEEN COURT CLERK IV 35277.9
HUTCHISON TRACY LYNN COURT CLERK IV 33505.29
WILSON II QUINTON D OPERATOR I 6292.38
RAMIREZ FERNANDO LABORER 38885.54
MONREAL JOSEPH P CLERK II 633.02
CRUZ FUENTES JOSE E CUSTODIAN I 36222.45
VINSON CLARENCE LAVELLE FAC/GROUNDS WORKER 35740.32
AVALOS DANIEL NOEL OFFICER-ANIMAL CONTROL 33934.48
RODRIGUEZ JOSUE DEPUTY SPECIALIST II 33119.31
DENTLER HANNAH EVA DEPUTY SPECIALIST II 32988.01
CRUZ NICHOLE M DEPUTY SPECIALIST II 32692.51
MURTHY RADHIKA DEPUTY SPECIALIST II 32564.32
THEISS LUCINDA ANN CLERK III 29510
WHITE PRESTON N CLINIC/VET TECHNICIAN 25731.31
ROBINSON LAURA L CLERK III 34955.33
BLUNK KATRINA THOMAS COURT CLERK IV 34952.63
SKINNER TRACY ELIZABETH COURT CLERK IV 34952.63
HOGG ERICK DEMOND JUV SUPERVISION OFF JJAEP34952.63
MATAMOROS GEOVANY JUV SUPERVISION OFF JJAEP34952.47
JOHNSON NICHOL AITKEN COURT CLERK IV 34878.91
HOLMES MACIE FITE COURT CLERK IV 34727.02
DEAN SHANDRA ADKISON COURT CLERK III 13496.81
DOBRASKI MICHAEL J OPERATOR I 35125.19
THIEM MIKKA PETTY DEPUTY SPECIALIST II 35532.72
PURSLEY CHERYL R COPY CATALOGER 34907.86
KLOSE CONNIE ANN CSO ASSISTANT 28045.65
YOUNG BILLY RAY COPY CATALOGER 34772.74
MAYES PEGGE J OFFICE SUPERVISOR I 32369.09
BELLO QUINTERO YULLIE C COURT CLERK II 30753.89
TATE PAULA A CLERK IV 32134.72
STOVER JESSICA HEARD CLERK IV 34501.95
GONZALEZ LORETTA M LIBRARY ASST III 34696.68
CAREVIC TOMISLAV OPERATOR I 16601.03
HAYWOOD LINDA F COURT CLERK IV 32548.15
STRAUGHTER SEWANDA YVETTE COLLECTION SPEC I 34666.47
ISAACKS NANCY ELIZABETH CLERK IV 34615.88
CUEVAS ARISTEO FAC/GROUNDS WORKER 34559.06
KRING III BILLY J OPERATOR I 35226.5
LOPEZ URIEL G FAC/GROUNDS WORKER 34058.2
ALLEN RYAN STUART SIGNAL TECHNICIAN I 39522.82
BARNES MICHAEL S SUPERVISOR-KENNEL 2907.82
PENA YOLANDA CUSTODIAN I 30779.84
KING PHERNANDO MARCQUEL JUV SUPERVISION OFFICER 17832.99
VILLAGOMEZ JOSE LUIS FAC/GROUNDS WORKER 32680.79
HEAD AUSTIN DANIEL OFFICER-CIVILIAN DETEN 40582.48
MCKELVEY CHRISTOPHER JORDAN JUV SUPERVISION OFFICER 33934.48
NORRIS KIMBERLY OFFICER-COMM SUPERVISION 5078.6
NICHOLS PATRICIA C LIBRARY ASST III 34363.59
SWINDLE ALICIA JOHNSON LIBRARY ASST III 34363.59
POWELL JULVON GUERRERO BOND SUPERVISION OFFICERS29762.88
JIMENEZ ANTONIO FAC/GROUNDS WORKER 34633.15
HUDSON MARTA L JUV SUPERVISION OFFICER 33934.48
ALBERT WYATT D OPERATOR I 1371.7
RIOS JESSICA MARIE SALAZAR CLERK III 34260.29
ARIAS CANDELARIA S CLERK II 17832.08
DAVIS MARK R JUV SUPERVISION OFFICER 5431.67
LACAZE DAVID K LIBRARY ASST III 34088.22
BOZE JAMES R JUV SUPERVISION OFFICER 15373.34
BROWN JAZMYNE S JUV SUPERVISION OFFICER 30061.64
LEON BOBBIE D COURT CLERK II 34054.5
TURNER JENNIFER K CLERK III 34049.92
BROWN LINDA ANN CLERK III 34040.21
SOTO VIRGINIA F CLERK II 33990.58
HORTON DAVID WINTER COURT CLERK II 34006.87
BLAKEWAY ELLEN ARTHUR COURT CLERK II 33984.92
WHIDDON NANCY A COURT CLERK II 33971.43
CATHEY MICAH RAY JUV SUPERVISION OFFICER 31380.04
LOPEZ SERGIO ALEJANDRO JUV SUPERVISION OFFICER 11772.37
GAVRILOS JO ANNE G DEPUTY SPECIALIST II 28922.82
ISAACKS EMMA NICOL CLINIC/VET TECHNICIAN 17580.32
KLINKE JENNIFER L CLERK III 33888.09
WILLIAMS VALERIE Y COURT CLERK II 34262.72
LARDIZABAL AMY LYNETTE JUVENILE CASE MGR 31152.76
ANDERSON ETHAN CHARLES JAMES JUV SUPERVISION OFFICER 16541.47
SMITH JAMIE M COURT CLERK II 33517.15
MCDONALD WARREN D OPERATOR I 5640.88
GODAIRE SABRENA RENEE CSO ASSISTANT 28939.59
SLIGER JASON WILLIS LIBRARY ASST III 33325.75
GLAUSER PAMELA SUE CLERK III 33309.3
BAINES REGINA RAESHAWN COLLECTION SPEC I 36713.07
FLENNA THERESA A CLERK IV 4923.04
CASTANON KAYLEE MICHAELA OFFICER-CIVILIAN DETEN 27380.83
VIGIL SILVIA CUSTODIAN II 33296.02
HORN JR BOBBY LEE OFFICER-CIVILIAN DETEN 21264.16
WILSON WANDA PEEPLES CLERK II 33080.05
CURRY SHELBY LYNN CLERK II 33080.05
GARNER RACHEL B CLERK IV 33073.3
BOHMAN JULIE DENISE LIBRARY ASSISTANT II 33015.59
STEELY DANIEL THEODORE PARK MAINTENANCE 14120
FAULKNER BELINDA LOU CLERK III 31520.59
MEURER MICHELLE N COURT CLERK IV 32428.24
ABRAMSKI ASHLEY NICOLE JUVENILE PROB OFFICER 26409.97
ETANISLADO LOURDES M DEPUTY SPECIALIST II 16973.61
LISEA JUDY E COURT CLERK II 1153.55
WOODS HANNAH NICOLE COURT CLERK II 32872.37
CAPILLETTI CLAUDIA J CUSTODIAN I 31456.2
CRAVENS JESSICA DARLENE BOND SUPERVISION OFFICERS25189.41
REGH ROBIN R LIBRARY ASST III 32587.83
GANT CATHERINE ROSE COURT CLERK III 10406.67
DANIELS SUSAN LEE LIBRARY ASSISTANT IV 29958.71
HUTSON JR WILLARD COURT CLERK II 11532.33
KEETON CARMEN MARCELINA ACCOUNTING ASSISTANT 9004.8
CUNNINGHAM KAYLEE RENEE DATA CLERK/RECEPTIONIST 27536.5
MELENDEZ KARLA YACENIA CUSTODIAN I 32555.29
MEDINA VANESSA LYNN COURT CLERK II 31284.59
HAMILTON KELLY JO COURT CLERK II 32502.6
HERMAN JAREE ELLEN COURT CLERK II 32492.89
BELTRAN TONY AARON COURT CLERK II 22735.94
DOBBS EMILY CHRISTINE COURT CLERK II 28524.62
INGRANDO CLAYTON E COURT CLERK II 32121.87
TILLER KRISTAN RENEE ACCOUNTING ASSISTANT 31714.99
GARCIA AMY MICHELLE DEPUTY SPECIALIST II 22843.3
HAIR WHITNEY LAYNE DEPUTY SPECIALIST II 13565.81
MENEFEE ROSE LEWIS COURT CLERK II 32338.08
FISHER MARY MARGARET JUVENILE PROB OFFICER 33681.44
GAUNCE TIFFANY RENEA CLERK IV 30756.68
HIETT KELLIE JOY ACCOUNTING ASSISTANT 32234.16
BAUER RAMONA ANN COURT CLERK II 32214.28
BOSWELL JODONNA A ACCOUNTING ASSISTANT 32250.27
WILKINSON ROBERT C COURT CLERK II 32183.26
MORRILL PATRICIA DIANNE COURT CLERK II 32183.26
GAGER ANDREA JULIA COURT CLERK II 32059.2
SANFORD SONYA H COURT CLERK II 31351.17
LUTON STELLA COURT CLERK II 32028.45
MARTIN III KENNETH DWAYNE DEPUTY SPECIALIST II 10893.94
RUSSO CHRISTOPHER NEAL COURT CLERK II 8019.9
EDWARDS KATHY DEE COURT CLERK II 31873.91
O GILVIE AMBER N CSO ASSISTANT 3844.33
GIPSON VALERIE COURT CLERK II 31708.04
ROLLER REBECCA SUE CATALOG TECHNICIAN 31707.23
RUSSELL KAYLA R BOND SUPERVISION OFFICERS1687.14
ANDRADE BRENDA LILIANA BOND SUPERVISION OFFICERS17379
DELABRA JR ROGELIO FAC/GROUNDS WORKER 31864.86
MARTINEZ MARIA ELSY CUSTODIAN I 31604.03
GALLAGA AURORA CUSTODIAN I 31577.52
DRODDY ROBERTA L R REFERENCE LIBRARIAN 27380.83
LUMPKIN CHRISTINA A TECH/PROPERTY & EVIDENCE 10470
GILLETT BETH A COURT CLERK II 2720.65
GIBBS MANNY HAMPTON OPERATOR I 31623.8
SMITH JOY ANNETTE COURT CLERK II 31367.4
CABEZA SARA KATE CLERK IV 24865.21
GILBREATH MARY B COLLECTION SPEC II 31284.6
GARCIA MILTON CUSTODIAN I 30970.92
KELLEY PAMELA JO CLERK IV 36004.26
CASTRO VANESSA CUSTODIAN II 30123.94
ELLIOTT PAULA CUSTODIAN 31032.83
STROZIER SHANE A LABORER 3962.5
TEMPLET REBECCA S CLERK II 63693.04
WHITEHEAD JO DELL HIGGINS ADM ASSISTANT I 45836.29
FARRELL JANA SUE CLERK III 30945.3
GREENE HOLLIE VESLA CLERK II 30945.3
PARSONS MONIQUE ALEXANDRA COURT CLERK II 14800.69
STANLEY JONI M DEPUTY SPECIALIST I 4013.56
MEDLIN NANCY J MANAGER-RECYCLE CENTER 30446.7
APARICIO EDITH CUSTODIAN I 29597.46
MARTINEZ JARED LEE OPERATOR I 23631.78
DIEHL DEBORAH CHARLENE CLERK III 30785.63
SCOTT TRE ANTHONY JUV SUPERVISION OFFICER 1555.2
LAZO MARYLU CUSTODIAN I 30450.39
JEUDE JENNIFER NICOLE CLERK II 22974.32
FAIRCLOTH DEANA LASHAY CLERK II 6957.86
ZETINO IRIS C CUSTODIAN I 30570.13
PERRY KATRINA M CLERK III 14959.16
GONZALEZ NALLELY ELIZABETH CUSTODIAN I 29707.61
COMEAUX GINA SCHWINTZ COURT CLERK II 30429.62
WILSON GWENDOLYN MARIE CLERK II 27287.5
STRACNER JERRY J LABORER 30047.14
ZARATE MARIA NATIVIDAD CUSTODIAN I 30740.66
ELLISON ELIZABETH A DEPUTY SPECIALIST I 1605.42
EPPRIGHT KRISTI K CATALOG TECHNICIAN 30326.59
SPENCER DEBRA R CATALOG TECHNICIAN 30326.59
MAYO EDWARD A COURIER 30088.44
GIBSON KATHRYN D OFFICER-ANIMAL CONTROL 26378.69
VINIARSKI JR FRANK OPERATOR III 92568.17
MIHALEK MARAE MICHELLE EXTENSION AGENT 29886.16
HERNANDEZ RINA LETICIA CUSTODIAN I 29434.87
LAND KENBERLY ASTRID COURT CLERK II 8626.15
WIGGINS JR DAVID E LABORER 3000
MOORE JUSTIN ANDREW FAC/GROUNDS WORKER 29393.57
GONZALEZ ALEJANDRA JANETH SUPERVISOR-CUSTODIAL 20160.19
JAMES CHERYL Y LIBRARY ASSISTANT II 29536.61
TRIM DIANA KAY CLERK I 29452
NUDO LAUREL A LIBRARY ASSISTANT II 30651.05
ORT ERYKA CAITLYN CLERK I 29426.03
MORALES JAVIER HERNANDEZ RECYCLE TECHNICIAN I 25689.8
LINTON MICHAEL J FAC/GROUNDS WORKER 29856.05
SOCKWELL RYAN AUSTIN LABORER 22393.75
NASH JAMIE BELLAMY COURT CLERK II 29837.03
KERNAN JEAN R LIBRARY ASSISTANT II 29042.51
DAVIS BRITTNEY L CLERK III 4101.73
SMIDT RAMONA LYNN COURT CLERK II 28832.94
WRIGHT REATHA JEWEL KENNEL TECHNICIAN 22543.4
ST JULIAN SCARLETTE M LIBRARY ASSISTANT II 28702.13
VALDEZ MELISSA M CLERK III 13838.86
MACNAIR BARBARA D PRE-SENTENCE INVEST WRITE26546.41
MERREL DORIS M LIBRARY ASSISTANT II 27925.1
PEKARCIK JANINA D OLAH